Top 10 Kinder Lenkrad Für Auto Rücksitz – Zabawki dźwiękowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Vtech

#ad

Język: niemiecki, Vtech 80-166604 80-166604, Lustige Fahrschule

#ad
Vtech #ad - Zakres dostawy: 1 x vtech baby zabawna szkoła jazdy / bezpieczna dla dzieci komora baterii, regulator głośności i automatyczne wyłączanie / wiek: 12-36 miesięcy / 2 x baterie demo AA/LR6 / wersja niemiecka / art.

Dziecko odbiera różne dźwięki, melodie i zdania i uczy się je samodzielnie uruchamiać poprzez naciśnięcie i przekręcanie / z ruchomym pieskiem, 2 śpiewanymi piosenkami i 10 melodiami dla dzieci. Dzięki 3 trybom gry dzieci mogą poznać kolory, kształty, pojazdy i zwierzęta oraz nadawać im nazwę za pomocą 5 kolorowych przycisków. Obracanie kluczyka zapłonu i naciśnięcie kierownicy jak w przypadku prawdziwego pojazdu, jak również światła z migającymi światłami i świecącym klaksonem zapewniają dużo radości z zabawy.

Zabawna szkoła jazdy wspiera z kierownicą, dźwignią zmiany biegów, kluczykiem zapłonowym, lusterkiem zewnętrznym i dźwignią funkcyjną do odgrywania ról i umiejętności motorycznych oraz zachęca do fantazyjnej zabawy. Nr: 80-166604.
MarkaVtech #ad
ProducentVTech #ad
Wysokość4.72
Długość7.48
Waga0.02
Szerokość10.43
Numer części80-166604
Model80-166604
Gwarancja24 Miesięcy

2. deAO

#ad

Zabawka dla dzieci, wczesny pedagogiczny prezent dla małych dzieci/dzieci niebieska, 360°, dźwięk i muzyka, symulacja jazdy, deAO Zabawka na kierownicę dla dzieci

#ad
deAO #ad - Wystarczy kliknąć na kolorowe kształty lub obrócić kółkiem i pozwolić na rozpoczęcie zabawy. Zabawka na kierownicę tylnego siedzenia: nasza zabawka edukacyjna dla małych dzieci została specjalnie zaprojektowana, zmysłów, aby pomóc Twojemu dziecku w rozwoju motoryki precyzyjnej, emocji, kreatywności i wyobraźni.

Funkcja: modelowanie uroczych uszu królika, przyspieszone wibracje, 1 x kierownica, przyssawka na spodzie. Zakres dostawy: 1 x klucz, ulepszona kierownica, wskaźnik prędkości, 1 x podstawa. Zakres dostawy: 1 x klucz, 1 x kierownica, 1 x podstawa. Symulator jazdy dla dzieci: zabawka edukacyjna dla dzieci przyniesie dzieciom więcej zabawy do naśladowania. Ta zabawka została zaprojektowana jako centrum zabaw w samochodzie, które może bawić dzieci. Rodzice nie muszą się martwić, że dziecko pozostanie samo na tylnym siedzeniu podczas jazdy.
MarkadeAO #ad
ProducentdeAO #ad
Wysokość4.53
Długość9.84
Waga1.04
Szerokość9.84
Numer częściSE-T
ModeldeAO

3. deAO

#ad

Zabawka edukacyjna dla wczesnego dzieciństwa, deAO Zabawka na kierownicę dla dzieci z symulacją obrotu o 360° do zabawy w samochodzie z dźwiękiem i muzyką

#ad
deAO #ad - Radość z jazdy: ta kierownica może być obracana o 360 stopni i jest wyposażona w przyciski takie jak skręt w lewo i w prawo, kierunkowskazy lewo- i prawe oraz odpowiednie funkcje dźwiękowe. Znaczenie pedagogiczne: jest to zabawka do zabawy w scenie symulacji jazdy samochodem, Twoje dziecko może nauczyć się wiedzy o ruchu drogowym, doświadczając przyjemności z jazdy oraz wspierać wyobraźnię, chwytliwość i uwagę dzieci.

Główne cechy i funkcje: realistyczne wrażenia z jazdy z funkcjami deski rozdzielczej: lampki kontrolne, wskaźnik poziomu paliwa, tachometr, obrót o 360 stopni, klakson i syreny, interaktywny kluczyk samochodowy, kierunkowskaz ostrzegawczy. Idealnie nadaje się do jazdy samochodem. Symulator jazdy dla dzieci: gotowe. Podczas samodzielnej jazdy dzieci mogą zabrać ze sobą własną kierownicę i wspólnie z rodzicami cieszyć się jazdą.

