Top 10 Insulated Coffee Mug – Termiczne kubki podróżne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Emsa

#ad

Rozkoszuj się kawą i herbatą w trakcie podróży, kubek z zamknięciem Quick Press, 500ml, Emsa kubek termiczny Travel Mug z grawerunkiem np. imię

#ad
Emsa #ad - Z bezpłatny grawerunek z imieniem – osobisty pomysł na prezent, nie jest to zamianie więcej. W przypadku wątpliwości prosimy o za pośrednictwem poczty e-mail. Emsa travel mug – produkt oryginalny. Długie teksty muszą być grawerowane w zależności od miejsca odpowiednio mniejsze.

De. Proszę pamiętać, że ilość znaków jest ograniczona. Express ekspresowa wysyłka-możliwy do zrealizowania – wybierz przy kasie i odpowiemy na Państwa zamówienie tak szybko jak to możliwe wygrawerować i wiadomości e-mail. Ze względu na to, że wykonanie grawerunku jest wliczone w cenę. 100% szczelności – idealny do podróży, pokrywką rozkładanymi łatwa w czyszczeniu, nadaje się do mycia w zmywarce, formie idealna na uchwyt samochodowy, wystarczy otworzyć przez naciśnięcie jednego przycisku, wysokiej jakości, izolowany próżniowo korpus korpus ze stali szlachetnej, trzyma przez 8 godzin zimno i ciepło 4 godziny.

Sposób & blachy z informacją o wybranym grawerunku wystarczy dodać przy zamówieniu "teraz dopasowanie" lub wyślij do nas po zakupie wiadomość e-mail na adres info @ sterngraf.
MarkaEmsa #ad

2. Emsa

#ad

Kubek z zamknięciem Quick Press, Emsa kubek termiczny Travel Mug z grawerunkiem np. imię, rozkoszuj się kawą i herbatą w trakcie podróży, 500ml

#ad
Emsa #ad - Grawerunek jest wliczony w cenę. Możliwa ekspresowa obróbka – wybierz ekspresową wysyłkę przy kasie, a my wygrawerujemy i wyślemy Twoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Z bezpłatnym grawerunkiem – twój indywidualny tekst np. Prezenty reklamowe dla firm/firm, promocja, urodziny lub jubileusz firmy.

Procedura i realizacja: po prostu dodaj wybrany grawerunek przy zamówieniu "Dostosuj teraz" lub po zakupie wyślij nam wiadomość. Nasz grawerunek nadaje się do mycia w zmywarce. Możliwość grawerowania – możemy również wygrawerować twoje logo, prezenty dla pracowników, porozmawiać z nami lub wysłać nam swoje logo po złożeniu zamówienia. Emsa travel mug – oryginalny produkt! idealny w podróży – 100% szczelności i szczelności w torebce i plecaku / kształt idealny do uchwytu samochodowego / wysokiej jakości kolba izolacyjna ze stali nierdzewnej o podwójnych ściankach utrzymuje temperaturę do 12 godzin lub ciepło do 6 godzin / łatwe otwieranie za pomocą jednego przycisku / picie 360° dookoła / kubek podróżny nadaje się do mycia w zmywarce, pokrywa jest rozkładana w celu łatwego i higienicznego czyszczenia.

Stosujemy najnowocześniejszą technikę grawerowania laserowego bez użycia chemicznych środków pomocniczych. W przypadku wątpliwości skontaktujemy się z Tobą. Napisz do nas szczegółowe życzenia dotyczące grawerunku lub poproś nasz doświadczony zespół grawerunkowy o zaprojektowaniu kubka. Imiona jako okrągły grawerunek, osobisty pomysł na prezent, bez zamiany.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad

3. Emsa

#ad

Rozkoszuj się kawą i herbatą w trakcie podróży, kubek z zamknięciem Quick Press, Emsa kubek termiczny Travel Mug z grawerunkiem np. imię, 360ml

#ad
Emsa #ad - Sposób & blachy z informacją o wybranym grawerunku wystarczy dodać przy zamówieniu "teraz dopasowanie" lub wyślij do nas po zakupie wiadomość e-mail na adres info @ sterngraf. Ze względu na to, że wykonanie grawerunku jest wliczone w cenę.

