Top 7 Uhrwerk Mit Zeiger – Zegarmistrzostwo — mechanizmy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Outus

#ad

6 sztuk kwarcowych mechanizmów zegarowych do zegara ściennego ze wskazówkami z 6 parami, zestawy silników 20 mm, różne wskazówki zegarowe, zasilane bateriami, części zamienne

#ad
Outus #ad - Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, w tym dopasowaniem, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, etykietą lub instrukcją. Komfortowe doświadczenie i efekt dekoracyjny: mechanizm zegarowy wykonany jest z wytrzymałego i trwałego materiału ABS, podczas gdy wskazówki zegara są wykonane z wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu mogą być używane przez długi czas, lekkie i odporne na korozję, trwałe i praktyczne, zapewniając wygodne i wysokiej jakości doświadczenie użytkowania i efekt dekoracyjny.

Dlatego przed zainstalowaniem tego zestawu akcesoriów do zegarków należy sprawdzić rozmiar. Nadaje się do paneli zegarków o grubości 1-3 mm. Szczegóły dotyczące rozmiaru: delikatne i kolorowe wskazówki zegarowe dobrze pasują do średnicy 25 - 35 cm, podczas gdy całkowita długość trzpienia wynosi około 20 mm, a długość gwintu wynosi około 6 mm.

Jednocześnie mechanizm zegarowy może zapewnić zegarmistrzowi dokładność i niezawodność, co nie wytwarza irytującego tykania dźwięku i zapewnia spokojne otoczenie. Zasilany baterią: mobilny kwarcowy mechanizm zegara ściennego jest zasilany bateriami AA, które zapewniają dobrą precyzję i są wyposażone w ruch zamiatania.
MarkaOutus #ad
ProducentOutus #ad
Numer częściOutus-2228

2. Outus

#ad

Zestaw 7, bezgłośny mechanizm kwarcowy ze wskazówkami, 5 sztuk mechanizmu zegarowego do zegara ściennego ze wskazówkami, mechanizm zegarowy "zrób to sam", mechanizm zegarowy do zegara ściennego

#ad
Outus #ad - Wskazówki zegara pasują do średnicy 25-35 cm. 11 mm, co nadaje się do płyt zegarków o grubości 4 – 7 mm. Przed montażem należy sprawdzić rozmiar za pomocą tego akcesorium do zegarka. Jest lekka i odporna na korozję, trwała i praktyczna, dzięki czemu może być używana przez długi czas.

Praktyczny i trwały: mechanizm zegarowy jest zasilany bateriami aa nie wchodzą w zakres dostawy, a mobilny kwarcowy mechanizm zegara ściennego DIY ma dobrą precyzję i jest wyposażony w ruch zamiatający, który zapewnia zegarmistrzowi niezawodność i pozostaje cichy podczas czytania lub snu. Niezawodny materiał: te wskazówki zegara są wykonane z wysokiej jakości aluminium, są dostępne w 4 żywych kolorach i zapewniają dobrą okazję do samodzielnego zbudowania zegarka.

Otrzymasz komfortowe i wysokiej jakości wrażenia podczas użytkowania oraz efekt dekoracyjny. 18 mm, podczas gdy długość gwintu ok. Informacje o rozmiarze: całkowita długość wału wynosi ok. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, w tym dopasowaniem, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, etykietą lub instrukcją.
MarkaOutus #ad
ProducentOutus #ad
Wysokość1.46
Długość5.71
Szerokość0.01
Numer częściOutus-2787

3. Hossom

#ad

Mechanizm zegarowy o wysokim momencie obrotowym, długi wał, hakami i 6 różnymi parami części zamiennych 22 mm, z pasterami, mechanizm zegarowy do zegara ściennego

#ad
Hossom #ad - Szczegóły dotyczące rozmiaru: całkowita długość fali wynosi ok. Wskazówki zegara i zestaw silnika - mechanizm zegarowy z długim wałem zapewnia bardzo wysoką dokładność i niezawodność. 21 mm, długość gwintu wynosi ok. Do haftowania krzyżykowego, majsterkowania i bezramowych i nadają się szczególnie jako części zamienne do zegarów kwarcowych "zrób to sam".

Szerokie zastosowaniete części zamienne do mechanizmów zegarowych z długim wałem nadają się do produkcji i naprawy zegarów ściennych kwarcowych "zrób to sam" oraz do wymiany mechanizmów zegarowych zasilanych bateriami, trójwymiarowych zegarów do haftowania, mechanizmów zegarowych o wysokim momencie obrotowym itp. Podczas montażu tego zestawu należy trzymać wskazówki godzinowe i minutowe równolegle. Te wskazówki zegarowe i zestawy silnika wyróżniają się ruchem zwrotnym bez tykania hałasu, który zapewnia spokojne otoczenie podczas czytania lub snu.