Pozwól dziecku rozwijać motorykę precyzyjną, Dzień Dziecka, aby poprawić koordynację ręka-oko. Zestaw: idź! baw swoje dziecko i rozpal jego wyobraźnię dzięki temu urzekającemu połączeniu kierownicy i przycisków. Prezenty i nagrody: rodzice lub koledzy z klasy mogą zrobić prezenty na boże narodzenie, naśladując rodziców, urodziny i inne święta, świetna interaktywna zabawka dla rodziców i dzieci.
MarkadeAO #ad
ProducentdeAO #ad
Wysokość4.53
Długość9.84
Waga1.04
Szerokość9.84
Numer częściSE-P
ModeldeAO

4. MYDOVA

#ad

Prezent od 1 roku różowa, zabawka muzyczna dla niemowląt, MYDOVA Zabawka na kierownicy, z muzycznym światłem i efektami dźwiękowymi, zabawka dla dzieci 1 rok

#ad
MYDOVA #ad - Symulowana jazda samochodem - zabawka na kierownicę jest wyposażona w takie funkcje, jak symulowana jazda, symulowane kierunkowskazy, symulowane lusterka wsteczne i symulowane klakson. Zabawna zabawka edukacyjna dla dzieci - jest to bardzo zabawna interaktywna zabawka, która pomoże dziecku rozwijać zdolności motoryczne, zmysły i wyobraźnię oraz nauczyć przyczyny i skutku.

Wspaniały prezent dla dziecka - jest to zabawka, która zapewnia wiele do odkrycia podczas przygody edukacyjnej i wspiera rozwój nauki Twojego dziecka. Idealnie nadaje się do zabawy w domu, jest wyposażona w taśmy na rzepy do łatwego zawieszenia i może być używana na biurkach, w samochodzie lub w podróży, krzesłach dziecięcych, jest to wszechstronna zabawka. Pozwól dziecku cieszyć się imitacją i wzbogacić wyobraźnię dziecka. Zabawka muzyczna - ta zabawka dla przedszkola ma nie tylko 6 dźwięków klaksonu i 6 różnych efektów dźwiękowych alarmu samochodowego wóz strażacki, samochód policyjny, karetka itp.

Ale jest również wyposażona w 6 zintegrowanych utworów muzycznych, którymi mogą cieszyć się małe dzieci, co pomaga w rozwoju mowy podczas nauki i stymuluje umiejętności słuchania. Odpowiedni dla chłopców lub dziewczynek od 12 miesiąca życia, idealny jako prezent na pierwsze święta lub pierwsze urodziny dziecka. Zastosowanie w wielu sytuacjach - ta zabawka na kierownicę jest odpowiednia dla małych dzieci od 18 miesiąca życia, wózkach dziecięcych i fotelach samochodowych. Inteligentna kierownica może zaspokoić ciekawość Twojego dziecka i pozwolić małym dzieciom udawać, że prowadzą własny samochód.
MarkaMYDOVA #ad
ProducentGuangdong Huanger Baby Products #ad
Numer częściHE0542
ModelHE0542

5. Clementoni

#ad

Clementoni 17241 Baby Clementoni-17241 kierownica do aktywności, wielokolorowa

#ad
Clementoni #ad - Klucz otwiera dwa rodzaje gry z silnikiem, włączając lub wyłączając. Obróć kierownicę, a interaktywny samochód porusza się w prawo i w lewo wzdłuż pokazanej drogi, dzięki czemu odwzorowuje wrażenia prawdziwej jazdy.

Zawiera diody led, hałas zwierząt i urocze piosenki, wiele efektów dźwiękowych, które ciągle cieszą dziecko. Lusterka wsteczne i dźwignia zmiany biegów są ruchome, te mechaniczne czynności pomagają dziecku w szkoleniu umiejętności manualnych. Elektroniczna mówiąca kierownica pełna aktywności dla szybkiej przyjemności! Jego przyciski nauczania prowadzą dziecko do odkrywania liczb z zabawnymi rymowankami dla dzieci.
MarkaClementoni #ad
ProducentClementoni #ad
Wysokość9.84
Długość7.87
Waga0.88
Szerokość4.72
Numer części17241
Model17241
Gwarancja24 Miesiące