Proszę pamiętać, że ilość znaków jest ograniczona. Emsa travel mug – produkt oryginalny. Express ekspresowa wysyłka-możliwy do zrealizowania – wybierz przy kasie i odpowiemy na Państwa zamówienie tak szybko jak to możliwe wygrawerować i wiadomości e-mail. 100% szczelności – idealny do podróży, nadaje się do mycia w zmywarce, formie idealna na uchwyt samochodowy, izolowany próżniowo korpus korpus ze stali szlachetnej, pokrywką rozkładanymi łatwa w czyszczeniu, wysokiej jakości, wystarczy otworzyć przez naciśnięcie jednego przycisku, trzyma przez 8 godzin zimno i ciepło 4 godziny.

Z bezpłatny grawerunek z imieniem – osobisty pomysł na prezent, nie jest to zamianie więcej. W przypadku wątpliwości prosimy o za pośrednictwem poczty e-mail. Długie teksty muszą być grawerowane w zależności od miejsca odpowiednio mniejsze. De.
MarkaEmsa #ad

4. Aeuln

#ad

Służba sportowa podróż, XL termos – Einsatzkraft straż pożarna pomysł na prezent – stal nierdzewna izolowana próżniowo podwójne ścianki 530 ml kubek do picia 3 szczelne zamknięcia

#ad
Aeuln #ad - Utrzymuje odpowiednią temperaturę przez wiele godzin. Trzy zamknięcia do picia i zapasowe uszczelki wchodzą w zakres dostawy. Nie stresuj się dzięki wąskim otworom. Duża pojemność 530 ml na gorące napoje lub zimne napoje gazowane.

Standardowy, kawowy lub sportowy. Bardzo łatwe czyszczenie i napełnianie dzięki szerokiej szyjce butelki. Pomagamy z naszym działem obsługi klienta w każdej chwili i mamy rozwiązanie z ponad 10-letniego doświadczenia. Wysokość: 21, Ø 7, 45 cm, 2 cm, waga: 320 g. Pomysł na prezent dla strażaków i ratowników w fajnym wzornictwie. Duży otwór na butelki jest u nas zaokrąglony, a nawet duże kostki lodu dobrze się mieszczą. Wysokiej jakości i stabilne opakowanie. Twój luksus w pracy, na co dzień, podczas uprawiania sportu i na świeżym powietrzu. Zabezpieczony przed wyciekiem i łatwy w obsłudze.
MarkaAeuln #ad
ProducentFIRE & FIGHT e.K. #ad
Wysokość8.66
Długość8.66
Waga0.71
Szerokość3.15
Numer części11121-A

5. Emsa

#ad

Emsa N20202 Travel Mug Classic kubek termiczny 0,36 litra | nowa komfortowa zakrętka | stal nierdzewna | 4 h gorąca i zimna przez 8 h | 100% szczelności | nadaje się do mycia w zmywarce | otwór do

#ad
Emsa #ad - Szybkie zamknięcie: łatwe otwieranie dzięki zamknięciu Quick-Press z zaworem ciśnieniowym – zapewnia szybki i przyjemny łyk, dokładnie wtedy, gdy jest potrzebny. Nowoczesny sleeve design: modna koszulka z miękkiego dotyku idealnie leży w dłoni bez ześlizgiwania się i jest dostępna w różnych kolorach i dwóch różnych rozmiarach.

Atwe i sprytne picie, wytrzymałej stali nierdzewnej i utrzymuje gorące napoje do 6 godzin, które przyczynia się do zapobiegania powstawaniu odpadów i chroni środowisko. Odkryj idealny kubek termiczny do codziennego użytku i ciesz się ulubionymi napojami, gdziekolwiek zaprowadzi Cię życie. Atwe do czyszczenia: praktyczna, którą można łatwo rozłożyć na dwie części, nadająca się do mycia w zmywarce konstrukcja z pokrywką, zapewnia idealną higienę i bezproblemowe czyszczenie.

