Top 10 Meisenknödel Mit Netz – Łój dla ptaków

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Paul´s Mühle

#ad

Bez folii w kartonie, 200 sztuk, Paul´s Mühle Kule z sikorkami dla dzikich ptaków, bez siatki

#ad
Paul´s Mühle #ad - Kulki sikorki to idealna karma uzupełniająca dla ptaków dziko żyjących. Dzięki kuleczkom sikorki od paul's mühle w twoim ogrodzie wkrótce pojawi się kolorowy ruch.

Te kule z sikorkami przekonują doskonałą jakością w bardzo dobrej cenie. Sikorki, rudziki, zbożami, drozda śpiewająca itp. Pierogi zawierają wiele cennych składników i są dostarczane bez siatki. Ta chrupiąca mieszanka płatków owsianych i pszenicy, zbóż i słonecznika przyciąga wielu pierzastych gości. Karmienie przez cały rok wzmacnia rodziców i młode zwierzęta oraz ma pozytywny wpływ na populację dzikich ptaków. Karma uzupełniająca z płatkami owsianymi i pszennymi, ziarnami słonecznika na cały rok. Nadaje się do wielu gatunków ptaków np.
MarkaPaul´s Mühle #ad
ProducentPaul´s Mühle #ad
Waga39.68

2. Paul´s Mühle

#ad

10 kg, Paul´s Mühle Całoroczna karma premium dla dzikich ptaków o bardzo dużej zawartości tłuszczu, karma dla ptaków do całorocznego karmienia, starter pionowy

#ad
Paul´s Mühle #ad - Idealna jako alternatywa dla kulek sikorek i do specjalnych wymagań. Polecamy wiszący stół do karmienia. Zwierzęta są zaopatrywane w wszystkie niezbędne składniki odżywcze przez cały rok.

Karma dla dzikich ptaków firmy paul's mühle to smaczny i zdrowy delikates dla wszystkich Twoich skrzydlatych gości. Ta energetyzująca podszewka nie tylko świetnie wygląda, ale również ma wyjątkowo apetyczny zapach. Ze względu na wysoką zawartość tłuszczu nie nadaje się do kolumn karmowych. Karma jest dostosowana zarówno do ziaren, jak i mięsożernych i jest doskonale uśmierdzona prawie każdym krajowym ptakom. Bogata w energię karma dla ptaków o dużej zawartości tłuszczu, owadów i nasion, która zadowoli nawet najbardziej wymagający dzióbek ptaków. Dzięki całorocznej karmie zamienisz swój ogród w letni raj dla ptaków.
MarkaPaul´s Mühle #ad
ProducentPaul´s Mühle #ad
Waga22.05

3. Erdtmanns

#ad

Przyjazna dla środowiska, letnia alternatywa, różnorodny skład, łatwe wchłanianie pokarmu, ERDTMANNS, 100 letnich kulek dla dzikich ptaków bez siatki, duża ilość

#ad
Erdtmanns #ad - W ten sposób optymalnie wspierają ptaki podczas hodowli młodych zwierząt wiosną i latem. Różnorodny skład – nasze pierogi składają się z mieszanki płatków owsianych i pszennych, drobnych nasion, granulek owocowych, łoju wołowego i tłuszczu spożywczego.

Nasze pierogi można łatwo zawiesić za pomocą praktycznych uchwytów na karmę, dzięki czemu zapewniają wygodny i elastyczny sposób karmienia dzikich ptaków. Przyjazne dla środowiska – te kule z sikorkami są dostarczane bez siatki, co jest przyjazną dla środowiska alternatywą. Letnia alternatywa – te pierogi dla ptaków zostały zaprojektowane specjalnie na ciepłe miesiące w roku i zapewniają ptakom lekką i zdrową żywność, której potrzebują o tej porze roku.

Duża ilość – karton zawiera 100 pierogów z karmą dla ptaków bez siatki, co wystarcza na dłuższy czas, a tym samym zapewnia wygodny i niedrogi sposób karmienia dzikich ptaków. To połączenie zapewnia urozmaicone jedzenie dla dzikich ptaków i sprawia, że pierogi są ucztą dla wszystkich ptaków śpiewających. Atwe przyjmowanie pożywienia – dzięki swojej optymalnej konsystencji i całym płatkom zbożowym letnie kule są łatwe do dziobania i trawienia.
MarkaErdtmanns #ad
ProducentErdtmanns #ad
Numer części224050
Model224050

4. Dehner

#ad

Dehner Natura karma dla dzikich ptaków | kule z sikorkami z siatką | wysokoenergetyczna karma premium całoroczna | z orzechami | tłusta karma dla sikorek i rudzików | 100 sztuk | 10 kg

#ad
Dehner #ad - Zawiera wszystkie ważne dla rodzimych gatunków ptaków składniki odżywcze i witaminy z cennych zbóż, nasion, tłuszczów, olejów, orzechów i minerałów.

