Top 10 Saugen Und Wischen In Einem Gerät – Odkurzacze na sucho i mokro

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Nilfisk

#ad

Nilfisk Worek filtrujący 22 l/30 l 4 sztuki, do odkurzacza Nilfisk Multi II z kanistrami 22 i 30 l i zestawem filtrów

#ad
Nilfisk #ad - Produkt 1: wykonany z trwałej włókniny Hi-Flow. Produkt 1: w zakres dostawy wchodzą 4 worki filtrujące Nilfisk o pojemności 22 l/30 l. Produkt 2: w zakres dostawy wchodzi zestaw filtrów. Produkt 1: nadaje się do odkurzaczy Nilfisk Multi II z kanistrami o pojemności 22 i 30 litrów. Produkt 2: oryginalny zestaw filtrów Nilfisk 1 szt. Produkt 1: maksymalne filtrowanie i odsysanie dzięki włókninie. Produkt 2: Nilfisk. Produkt 2: trwały i wytrzymały.
MarkaNilfisk #ad

2. Tineco

#ad

Elektrolizowana woda i suszenie odśrodkowe, Tineco Floor One S7 Pro bezprzewodowy odkurzacz na mokro i sucho, do twardych podłóg, z wyświetlaczem LCD iLoop, samoczyszczący, czas pracy 40 min

#ad
Tineco #ad - Bezproblemowe użytkowanie: odkurzacz jest wyposażony w dwukierunkowy system napędowy, który automatycznie rozpoznaje i wspiera kierunek jazdy, co ułatwia użytkowanie. System przepływu wody ze zrównoważonym ciśnieniem: odkurzacz na mokro czyści i poddaje recyklingowi ścieki ze stałą prędkością 450 obr.

Min, dzięki czemu podłoga jest czysta i nie pozostawia żadnych pozostałości ścieków. Czas pracy do 40 minut: tineco floor one S7 Pro wykorzystuje inteligentny czujnik iLoop do dostosowania stanu pracy i ma czas pracy baterii do 40 minut.

Obustronne czyszczenie krawędzi: szczotka odkurzacza jest obszyta po obu stronach, a szczelina wynosi < 1 cm, dzięki czemu narożniki i narożniki można lepiej czyścić. 3, 6-calowy ekran lcd: ekran lcd z pomocnym asystentem Tineco przeprowadzi Cię przez proces czyszczenia, od szybkiego uruchomienia do stanu pracy w czasie rzeczywistym.
MarkaTineco #ad
ProducentTineco #ad
Wysokość43.7
Długość10.43
Waga11.02
Szerokość10.24
ModelFloor One S7 Pro

3. Kärcher

#ad

Kärcher SE 4002 odkurzacz myjący zintegrowany wąż natryskowy 2 w 1, szerokość robocza 230 mm, ciśnienie natrysku 1 bar, ilość natrysku 1 l / min, dodatkowa dysza myjąca do czyszczenia tapicerki

#ad
Kärcher #ad - Zastosowanie: specjalnie dla alergików - głębokość włókien i higieniczna czystość na powierzchniach tekstylnych, na przykład: tapicerka, dywany, materace, siedzenia samochodowe.

Technologia dysz kärcher zapewnia, że po czyszczonych powierzchniach można chodzić o 50 procent szybciej. Woda jest rozpylana głęboko na powierzchnie tekstylne pod ciśnieniem i odsysana wraz z rozluźnionym brudem. Zakres dostawy: dodatkowa dysza do prania do czyszczenia tapicerki, filtr piankowy, dysza do czyszczenia na mokro / na sucho klipsy, dysza do prania twardych podłóg, dysza szczelinowa, dysza do tapicerki, 1 papierowy worek filtrujący, środek do czyszczenia dywanów RM 519 100 ml. Pralko-suszarka se 4002 z systemem komfortu 2 w 1 ze zintegrowanym wężem spryskującym i dodatkową dyszą myjącą szczególnie dobrze nadaje się do czyszczenia tapicerki.
MarkaKärcher #ad
ProducentKärcher #ad
Wysokość18.9
Długość17.36
Waga17.64
Szerokość15.2
Numer częściSE 4002
Model1.081-140.0
Gwarancja24 Miesięcy

4. roborock

#ad

Czas pracy akumulatora 35 min, moc ssania 13 000 Pa, zbiornik na wodę 850 ml, 3 tryby, roborock Dyad 2. generacji 3 w 1 odkurzacz do odkurzania na mokro i na sucho podwójna szczotka walcowa, funkcja

#ad
roborock #ad - Odkurzacz i mop w elastycznym obrocie głowicy szczotki o 180 stopni. Doskonała moc ssania 13 000 Pa i 3 różne tryby czyszczenia. Automatyczne dostosowanie intensywności ssania i ilości wody w trybie samochodowym. Wyświetlacz lED i funkcja sygnalizacji głosu. Podwójne, samoczyszczące się szczotki walcowe.
Markaroborock #ad
Producentroborock #ad
Wysokość7.52
Długość43.78
Waga11.02
Szerokość10.63
Numer częściR300001-99
ModelR300001-99
Gwarancja12 miesięcy gwarancji.