Idealna wydajność izolacji: nasz kubek termiczny podróżny jest wykonany z trwałej, a zimne napoje chłodzą do 12 godzin. 100% szczelność: nie wycieka, zapewnia absolutne bezpieczeństwo w podróży – pasuje do wszystkich kieszeni i popularnych uchwytów na napoje w samochodzie. Picie 360°: pokrywka 360° umożliwia bezproblemowe użytkowanie i picie pod każdym kątem. Atwe otwieranie i zamykanie: wyposażona w wygodną zakrętkę, która ułatwia napełnianie.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość8.03
Długość3.23
Waga0.84
Szerokość3.23
Numer częściN20202
ModelN20202

6. Emsa

#ad

Emsa N20225 Travel Mug Wave kubek termiczny 0,5 litra | nowa komfortowa zakrętka | stal nierdzewna | 6 h gorąca i zimna przez 12 h | 100% szczelności | nadaje się do mycia w zmywarce | otwór do picia

#ad
Emsa #ad - 100% szczelność: nie wycieka, zapewnia absolutne bezpieczeństwo w podróży – pasuje do wszystkich kieszeni i popularnych uchwytów na napoje w samochodzie. Atwe do czyszczenia: praktyczna, nadająca się do mycia w zmywarce konstrukcja z pokrywką, którą można łatwo rozłożyć na dwie części, zapewnia idealną higienę i bezproblemowe czyszczenie.

Atwe i sprytne picie, które przyczynia się do zapobiegania powstawaniu odpadów i chroni środowisko. Odkryj idealny kubek termiczny do codziennego użytku i ciesz się ulubionymi napojami, gdziekolwiek zaprowadzi Cię życie. Atwe otwieranie i zamykanie: wyposażona w wygodną zakrętkę, która ułatwia napełnianie. Picie 360°: pokrywka 360° umożliwia bezproblemowe użytkowanie i picie pod każdym kątem. Nowoczesny sleeve design: modna koszulka z miękkiego dotyku idealnie leży w dłoni bez ześlizgiwania się i jest dostępna w różnych kolorach i dwóch różnych rozmiarach.

Szybkie zamknięcie: łatwe otwieranie dzięki zamknięciu Quick-Press z zaworem ciśnieniowym – zapewnia szybki i przyjemny łyk, dokładnie wtedy, gdy jest potrzebny. Idealna wydajność izolacji: nasz kubek termiczny podróżny jest wykonany z trwałej, wytrzymałej stali nierdzewnej i utrzymuje gorące napoje do 6 godzin, a zimne napoje chłodzą do 12 godzin.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość9.53
Długość3.15
Waga0.99
Szerokość3.15
Numer częściN20225
ModelN20225

7. Emsa

#ad

Emsa N20212 Travel Mug Wave kubek termiczny 0,36 litra | nowa komfortowa zakrętka | stal nierdzewna | 4 h gorąca i zimna przez 8 h | 100% szczelności | nadaje się do mycia w zmywarce | otwór do picia

#ad
Emsa #ad - Atwe do czyszczenia: praktyczna, nadająca się do mycia w zmywarce konstrukcja z pokrywką, którą można łatwo rozłożyć na dwie części, zapewnia idealną higienę i bezproblemowe czyszczenie. Odkryj idealny kubek termiczny do codziennego użytku i ciesz się ulubionymi napojami, gdziekolwiek zaprowadzi Cię życie.

Nowoczesny sleeve design: modna koszulka z miękkiego dotyku idealnie leży w dłoni bez ześlizgiwania się i jest dostępna w różnych kolorach i dwóch różnych rozmiarach. Atwe i sprytne picie, które przyczynia się do zapobiegania powstawaniu odpadów i chroni środowisko. Atwe otwieranie i zamykanie: wyposażona w wygodną zakrętkę, która ułatwia napełnianie. Idealna wydajność izolacji: nasz kubek termiczny podróżny jest wykonany z trwałej, wytrzymałej stali nierdzewnej i utrzymuje gorące napoje do 6 godzin, a zimne napoje chłodzą do 12 godzin.

