Top 10 Airtracks Snowboard Set – Wiązania snowboardowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Airtracks

#ad

Airtracks kompletny zestaw snowboardowy – deska snowboardowa Eight Rocker Wide + wiązanie snowboardowe Master Fastec™ + buty snowboardowe + pokrowiec SB / 150/ 155/ 160/ 164 cm

#ad
Airtracks #ad - Dzięki flexowi średniej twardości jest to optymalne obuwie dla wszystkich snowboardzistów jeżdżących w stylu All-Mountain. W tym bucie wszystko jest nowe: nowe wzornictwo buta zewnętrznego, nowy but wewnętrzny, nowe sznurowanie i nowe materiały. Dzięki innowacyjnemu sznurowaniu i zapięciu na rzep możliwe jest dokładne dopasowanie do kształtu stopy.

But zewnętrzny jest dodatkowo wzmocniony i wyposażony w system sznurowania Pro-Fast Lace. Dzięki idealnemu trzymaniu się na nodze i flexowi o większym stopniu twardości but ten nadaje się optymalnie zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów. Dzięki wysokiej jakości płycie wiązania z tworzywa sztucznego i łyżce wiązania z flexem średniej twardości wiązania te zapewniają najlepsze osiągi zarówno w parku, jak i na stoku. Deska snowboardowa eight z profilem hybrid rocker, o szerokim kształcie, to doskonałe połączenie zaawansowanych i sprawdzonych technologii.

Buty snowboardowe: model savage to bardzo solidny but najwyższej jakości. Ta deska snowboardowa przeznaczona do stylu jazdy All-Terrain / Freestyle / Freeride to optymalne rozwiązanie dla osób o większych stopach, którego potrzebujesz w każdej sytuacji. Wiązanie snowboardowe master: nowe wiązania snowboardowe master fastec marki airtracks to prawdziwie wszechstronne rozwiązanie. Dzięki sprawdzonemu systemowi fastec nie traci się czasu na stoku, a w razie potrzeby można łatwo regulować strapy i łyżkę bez użycia narzędzi. Przenoszenie siły jest bezpośrednie, ale wiązanie „wybacza” pomimo to błędy.
MarkaAirtracks #ad
ProducentAIRTRACKS #ad
Waga11.02
Numer częścisbbr23bd7bt454
Gwarancja2

2. Airtracks

#ad

Softboots Star Black 42, Airtracks Męski zestaw snowboardowy Freestyle Freeride Wide Board Akasha Wide 157, wiązanie snowboardowe Master, SB Bag

#ad
Airtracks #ad - Ta deska all-terrain / freestyle / freeride Board to najlepsze rozwiązanie dla większych stóp, którego potrzebujesz w każdej sytuacji. Ten but jest wygodny i od samego początku nie ma problemów z odciskami, nowy but wewnętrzny, a dzięki średniej elastyczności jest optymalny dla wszystkich freeriderów i freestylerów.

Boots master ql: tym razem zwróciliśmy szczególną uwagę na to, but zewnętrzny jest dodatkowo wzmocniony i wyposażony w ulepszony system Pro-Fast Lace. Nowy but wewnętrzny jest termoformowalny z szybkim sznurowaniem i zapięciem na rzepy, ale również dla profesjonalistów. Deska: akasha snowboard z profilem hybrid rocker i wide shape to idealne połączenie zaawansowanych i sprawdzonych technologii. Boots strong atop/master atop: nowa deska snowboardowa airtracks speed lace softboot dzięki swojemu inteligentnemu systemowi sznurowania ATOP zapewnia bardzo szybkie i łatwe zakładanie i zdejmowanie.

Dzięki idealnemu trzymaniu łódź zapewnia najlepsze przenoszenie siły na deskę i tym samym najlepszą kontrolę. Buty: model star to bardzo solidna łódź najwyższej jakości w przystępnej cenie. W tym bucie wszystko jest nowe: nowy design buta zewnętrznego, nowe sznurowanie i nowe materiały. Dzięki solidnemu dopasowaniu i twardszemu elastycznemu butowi te są idealne nie tylko dla początkujących, aby buty były lekkie i dlatego zostały wykonane z lżejszego materiału. Dzięki nowemu sznurowaniu i zapięciu na rzepy na bucie zewnętrznym możliwe jest indywidualne dopasowanie.
MarkaAirtracks #ad
ProducentAIRTRACKS #ad
Waga11.02
Numer częścisbbr25bd12bt1291
Gwarancja2

3. Airtracks

#ad

Airtracks Zestaw snowboardowy, Softbindung Master, Softboots Strong ATOP 47, Wide Board Refractions Game 168, SB Bag