5. Dreame

#ad

Szczotka do czyszczenia krawędzi, funkcja samoczyszczenia, Dreame H12 Pro bezprzewodowy odkurzacz na mokro i sucho, zbiornik na wodę 900 ml do, wyświetlacz LED, wykrywanie brudu, czas pracy do 35 min

#ad
Dreame #ad - 900 ml clean water tan k, wraz z doskonałym czasem pracy baterii, umożliwia codzienne sprzątanie większych domów bez konieczności zatrzymywania i ładowania lub uzupełniania. Czyszczenie od krawędzi do krawędzi dzięki ulepszonej szczotce do czyszczenia od krawędzi do krawędzi odkurzacz H12 Pro specjalizuje się w trudno dostępnych miejscach – czyści blisko listew przypodłogowych i głęboko w narożnikach.

Silna trakcja zapewnia bezproblemowe czyszczenie wałek szczotkowy wykorzystuje moc silnika, aby podczas pracy wytworzyć ruch do przodu i poruszać odkurzaczem. Dłuższe czyszczenie 6-krotny akumulator 4000 mah umożliwia czyszczenie przez pół godziny przed ponownym naładowaniem. Do czyszczenia i wysuszenia wystarczy podłączyć odkurzacz z funkcją wycierania i rozpocząć czyszczenie jednym naciśnięciem przycisku. Atwe przesuwanie i manewrowanie, dzięki czemu można wygodnie czyścić przy minimalnym wysiłku.

Suszenie na gorące powietrze suszy szczotkę w ciągu zaledwie 1, 5 godziny i pomaga uniknąć pleśni i nieprzyjemnego zapachu. Bezprzewodowy odkurzacz h12 pro z akumulatorem jest wyposażony w zaawansowany czujnik, kurz, który dostosowuje moc ssania do wykrytych zanieczyszczeń, gruz, optymalizując tym samym efektywność energetyczną i wydajność czyszczenia oraz minimalizuje hałas. Usuń bałagan brud, włosy, rozlane płyny i brud dzięki silnemu szorowaniu i solidnej mocy ssania.
MarkaDreame #ad
ProducentPZ6UN #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga8.82
Szerokość19.69
Numer częściHHR25A
ModelH12 PRO
Gwarancja24 Miesięcy

6. Atvel

#ad

Mop do czyszczenia dywanów i płytek, Atvel F16 PRO bezprzewodowy odkurzacz do podłóg 3 w 1, z podwójnym zbiornikiem, wskaźnik LED,, czyszczenie UV, samoczyszczenie, do czyszczenia dywanów i płytek

#ad
Atvel #ad - Wysoka wydajność ssania: trwały, bezszczotkowy i chłonny silnik wytwarza moc ssania do 5, 5 kpa, dzięki czemu Atvel F16 jednocześnie usuwa suchy brud i wchłania płyny.4, 3 kilo: model atvel f16 ma bardzo lekką konstrukcję i jest idealny do czyszczenia powierzchni również nad podłogą. Twarde podłogi i dywany: smart atvel f16 działa bezpiecznie i skutecznie na twardych podłogach, takich jak płytki, która jest zawarta w zestawie do dywanów i dywanów, winyl, podłogi z twardego drewna, marmur, podłogi drewniane, laminat, linoleum i dywany.

Specjalna szczotka, bardzo dobrze wchłania sierść i włosy. Po czyszczeniu podłoga jest całkowicie sucha i nie pozostawia smug. Efektem skutecznego czyszczenia jest czysta, sucha podłoga bez kałuż. Może usuwać klejące zabrudzenia i sierść zwierząt, mleko, musli, a także klejące zanieczyszczenia oraz sierść zwierząt domowych lub keczup, połamane jajka, czekoladę, sok pomarańczowy, a także mocno osadzone zabrudzenia.