100% szczelność: nie wycieka, zapewnia absolutne bezpieczeństwo w podróży – pasuje do wszystkich kieszeni i popularnych uchwytów na napoje w samochodzie. Szybkie zamknięcie: łatwe otwieranie dzięki zamknięciu Quick-Press z zaworem ciśnieniowym – zapewnia szybki i przyjemny łyk, dokładnie wtedy, gdy jest potrzebny. Picie 360°: pokrywka 360° umożliwia bezproblemowe użytkowanie i picie pod każdym kątem.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość8.03
Długość3.23
Waga0.84
Szerokość3.23
Numer częściN20212
ModelN20212

8. Emsa

#ad

Emsa N20131 Travel Mug Classic Grande | 500 ml | kubek termiczny | utrzymuje ciepło przez 6 h | zimno przez 12 h | 100% szczelności | szczelny | zamknięcie Quick-Press | otwór do picia 360° | szary

#ad
Emsa #ad - Praktyczna przyjemność picia: dzięki okrągłemu otworowi 360° picie jest możliwe z każdej strony i łatwe otwieranie jedną ręką za pomocą zamknięcia Quick-Press. Aby dłużej utrzymać ciepło, przed użyciem należy przepłukać produkt gorącą wodą.

Optymalna wydajność izolacji przez wiele godzin: ciepło przez 6 godzin i zimno przez 12 godzin dzięki idealnej izolacji termicznej. Atwe czyszczenie: kubek termiczny przekonuje wysokim komfortem użytkowania, pokrywką, którą można łatwo rozłożyć i w 100% nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.

Innowacyjne wzornictwo: wysokiej jakości kolba izolacyjna z podwójnymi ściankami ze stali nierdzewnej z silikonowym mankietem w stylu kawy nie zawiera BPA zapewnia chłód i wygodę trzymania. Bezpieczne użytkowanie w podróży: szczelny kubek termiczny dzięki 100% szczelnej pokrywie i okrągłej powierzchni Soft Touch zapewnia przyjemne i bezpieczne trzymanie.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość9.53
Długość3.15
Waga0.97
Szerokość3.15
Numer częściN20131
ModelN20131

9. YETI

#ad

YETI Rambler 30 oz ze stali nierdzewnej Vacuum izolowany pojemnik na gaz z w kolorze magSlider Lid, Coral

#ad
YETI #ad - Dobrze utrzymuje kolację przed zachodem słońca lub gorącą kawę przez cały ranek. Zaprojektowaliśmy te dwuścienne szklanki z korpusem ze stali nierdzewnej 18/8, bez względu na to, że napój zawsze zachowuje swoją temperaturę, co oznacza, ile bije kubek.

Wszystkie szklanki yeti są skrojone w taki sposób, że pasują do uchwytów na kubek w standardowym rozmiarze. Tumbler yeti rambler 850 ml ma 19 cm wysokości i średnicę 10 cm. Nasze ramblers nie zawierają bpa, nadają się do mycia w zmywarce i mają konstrukcję pozbawioną potu, aby zapewnić suchość rąk. Te rambler są standardowo dostarczane z naszą pokrywką Yeti MagSlider, aby trzymać wodę, która wykorzystuje siłę magnesów, jedyna pokrywka na napoje, piwo lub ulubiony napój na zamku.
MarkaYETI #ad
ProducentFENRIR #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.33
Szerokość0
Numer części21070070025
Model21070070026; 21070070025

10. YETI

#ad

Ze standardową pokrywką, Yeti Rambler kubek ze stali nierdzewnej, 400 ml, izolowany próżniowo

#ad
YETI #ad - I oczywiście można myć w zmywarce. Gruba stal nierdzewna 18/8 zapewnia mocniejsze i trwalsze naczynia do picia, które wytrzymują wgniecenia. Kubek firmy yeti rambler to najbardziej wytrzymały i przemyślany kubek kempingowy na zewnątrz. Dwuścienna izolacja próżniowa utrzymuje zimne napoje i gorące do ostatniego łyku. Okrągły uchwyt z uchwytem tripleGrip jest wygodny dla szerszych rąk, dzięki czemu nawet w rękawiczkach. Wzornictwo bez splątania, brak wilgotnych lub zmarzniętych palców.
MarkaYETI #ad
ProducentYETI #ad
Wysokość3.75
Długość5
Waga0.88
Szerokość4
Numer części21071300019
Model21071300019