6. Kizeefun

#ad

Prezenty od 3+ lat, zabawka do raczkowania, dla chłopców i dziewczynek, zabawka motoryczna, z muzyką i światłem, zabawka dla dzieci, Kizeefun Zabawka muzyczna dla niemowląt, prezent na Boże Narodzenie

#ad
Kizeefun #ad - Ten produkt jest odpowiedni dla dzieci od 3 lat. Prezent dla dzieci: ten pociąg muzyczny nadaje się bardzo dobrze na prezent dla dzieci na urodziny, Dzień Dziecka, Boże Narodzenie i inne święta. Powierzchnia została gładko wykończona, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania i nie uszkodzić wrażliwej skóry dziecka.

Wskazówka: przed rozpoczęciem gry należy zdjąć osłonę kierownicy na spodzie kolejki zabawek. Zabawka edukacyjna: ta zabawka wykorzystuje unikalny design koła zębatego wewnątrz, co pomaga im wcześnie zrozumieć koncepcje mechaniczne i rozwijać swoją wyobraźnię, a jednocześnie ma przezroczystą osłonę, dzięki czemu nasz pociąg wygląda bardzo fajnie. Automatyczna funkcja kierowania: nasza lokomotywa zabawkowa jest wyposażona w uniwersalne koła na dole. Bezpieczna i trwała: ta zabawka do pociągu wykonana jest z wysokiej jakości materiału abs, jest wytrzymała i odporna na uderzenia oraz ma długą żywotność.

Bardzo dobrze nadaje się do rozwijania zdolności motorycznych u niemowląt i pomaga dziecku stopniowo nauczyć się chodzić, zapala się i odtwarza muzykę, biegania, kolorowe światła i dynamiczną muzykę. Jest to najlepszy wybór, aby towarzyszyć dzieciom podczas dorastania. Wiatła led i muzyka: ten elektryczny pociąg dziecięcy jest wyposażony w fajne, co bardzo przyciągnie uwagę twojego dziecka i sprawi, że podąża za pociągiem i będzie się czołgał. To znacznie ułatwia dzieciom zabawę i nie muszą się zatrzymywać, że będą głębiej zanurzone i uszczęśliwić.
MarkaKizeefun #ad
ProducentKizeefun #ad
Wysokość4.33
Długość6.69
Szerokość3.54
Numer częściR05
ModelR05

7. Vtech

#ad

Psi Patrol kierownica do nauki, VTech 80-190204

#ad
Vtech #ad - X wys. X szer. Wymiary opakowania: 13, 2 x 27, 6 x 35, 8 cm dł. Przekazuje informacje o postaciach Psiego Patrolu oraz kierunkach, bezpieczeństwie na drodze, liczeniu i kolorach. Trzy tryby gry: quad, poduszka powietrzna i skuter śnieżny. Od 3 lat do 6 lat. 3-6 lat.
MarkaVtech #ad
ProducentVTech #ad
Wysokość9.02
Długość4.69
Waga1.39
Szerokość12.17
Numer części80-190204
Model80-190204
Gwarancja2 lata gwarancji na wszystkie części

8. SWTOIPIG

#ad

Elektroniczna zabawka pełzająca z automatycznie omijającymi przeszkodami, SWTOIPIG Zabawka do kraba dla dzieci, ruchoma zabawka dla małych dzieci, zabawka z muzyką, chłopców i dziewczynek

#ad
SWTOIPIG #ad - Muzyczna zabawka kraba tego dziecka to idealny prezent na Boże Narodzenie, urodziny i Święto Dziękczynienia. Muzyka będzie grać, gdy zabawka do raczkowania biegnie, a oba oczy zaczną się świecić, przyciągając uwagę dziecka i poprawiając jego rozwój słuchu. Wysokiej jakości kraby krabowe są wykonane z nietoksycznego materiału ABS.

Dźwięki i efekty świetlne mogą również wzbudzić zainteresowanie sensoryczne. Jest to idealna zabawka na prezent dla chłopców i dziewczynek. Muzyczna zabawka do raczkowania urocza zabawka dla małych dzieci porusza się automatycznie w przeciwnym kierunku, która zachęca dzieci do raczkowania, dłonie lub stopy. Idealny prezent dla dzieci krab porusza się szybciej dzięki efektom świetlnym LED i wesołej muzyce, dzięki czemu dzieci mogą na nie polować. Wskazówka: nie należy używać tej zabawki w wodzie lub wilgotnym otoczeniu.