Wystarczy wchodzić i schodzić po schodach. Wysokiej jakości bezprzewodowa kombinacja odkurzacza na mokro i mopa do wycierania: dzięki bezprzewodowej wolności zadania wykonywane są w mgnieniu oka. Funkcja samoczyszczenia: intensywny system samoczyszczenia utrzymuje odkurzacz w dobrym stanie i ręce w czystości. Sterowanie wyświetlaczem LED jest intuicyjne. Wskaźnik led: inteligentne oprogramowanie odkurzacza współpracuje z użytkownikiem za pomocą wyświetlacza LED, aby przekazywać informacje o stanie odkurzacza.
MarkaAtvel #ad
ProducentGrandStone Corp. #ad
Wysokość45.28
Długość11.42
Waga9.48
Szerokość9.84
Numer częściAtvel Upright F16 Pro
ModelAtvel Upright F16 Pro

7. Tineco

#ad

Cichy odkurzacz do twardych podłóg, przenośny, lekki, sierści zwierząt,, Tineco iFloor 3 Breeze Plus bezprzewodowy odkurzacz do czyszczenia podłóg na mokro i sucho, z dwoma dodatkowymi szczotkami

#ad
Tineco #ad - Brudna woda jest zbierana w oddzielnym zbiorniku bez wykręcania, spłukiwania lub wysyłania jednorazowych podkładek na wysypisko. Atwe przechowywanie w małych pomieszczeniach, bez kompromisów w zakresie wydajności czyszczenia. Odkurzanie i wycieranie 2 w 1 - odkurzacz tineco ifloor 3 breeze Plus może jednocześnie odkurzać i wycierać twarde podłogi.

Lekki, bezprzewodowy i wydajnywydajny środek do czyszczenia podłóg 2 w 1 łatwo usuwa uporczywe, dzięki czemu podłogi są czystsze, klejące zabrudzenia i pozostawia mniej wody na podłogach niż konkurencyjne produkty, szybciej schną i optymalnie wyglądają. System samobieżnysamobieżna konstrukcja środka do czyszczenia podłóg pomaga swobodnie się poruszać i jest idealnym partnerem do czyszczenia mniejszych domów lub domów z mniejszą ilością pomieszczeń z twardymi podłogami.

Podwójny zbiornik na wodęw przeciwieństwie do innych metod czyszczenia odkurzaczem Tineco można zawsze czyścić podłogi czystą wodą. Samoczyszczeniepo wyczyszczeniu podłóg, włóż ifloor 3 Breeze Plus do stacji przechowywania i przeprowadź cykl samoczyszczenia bez użycia rąk, aby szczotka i rury były czyste i bezzapachowe.
MarkaTineco #ad
ProducentTineco #ad
Wysokość433.07
Długość112.6
Waga9.26
Szerokość108.66
Numer częściiFloor 3 -10
ModeliFloor 3 Breeze Plus
Gwarancja2 lata gwarancji.

8. Tineco

#ad

Bezprzewodowy odkurzacz na mokro i sucho z podwójnym zbiornikiem | samoczyszczący wyświetlacz LED, Wi-Fi i aplikacja, Tineco Floor One S5 Smart odkurzacz na mokro i sucho z technologią iLoop

#ad
Tineco #ad - System dwóch zbiorników odkurzacza tineco utrzymuje czystą i brudną wodę oddzielnie, dzięki czemu zawsze można czyścić świeżą wodą i środkiem czyszczącym. Stacja dokująca 3 w 1 zapewnia wygodne przechowywanie i ładowanie urządzenia. Dzięki technologii tineco iloop smart czujnik odkurzacz do mokrej suchej wody automatycznie dostosowuje siłę ssania, przepływ wody i prędkość wałka szczotkowego, aby oczyścić wszystkie zabrudzenia.

Funkcja samoczyszczenia odkurzacza na mokro automatycznie przepłukuje wewnętrzny przewód i wałek szczotkowy i umożliwia szybką i czystą konserwację. Prowadzenie głosowe i połączenie z aplikacją – monitorowanie wydajności czyszczenia za pomocą asystenta głosowego i aplikacji TINECO, która zapewnia pomocne przypomnienia o konserwacji, raporty dotyczące czyszczenia i inne przydatne zasoby. Atwa konserwacja – nigdy więcej nie dotykaj brudnego wałka. Filtr do włosów ułatwia usuwanie sierści zwierząt.

Podłogi są całkowicie suche i nie pozostawiają smug w ciągu kilku minut. Podwójny zbiornik o większej pojemności – zbiornik na wodę jest o 30% większy niż w przypadku ostatniego floor oNE, dzięki czemu można czyścić większe powierzchnie bez przerwy. Tineco inteligentny odkurzacz i wycieraczka 2 w 1 – czyści mokre i suche zabrudzenia oraz bez trudu usuwa twarde i klejące zabrudzenia na twardych podłogach. Doskonała wydajność czyszczenia – ekskluzywny wałek szczotkowy floor one s5 może przesuwać się ściśle wzdłuż listew przypodłogowych i czyścić trudno dostępne narożniki.
MarkaTineco #ad
ProducentTineco #ad
Wysokość43.31
Długość10.63
Waga11.02
Szerokość10.24
Numer częściFLOOR ONE S5
ModelFloor One S5
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji.