Proszę złożyć zamówienie zgodnie z rozmiarem panelu zegarka. Wysokiej jakości materiałmechanizm zegarowy jest wykonany z materiału ABS, który jest wytrzymały i trwały, a wskazówki zegara są wykonane z wysokiej jakości aluminium, które jest lekkie i odporne na korozję.15 mm; mechanizm skokowy jest odpowiedni do paneli zegarka o grubości od 9 do 12 mm. 6 różnych stylów i długości wskazówekten zestaw zawiera 6 par wskazówek w różnych stylach i długościach do opcji, idealny do tworzenia i naprawy zegarków, a jednocześnie zapewnia efekt dekoracyjny.
MarkaHossom #ad
ProducentHossom #ad
Wysokość1.5
Długość2.2
Szerokość2.2
Numer częściHM-SZTJ6-UK
ModelHM-SZTJ6-UK

4. Lre Co.

#ad

Kreatywny zegar ścienny, Lre Co. Cichy mechanizm kwarcowy o długości 18 mm, zestaw mechanizmu zegarowego z 3-częściowymi mechanizmami zegarowymi i 5 zestawami wskazówek, zamiennik, części zamienne DIY

#ad
Lre Co. #ad - Należy pamiętać, a rozmiar wskazówki minutowej 210 mm, że metoda instalacji wskaźnika odnosi się do schematu instalacji wskaźnika. Zapewnią wiele wygody w Twoim życiu. 18 mm, która jest zasilana bateriami aa nie wchodzą w zakres dostawy, wysoką dokładnością, a długość gwintu wynosi ok.

Wyposażony w mechanizm zamiatania umożliwia brak tykania, aby zapewnić spokojne otoczenie. Zapewnia zegarmistrzom dokładność i niezawodność oraz zapewnia spokojne środowisko do spania. Zestaw mechaniczny mechanizmu zegarowego zestaw mechaniczny zegara ściennego jest wyposażony w 3 mechanizmy zegarowe i 5 wskazówek godzinowych. Ultrasilent & clock movement rozmiar mechanizmu zegarowego wynosi 56 x 56 x 16 mm, całkowita długość wału wynosi ok. Mamy 5 zestawów wskazówek godzinowych w różnych kolorach do wyboru.

Większość z nich może być stosowana do zegarów ściennych o średnicy od 50 do 60 cm lub do dekoracji domu. Wykorzystuje ultra-cichą konstrukcję skanującą, długą żywotnością i niskim zużyciem energii. Szerokie zastosowanie - części zamienne do zegarów ściennych kwarcowych diy, które nadają się do naprawy, wymiany lub wykonania zegara. Rozmiar wskazówki zegara - rozmiar wskazówki godzinowej wynosi 146 mm, a trzy wskazówki powinny być równoległe, mierzony od środka igły. Ręcznie wykonany zegarek, bezramkowy zegar rysunkowy itd.
MarkaLre Co. #ad
ProducentLre Co. #ad
Wysokość2.2
Długość0.63
Waga0.24
Szerokość0.01
Numer częściLC-006
ModelLC-006

5. EEEKit

#ad

Mechanizm wahadłowy, kwarcowy mechanizm wahadłowy, zestaw zapasowy z 3 parami wskazówek i wahadłem, cichy mechanizm zegarowy "zrób to sam" do zegara wahadłowego długość fali 23 mm

#ad
EEEKit #ad - Drugie nasadki mają średnicę około 7 mm. Dzięki trzem dostarczonym wskazówkom można je łatwo dopasować do różnych ram zegarków. Dlatego należy zwrócić uwagę na to, aby podczas instalacji zastosować odpowiednią siłę, aby uniknąć nieprawidłowego ustawienia. Wskazówki godzinowe mają długość ok.

Atwa instalacja: instalacja mechanizmu zegarowego z wahadłem jest dziecinnie prosta dzięki instrukcji krok po kroku na tej stronie. Wszechstronne zastosowanie: nasz mechanizm zegara wahadłowego jest wszechstronny i nadaje się do różnych typów zegarów, zegarów z kukułką, ściegiem krzyżykowym, w tym zegarów ściennych wahadłowych, trójwymiarowym haftem, zegarami rzemieślniczymi, zegarów vintage, zegarami sznurkowymi bez ramy i nie tylko. Należy pamiętać, że wskazówki zegara są wykonane z aluminium. Kompleksowy zestaw zegarów wahadłowych: nasz zestaw zawiera kompletny zestaw zegarów wahadłowych z 3 parami wskazówek, wahadłem i wszystkimi niezbędnymi akcesoriami do łatwej instalacji.