Interaktywny muzyczny krab - sprytny krab może wykrywać rzeczy dzięki wbudowanym czujnikom i automatycznie omijać przeszkody. W razie pytań. Efekty świetlne i dźwiękowe jest to zabawna zabawka muzyczna dla dzieci. Jest to interaktywna zabawka muzyczna, gdy napotkasz przeszkody takie jak stoły, a także może pomóc w rozwijaniu ich zdolności motorycznych i koordynacji ręka-oko. Powierzchnia zabawki jest starannie wypolerowana, aby stała się gładka, bez zadziorów i nie rani skóry dziecka.
MarkaSWTOIPIG #ad
ProducentSWTOIPIG #ad
Wysokość3.94
Długość3.94
Szerokość1.97
Numer części10JPPXWJ
ModelPXWJ-RED
Gwarancja/

9. RedCrab

#ad

Obracanie o 360°, zabawka edukacyjna, prezent dla dzieci, zabawka do samochodu, chłopców i dziewczynek, RedCrab Zabawka na kierownicę dla dzieci, przenośny kontroler z dźwiękiem i muzyką

#ad
RedCrab #ad - Istnieje wiele kolorów światła, które wspierają rozwój wzroku i słuchu dziecka. Podczas samodzielnej jazdy dzieci mogą zabrać ze sobą własną kierownicę i wspólnie z rodzicami cieszyć się jazdą. Zasilany 3 bateriami AA nie wchodzą w zakres dostawy. Radość z jazdy: ta kierownica może być obracana o 360 stopni i jest wyposażona w przyciski takie jak skręt w lewo i w prawo, kierunkowskazy lewo- i prawe oraz odpowiednie funkcje dźwiękowe.

Pozwól dziecku rozwijać motorykę precyzyjną, logicznym myśleniu, aby poprawić koordynację ręka-oko. Idealny do jazdy samochodem i rozrywki dziecka w podróży. Prezenty i nagrody: jest to idealny prezent dla wszystkich małych dzieci i dzieci na każdą okazję! Rodzice lub koledzy z klasy mogą zrobić prezenty na Boże Narodzenie, urodziny i inne święta, Dzień Dziecka, świetna interaktywna zabawka dla rodziców i dzieci. Funkcje: realistyczne wrażenia z jazdy dzięki funkcji deski rozdzielczej: lampki kontrolne, prędkościomierz, analogowe głośniki i muzyka, wskaźnik poziomu paliwa, obrót o 360 stopni, klakson i syreny, kierunkowskaz ostrzegawczy.

MateriaŁ: kierownica symulacyjna dla dzieci wykonana jest z wysokiej jakości materiału ABS, który jest przyjazny dla środowiska i nie ma nieprzyjemnego zapachu. Zabawka edukacyjna: nasza zabawka do nauki aktywności dla małych dzieci została opracowana specjalnie dla Twojego dziecka, muzyce, naśladując rodziców, aby pomóc w kreatywności i wyobraźni, kształty, emocje, delikatne kolory, zdolnościach motorycznych i zręcznościowych.
MarkaRedCrab #ad
ProducentJINGREN #ad
Wysokość4.72
Długość10.24
Waga1.1
Szerokość10.24
Numer części202208181636
ModelVolant Jouet Enfants
GwarancjaNo

10. Impulse

#ad

Zabawka dla dzieci w wieku 0-18 miesięcy, na kierownicę, zabawka, zabawka dla niemowląt,, dla niemowląt, Impulse Aktywność do zabawy na kierownicę samochodową – lusterko do fotelika dziecięcego

#ad
Impulse #ad - Mata podróżna jest bezpieczna i odpowiednia dla niemowląt od noworodków po małe dzieci. Idealny prezent na baby shower dla chłopców i dziewczynek, ponieważ zapewnia rozrywkę podczas długich podróży samochodem i jednocześnie wspomaga rozwój zmysłów.

Dzięki szerokiej gamie zabawek sensorycznych, chwytania, kopania, które zachęcają do oglądania, naciskania i obracania, zabawka do siedzenia samochodowego jest idealna do rozrywki Twojego dziecka podczas jazdy. Ta mata do fotelików samochodowych dla dzieci ułatwia jazdę samochodem i zapewnia zatrudnienie Twojemu dziecku. Można ją szybko i łatwo zainstalować i regulować.
MarkaImpulse #ad
ProducentImpulse #ad