9. Tineco

#ad

Dwustronne czyszczenie krawędzi, dla dzieci i, odkurzacz pionowy 65 min, Tineco Floor ONE S7 Combo Smart odkurzacz na mokro i sucho, odkurzacz odkurzający 40 min, samoczyszczący, szczotka ZeroTangle

#ad
Tineco #ad - Inteligentny odkurzacz wielofunkcyjny 5 w 1: floor one s7 combo jest wyposażony w 2 główne funkcje odkurzacza i odkurzacza na mokro i sucho. Wydajne samoczyszczenie: odkurzacz na mokro i sucho dokładnie czyści szczotkę i wąż przy użyciu świeżej wody, dzięki czemu nie pozostają żadne zabrudzenia ani osady. Ssanie długich i krótkich włosów jest teraz dziecinnie proste.

Nadaje się do miękkich powierzchni odkurzacz, pęknięć i trudno dostępnych miejsc. Jest dostarczany z mini szczotką, szczotką do fug 2 w 1, aby spełnić prawie wszystkie codzienne potrzeby związane z czyszczeniem. Atwa wymiana za pomocą silnika switchpro: łatwe przełączanie między myjką podłogową a odkurzaczem dzięki wyjmowanemu akumulatorowi – możesz w każdej chwili wyczyścić swój dom w tym kuchnię i łazienkę. Wydajne i długotrwałe czyszczenie: dzięki technologii tineco mhcbstm utrzymuj swoje podłogi bez skazy. Wykorzystuje odśrodkowe suszenie na powietrzu, aby włosie było bardziej puszyste i suche oraz zmniejszyć zapachy.

W porównaniu z innymi bateriami żywotność akumulatora jest trzykrotnie dłuższa. Szczotka zerotangle skutecznie zapobiega plątaniu się: specjalnie zaprojektowana szczotka odkurzacza skutecznie chroni włosy i sierść zwierząt bez plątania się, dzięki czemu szczotka jest jeszcze łatwiejsza do czyszczenia. O 200% lepszy czas pracy baterii: ulepszone ogniwo pouch zapewnia wyjątkową wydajność czyszczenia i dłuższy czas pracy odkurzacz 65 min/odkurzacz 40 min kosiarki ssącej. Floor one s7 combo może efektywnie poddać recyklingowi brudną wodę z przylegającymi komponentami skrobaka i stale wycierać świeżą wodą 450 obr.
MarkaTineco #ad
ProducentTineco #ad
Waga11.02
Numer częściFLOOR ONE S7 COMBO
ModelFLOOR ONE S7 COMBO
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji.

10. eufy

#ad

3-krotne samoczyszczenie, SteamWave™, bezprzewodowy odkurzacz pionowy All-in-One z mopem parowym, Tesla Valve Mixing, Jetblades™ dla dzieci i, Eco-Clean ozon, Always-Clean Mop™, eufy MACH V1 Ultra

#ad
eufy #ad - Przeżyj rewolucję czyszczenia dzięki eufy mach v1 ultra! ten odkurzacz parowy pakuje odkurzanie, wycieranie i czyszczenie parą w jednym urządzeniu – idealnie nadaje się do wszystkich potrzeb związanych z czyszczeniem podłóg.

Mokre i suche zabrudzenia, uporczywe plamy? Żaden problem! Dzięki równomiernej technologii gorącej pary nasza myjka parowa dokładnie czyści każdą podłogę. Dokładne i bezpieczne czyszczenie Twojego domu – idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi i zwierzętami domowymi. Wykorzystaj moc eco-clean ozon! usuwa do 99, 9% typowych zarazków na podłogach i w naturalny sposób usuwa zapachy. Para o wysokiej temperaturze i ozon na bazie wody usuwają 99, 9% wszystkich zarazków – to wydajność czyszczenia, na którą możesz liczyć.

Czysty mop dla czystszego domu. Nasz robot odkurzający eufy z funkcją wycierania jest pierwszym w swoim rodzaju, który posiada certyfikat TÜV Rheinland. Nasz mop always clean mop stale płucze szczotkę wałkową podczas czyszczenia, aby zapobiec ponownemu zabrudzeniu podłóg.
Markaeufy #ad
ProducentAnker #ad
Waga13.23
Numer częściT2770G11
ModelT2770