#ad
Airtracks #ad - Wiązanie master: wiązanie snowboardowe airtracks master fastec to prawdziwie wszechstronny produkt. Boots strong atop/master atop: nowa deska snowboardowa airtracks speed lace softboot dzięki swojemu inteligentnemu systemowi sznurowania ATOP zapewnia bardzo szybkie i łatwe zakładanie i zdejmowanie. Buty: model star to bardzo solidna łódź najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Boots master ql: tym razem zwróciliśmy szczególną uwagę na to, but zewnętrzny jest dodatkowo wzmocniony i wyposażony w ulepszony system Pro-Fast Lace. Dzięki idealnemu trzymaniu łódź zapewnia najlepsze przenoszenie siły na deskę i tym samym najlepszą kontrolę. Dzięki solidnemu dopasowaniu i twardszemu elastycznemu butowi te są idealne nie tylko dla początkujących, aby buty były lekkie i dlatego zostały wykonane z lżejszego materiału. Ten but jest wygodny i od samego początku nie ma problemów z odciskami, a dzięki średniej elastyczności jest optymalny dla wszystkich freeriderów i freestylerów.

Dzięki sprawdzonemu systemowi fastec nie tracisz czasu na górze, po ustawieniu, wiązanie jest gotowe i w razie potrzeby paski i szablon można łatwo regulować całkowicie bez użycia narzędzi. Ta deska all-mountain / freeride board to idealny towarzysz, niezależnie od tego, czy na świeżo przygotowanym stoku czy na niezablokowanych stokach w backcountry. Jego średni flex jest optymalny dla wszystkich freeriderów i freestylerów. Symetryczny highback to idealny wybór dla wszystkich, którzy szukają średniej elastyczności i najlepszych wszechstronnych właściwości.
MarkaAirtracks #ad
ProducentAIRTRACKS #ad
Numer częścisbbr19bd7bt2244
Gwarancja2

4. Airtracks

#ad

Soft Bindung Master L, SB Bag, Airtracks Męski zestaw snowboardowy Freeride Freestyle – Refractions Game Wide Snowboard 155

#ad
Airtracks #ad - Ta deska all-mountain / freeride Board to idealny towarzysz, czy na świeżo przygotowanym stoku czy na niezablokowanych stokach w backcountry. Dzięki wysokiej jakości płycie bazowej z tworzywa sztucznego i Highback ze średnim flexem, wiązanie to zapewnia najlepszą wydajność zarówno w parku, jak i na stoku.

Deska: refractions game snowboard z profilem camber i extra wide shape została zaprojektowana dla większych kierowców z dłuższymi stopami i szerszą pozycją, niezależnie od tego, aby uniknąć zwisu palców i pięty. Dzięki sprawdzonemu systemowi fastec nie tracisz czasu na górze, wiązanie jest gotowe i w razie potrzeby paski i szablon można łatwo regulować całkowicie bez użycia narzędzi. Symetryczny highback to idealny wybór dla wszystkich, po ustawieniu, którzy szukają średniej elastyczności i najlepszych wszechstronnych właściwości.

Wiązanie master: wiązanie snowboardowe airtracks master fastec to prawdziwie wszechstronny produkt. Wiązanie master: przenoszenie siły jest bezpośrednie, wiązanie jest jednak nadal wybaczające błędy. Dzięki praktycznemu zapięciu dźwigniowemu można łatwo otwierać i zamykać wiązania za pomocą składanego Highback jedną ręką i jednym ruchem.
MarkaAirtracks #ad
ProducentAIRTRACKS #ad
Waga11.02
Numer częścisbbr15bd307
Gwarancja2

5. Airtracks

#ad

Airtracks Zestaw snowboardowy, Softboots Star Black 40, Board Jungle Wide 150, SB Bag, Softbindung Master

#ad
Airtracks #ad - Dzięki praktycznemu zapięciu dźwigniowemu można łatwo otwierać i zamykać wiązania za pomocą składanego Highback jedną ręką i jednym ruchem. Wiązanie master: wiązanie snowboardowe airtracks master fastec to prawdziwie wszechstronny produkt. Wiązanie master: przenoszenie siły jest bezpośrednie, wiązanie to zapewnia najlepszą wydajność zarówno w parku, wiązanie jest jednak nadal wybaczające błędy.

Symetryczny highback to idealny wybór dla wszystkich, którzy szukają średniej elastyczności i najlepszych wszechstronnych właściwości. Dzięki nowemu sznurowaniu i zapięciu na rzepy na bucie zewnętrznym możliwe jest indywidualne dopasowanie. Dzięki solidnemu dopasowaniu i twardszemu elastycznemu butowi te są idealne nie tylko dla początkujących, aby buty były lekkie i dlatego zostały wykonane z lżejszego materiału. Buty: model star/strong to bardzo solidna łódź w najwyższej jakości w przystępnej cenie. Ta deska all-terrain / freestyle / freeride Board to najlepsze rozwiązanie dla większych stóp, którego potrzebujesz w każdej sytuacji.