Kulki na karmę dostarczane są w wyjątkowo praktycznym wiaderku, w którym można chronić karmę przed robactwem i przechowywać w czystości. Klocki dla ptaków można zawiesić w chronionym miejscu w ogrodzie bez dozownika, idealne na balkon, taras lub do ogrodu przed domem. 90 g kulek sikorki do karmienia ziaren i mięsożernych takich jak sikorki, sikorki, kosy, strzyżyki i dławiki. Zapewnia miejscowym ptakom przez cały rok mile widziane wzmocnienie i dostarcza im cenną energię wiosną, latem, jesienią i zimą.
MarkaDehner #ad
ProducentDehner #ad
Wysokość3.94
Długość3.94
Waga22.05
Szerokość3.94
Numer części3079324
Model3079324

5. Donath Fly wild. Feed love.

#ad

Donath klasyczne kule energetyczne bez siatki – kule z sikorkami bez siatki – 100 g na sztukę – mocny tłuszcz – cenna całoroczna karma dla dzikich ptaków – nasza fabryka w południowych Niemczech –

#ad
Donath Fly wild. Feed love. #ad - Bogate w witaminy, olejowe nasiona słonecznika. Bez skorupy. W naturze prawie nie ma wystarczającej ilości pożywienia. Wysokoenergetyczne orzeszki ziemne i cenne minerały. Pomoc przy dodatkowej karmie – przez cały rok.

Nasze klasyczne pierogi energetyczne są szczególnie popularne wśród wszystkich gatunków sikorek, wróblów, ziębów, kowalików, szpaków, a także dzięciołów. Zdrowe, ziarniste płatki owsiane i pszeniczne. Z wielką miłością, starannością i wiedzą o ptakach z naszej manufaktury. Najdelikatniejszy tłuszcz wołowy.

Wysokiej jakości olej słonecznikowy. Wszystkie zalety: naturalne surowce, dużo tłuszczu z owadów, dodatkowa porcja owadów, sprawdzony laboratoryjnie Donath, odpowiednie dla dziobów, bez ambrozji, naturalny tłuszcz, nadaje się do dozowania pierogów. Karmienie miłością oznacza przejąć odpowiedzialność: życie naszych dzikich ptaków jest męczące.
MarkaDonath Fly wild. Feed love. #ad
ProducentDonath #ad
Wysokość10.24
Długość11.81
Waga11.02
Szerokość8.66
Numer części12043
Model12043

6. Paul´s Mühle

#ad

200 sztuk, Paul´s Mühle Całoroczne kule z siatką w kartonie

#ad
Paul´s Mühle #ad - Całoroczne kule paul's mühle zawierają tylko najlepsze składniki. Zawartość: płatki zbożowe, 9 %, popiół surowy: 2, owady. Karmienie wartościowymi składnikami przez cały rok wzmacnia rodziców i młode zwierzęta oraz ma pozytywny wpływ na populację dzikich ptaków.

Całoroczne karmienie wielu gatunków ptaków. Gwarantujemy najwyższą jakość przy uczciwym stosunku ceny do jakości. Pierogi są całkowicie bezłuskowe, mają konsystencję podobną do dziobów i można je zawiesić bezpośrednio dzięki siatce. Jako przedsiębiorstwo rodzinne firmy pauls mühle od 1839 roku jesteśmy synonimem zdrowych produktów młynkowych. Składniki: białko: 9, tłuszcz surowy: 30, orzeszki ziemne, tłuszcz spożywczy, suszone owoce, nasiona, nasiona słonecznika, 9 %, surowe włókno: 2, 7 %, 3 %.