Wskazówki minutowe mają ok. Rozmiar mechanizmu zegarowego: zamienny mechanizm zegarowy z wahadłem ma całkowitą długość wału 23 mm 0, 9 cala i długość gwintu 15 mm. Ten mechanizm sekundowy jest specjalnie zaprojektowany do tablic zegarowych o grubości od 9 do 13 mm. 3 zestawy wskazówek: wybierz spośród wielu długości wskazówek, 68 mm i 68 mm. 53 mm, 90 mm i 80 mm długości.
MarkaEEEKit #ad
ProducentEEEKit #ad
Wysokość1.77
Długość1.97
Waga0.22
Szerokość1.5
Numer częściH399640-E001364533FBA
ModelH399640-E001364533FBA

6. QIMEI-SHOP

#ad

Bezgłośny kwarcowy mechanizm zegarowy z 6 zestawami wskazówek zegara, QIMEI-SHOP Mechanizm zegarowy do zegara ściennego, wysoki moment obrotowy, długi wał do naprawy "zrób to sam", 4 zestawy cyfr

#ad
QIMEI-SHOP #ad - Mechanizm zegarowy nadaje się do grubości tablicy zegarka od 5 do 8 mm. Bogaty zestaw: zestaw zawiera 4 mechanizmy zegarowe, 4 haczyki do zegarów ściennych, 6 zestawów różnych wskazówek i 4 zestawy tablic rejestracyjnych.

Niezawodny materiał: mechanizm zegarowy wykonany jest z materiału ABS, a wskazówki są wykonane z wysokiej jakości aluminium, które jest lekkie, odporne na korozję i elastyczne. Wyjątkowy zegarek diy: części zamienne do naprawy zegarków nadają się do naprawy lub wymiany zegarków; do haftu krzyżykowego, ręcznie robionego zegarka, bezramkowego zegara kreślarskiego itp.

W zależności od potrzeb można wybrać różne style. Cichy i dokładny: mechanizm zegarowy z długim wałem zapewnia dużą dokładność i niezawodność. Rozmiar produktu: całkowita długość wału wynosi około 19 mm, a długość gwintu około 11 mm. Ruch wahadłowy nie pozwala na tykanie, aby zapewnić spokojne otoczenie.
MarkaQIMEI-SHOP #ad
ProducentQIMEI-SHOP #ad
Numer częściSZJXZH
ModelSZJXZH

7. EEEKit

#ad

Mechanizm kwarcowy z 12 zestawami wskazówek, zapasowy mechanizm, bezgłośny mechanizm zegarowy, wskazówki do zegara ściennego, EEEKit 9 sztuk mechanizmu zegarowego, długi i krótki wał, bezgłośny

#ad
EEEKit #ad - Rozmiar 2: wał całkowity 16 mm, odpowiedni do tablic zegarków o grubości 1 ~ 4 mm. Szeroki zakres zastosowań: nasz kwarcowy mechanizm zegara ściennego nadaje się do zegarów rękodzielniczych, ściegu krzyżykowego, haftu 3D, zegarów do ciągnięcia bez ramy i różnych ram zegarów. Wszechstronne mechanizmy zegarkowe: rozmiar 1: długość całkowita 22 mm, odpowiedni do tablic zegarków o grubości 2 ~ 6 mm.

Precyzja i brak hałasu: doświadcz precyzyjnego pomiaru czasu i niezawodności dzięki naszemu mechanizmowi zegarowemu do bezgłośnego zestawu zegara ściennego. Idealny do naprawy uszkodzonych zegarków lub jako wysokiej jakości materiał do projektów rzemieślniczych. Rozmiar 3: wał całkowity 13 mm, nadaje się do tablic o grubości 9 ~ 13 mm. Szeroki wybór wskazówek: ta wskazówka i mechanizm zegarowy do zegara ściennego zawiera 12 zestawów wskazówek zegara w różnych stylach i długościach, które zapewniają zarówno funkcjonalność, jak i dekoracyjną wszechstronność.

Przed zakupem należy sprawdzić rozmiar wskazówki na zdjęciach. Idealnie nadaje się do łatwej naprawy, wymiany lub majsterkowania zegarków. Zamachowy mechanizm zegarowy zapewnia cichą pracę i tworzy spokojne otoczenie, idealne do czytania lub spania. Wymaga tylko 1 x baterii AA nie wchodzi w zakres dostawy. Kompletny zestaw do naprawy zegarków: otrzymasz 9 wskazówek + mechanizm zegarowy do zegara ściennego w 3 rozmiarach po 3 sztuki oraz 12 unikalnych wskazówek i pasujących akcesoriów.
MarkaEEEKit #ad
ProducentEEEKit #ad
Wysokość2.4
Długość9.3
Waga0.79
Szerokość3.5
Numer częściH392230-E001994497FBA
ModelH392230-E001994497FBA