Ten but jest wygodny i od samego początku nie ma problemów z odciskami, nowy but wewnętrzny, a dzięki średniej elastyczności jest optymalny dla wszystkich snowboardzistów All Mountain. Dzięki wysokiej jakości płycie bazowej z tworzywa sztucznego i Highback ze średnim flexem, jak i na stoku. Deska: snowboard jungle z profilem hybrid rocker i wide shape to idealne połączenie zaawansowanych i sprawdzonych technologii. Nowy but wewnętrzny jest termoformowalny z szybkim sznurowaniem i zapięciem na rzepy, ale również dla profesjonalistów.
MarkaAirtracks #ad
ProducentAIRTRACKS #ad
Waga11.02
Numer częścisb14br8bd7bt1211

6. Airtracks

#ad

Airtracks Zestaw męski Board Forest King Carbon Wide Hybrid Rocker 153, Sb Bag, wiązanie snowboardowe Master L

#ad
Airtracks #ad - Początkujący wybierają deskę, directional i Wide Shape zapewnia wybaczający błędy i relaksujący sposób jazdy na wszystkich górach. Dzięki sprawdzonemu systemowi Fastec nie tracisz czasu na górze. Wkładka highback oraz amortyzacja EVA we wkładce gwarantują doskonały komfort na garbowanych stokach i chronią przy tym stopy.

Wiązanie master: nowe wiązania airtracks master fastec snowboard to prawdziwy all-rounder. Wiązanie master: przenoszenie siły jest bezpośrednie, ale mimo to wybacza błędy. Dzięki wysokiej jakości płycie bazowej z tworzywa sztucznego i Highback ze średnim Flex wiązanie zapewnia najlepszą wydajność zarówno w parku, jak i na stoku. Dzięki ustawieniu szablonu bez użycia narzędzi precyzyjna regulacja jest bardzo prosta. To wiązanie jest wszechstronne i jest o 20% lżejsze, co czyni ją idealnym wiązaniem snowboardu dla wszystkich górskich.

Dzięki praktycznemu zamknięciu dźwigniowemu można łatwo otwierać i zamykać wiązania ze składanym Highback jedną ręką i jednym ruchem. Wiązanie gwiazdy: dzięki regulowanym paskom te wiązania snowboardowe dopasowują się również do każdej łodzi. Ta deska to idealny wybór dla wszystkich poziomów umiejętności, aby szybciej nauczyć się pierwszych zakrętów i sztuczek. Deska: king forest carbon snowboard z profilami hybrydowymi rocker, aby podbić park.
MarkaAirtracks #ad
ProducentAIRTRACKS #ad
Waga11.02
Numer częścisbbr85bd2spbd117

7. Airtracks

#ad

SB Bag, Airtracks Męski zestaw snowboardowy Freeride Freestyle, miękkie wiązanie Master XL, BWF Camber Snowboard Extra Wide 171

#ad
Airtracks #ad - Wiązanie gwiazdy: nowe wiązanie to klasyczne wiązanie 2-paskowe z płytką bazową z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i średniej elastyczności do każdego terenu. Dzięki wysokiej jakości płycie bazowej z tworzywa sztucznego i Highback ze średnim Flex wiązanie zapewnia najlepszą wydajność zarówno w parku, jak i na stoku.

Wiązanie master: nowe wiązania airtracks master fastec snowboard to prawdziwy all-rounder. Dzięki sprawdzonemu systemowi Fastec nie tracisz czasu na górze. Deska: deska snowboardowa bwf z profilem camber i ekstra szerokim kształtem została zaprojektowana dla większych kierowców z większymi stopami i szerszą podstawą, niezależnie od tego, aby uniknąć zwisania palców i pięty. Wiązanie gwiazdy: dzięki regulowanym paskom te wiązania snowboardowe dopasowują się również do każdej łodzi. Symetryczny highback to idealny wybór dla wszystkich, którzy szukają średniej elastyczności i najlepszych wszechstronnych właściwości.