Chrupiące pestki słonecznika, płatki zbożowe i wiele innych składników w jakości premium – całoroczne kule firmy Paul's Mühle to prawdziwy magnes dla ptaków, orzeszki ziemne, który przekształci Twój ogród w kolorowe miejsce na pokarm. Całoroczne kule to idealna karma uzupełniająca dla ptaków na świeżym powietrzu.
MarkaPaul´s Mühle #ad
ProducentPaul´s Mühle #ad
Wysokość10.24
Długość19.69
Waga39.68
Szerokość12.99

7. Dehner

#ad

Dehner Natura karma dla dzikich ptaków, specjalna mieszanka przekąsek, 6-częściowa

#ad
Dehner #ad - Zakres dostawy: mieszanka karmy maxi, łańcuszek na karmę, pierścienie do karmy, orzech kokosowy, olbrzymi szyszki, pręty orzechowe. Obszerny zestaw karmy dla dzikich ptaków od Dehner Natura. Optymalny dla ptaków na świeżym powietrzu do karmienia przez cały rok. Nie są potrzebne żadne akcesoria, wszystkie produkty w sieci do zawieszenia.
MarkaDehner #ad
ProducentDehner #ad
Waga7.03
Numer części4208807
Model4208807

8. Lyra Pet

#ad

Lyra Pet® | 2 x 10 półorzechów kokosowych wypełnionych | bogata w tłuszcz karma dla ptaków | orzech kokosowy z różnymi dodatkami | karma dla dzikich ptaków przez cały rok | zawiera witaminy i bogate w

#ad
Lyra Pet #ad - Prostota: zwierzęta. Dobry. Atwa obsługa – orzechy kokosowe mają linę jutową i można je dekoracyjnie zawiesić na gałęziach, domach dla ptaków lub innych miejscach karmienia w ogrodzie lub na balkonie.

Codziennie pracujemy, aby zapewnić naszym klientom najlepsze wrażenia z zakupów za rozsądną cenę. Lyra pet powstał w 2009 roku z miłości do zwierząt. Najlepsze składniki – dzięki bogatej w składniki odżywcze mieszance tłustej żywności i różnym dodatkom nadziewane orzechy kokosowe są cennym źródłem pożywienia dla ptaków. Nie zawierają żadnych dodatków, wzmacniaczy smaku ani środków wabiących.

Z natury – nasze wypełnione półorzechy kokosowe są w 100% czystym produktem naturalnym. Aden domowy ptak ogrodowy nie przegapisz tego przysmaku. Dla niezbędnej energii – dzięki dużej zawartości tłuszczu i białka orzechy kokosowe zapewniają dzikim ptakom długotrwałe źródło energii i dają siłę o każdej porze roku.
MarkaLyra Pet #ad
ProducentLyra Pet GmbH #ad
Wysokość0
Długość0
Waga11.46
Szerokość0
Numer częściBG2847

9. Paul´s Mühle

#ad

Paul´s Mühle Kulki olbrzymich sikorek, karma uzupełniająca premium dla dzikich ptaków, z siatką w kartonie, 24 sztuki 2 x 12 x 500 g

#ad
Paul´s Mühle #ad - Karmienie przez cały rok wzmacnia rodziców i młode zwierzęta oraz ma pozytywny wpływ na populację dzikich ptaków. Kulki sikorki to idealna karma uzupełniająca dla ptaków dziko żyjących.

Ta olbrzymia kuleczka z sikorkami przekonuje doskonałą jakością w dobrej cenie. Sikorki, rudziki, algą jadalną, płatkami owsianymi i pszennymi, orzechami ziemnymi, drozda śpiewająca itp. Całoroczna karma z nasionami słonecznika, minerałami. Dzięki kuleczkom sikorki od paul's mühle w twoim ogrodzie wkrótce pojawi się kolorowy ruch. Pierogi zawierają wiele cennych składników i są pakowane pojedynczo w folię i dostarczane z siatką. Nadaje się do wielu gatunków ptaków np. Mieszanka nasion słonecznika, orzechów ziemnych oraz płatków owsianych i pszenicy przyciąga wielu pierzastych gości.
MarkaPaul´s Mühle #ad
ProducentPaul´s Mühle #ad
Waga26.46

10. Dehner

#ad

Zestaw startowy, 7-częściowy, kolumna i mieszanka karmy, Dehner Natura karma dla dzikich ptaków

#ad
Dehner #ad - Zakres dostawy: kolumna pokarmowa, drążki do orzechów, rodzynki, mieszanka witamin, karma do posypywania, kuleczki sikorkowe z siatką, ogromne szyszki do karmy. Obszerny zestaw karmy dla dzikich ptaków i akcesoriów firmy Dehner Natura, idealny dla początkujących. Zaprojektowany we współpracy z ekspertami od ptaków. Optymalny dla ptaków na świeżym powietrzu do karmienia przez cały rok. Energetyczna i energetyzująca karma.
MarkaDehner #ad
ProducentDehner #ad
Wysokość3.94
Długość3.94
Waga2.2
Szerokość3.94
Numer części4208765
Model4208765