To wiązanie jest wszechstronne i jest o 20% lżejsze, co czyni ją idealnym wiązaniem snowboardu dla wszystkich górskich. Dzięki praktycznemu zamknięciu dźwigniowemu można łatwo otwierać i zamykać wiązania ze składanym Highback jedną ręką i jednym ruchem. Wkładka highback oraz amortyzacja EVA we wkładce gwarantują doskonały komfort na garbowanych stokach i chronią przy tym stopy. Po ustawieniu wiązanie jest gotowe i w razie potrzeby paski oraz szablon można łatwo regulować bez użycia narzędzi.
MarkaAirtracks #ad
ProducentAIRTRACKS #ad
Waga11.02
Numer częścisbbr74bd2spbd130
Gwarancja2

8. Airtracks

#ad

AIRTRACKS Zestaw snowboardowy Blue Drifter Wide Hybrid Rocker 155 + wiązanie snowboardowe Master + Boots Star Black 43 + Sb Bag

#ad
Airtracks #ad - Buty snowboardowe master fast lace ql, buty snowboardowe mają twardszy Flex i są wyposażone w system Pro-Fast Lace. Te buty są wygodne i dzięki swojemu środkowemu elastyczności są optymalne dla wszystkich miłośników freeriderów i freestylerów.

Ten but ma doskonałą przyczepność, a dzięki swojemu środkowemu Flex optymalnie nadaje się do wszystkich freeriderów i freestylerów. Ta deska freeride to najlepsze rozwiązanie, którego potrzebujesz w każdej sytuacji. Wiązanie snowboardowe master, nowe wiązanie snowboardowe Master to prawdziwy All-Rounder. Buty strong atop, nowe buty snowboardowe dzięki inteligentnemu systemowi sznurowania zapewniają szybkie zakładanie i zdejmowanie. Dzięki sprawdzonemu systemowi Fastec nie tracisz czasu, wiązanie jest całkowicie regulowane bez użycia narzędzi.

Męska deska snowboardowa blue drifter z profilem hybrid Rocker i Wide Shape to idealne połączenie zaawansowanych technologii. Buty snowboardowe star, nowy model to bardzo solidne buty o najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Dzięki stabilnemu osadzeniu nadaje się nie tylko dla początkujących, ale również dla profesjonalistów. Męska deska snowboardowa 150 155 160 164 cm.
MarkaAirtracks #ad
ProducentAIRTRACKS #ad
Waga11.02
Numer częścisb17br78bd2bt160
Gwarancja2

9. Airtracks

#ad

Softboots Star Black 45, SB Bag / 150 155 160 164 cm, Airtracks Męski zestaw snowboardowy Board Data Wide Freestyle Freeride 160, Softbindung Master

#ad
Airtracks #ad - Ten but ma doskonałą przyczepność, a dzięki średniej elastyczności optymalnie nadaje się do wszystkich freeriderów i freestylerów. Męska deska snowboardowa z profilem zero camber, elastyczność i radość z reakcji, której potrzebujesz, Directional Twin i Wide Shape zapewnia stabilność, aby móc jeździć wszystkim.

Ten but jest wygodny i dzięki średniej elastyczności jest optymalny dla wszystkich freeriderów i freestylerów. Snowboard boots star, nowy model to bardzo solidna łódź w najwyższej jakości w przystępnej cenie. Boots strong atop, nowa łódź snowboardowa dzięki swojemu inteligentnemu systemowi sznurowania zapewnia szybkie zakładanie i zdejmowanie. Wiązanie snowboardowe master, wiązanie snowboardowe Master to prawdziwie wszechstronne rozwiązanie.

Snowboard męski 150 155 160 164 cm. Nasz wszechstronny model Flex jest optymalny do parków i pudru. Snowboard boots master fast lace ql, buty snowboardowe mają twardszy Flex i są wyposażone w system Pro-Fast Lace. Dzięki solidnemu dopasowaniu nadaje się nie tylko dla początkujących, ale również dla profesjonalistów. Dzięki sprawdzonemu systemowi Fastec nie tracisz czasu, wiązanie można całkowicie regulować bez użycia narzędzi.
MarkaAirtracks #ad
ProducentAIRTRACKS #ad
Waga11.02
Numer częścisbbr12bd1bt122
Gwarancja2

10. Airtracks

#ad

SB Bag, miękkie wiązanie Master W M, deska wielokątna 144, Airtracks Damski zestaw snowboardowy

#ad
Airtracks #ad - Symetryczny highback to idealny wybór dla wszystkich, po ustawieniu, którzy szukają średniej elastyczności i najlepszych wszechstronnych właściwości. Wiązanie master w: przeniesienie siły jest bezpośrednie, wiązanie jest jednak nadal wybaczające błędy. W przyszłości nie zgubisz już nigdzie swoich butów, a także znajdą miejsce w torbie.

Torba sb: najbardziej efektywna ochrona twojej deski. Aby ułatwić przechowywanie deski, przesunęliśmy zamek błyskawiczny na boku. Początkujący wybierają deskę, aby szybciej nauczyć się pierwszych zakrętów i sztuczek. Dzięki wysokiej jakości płycie bazowej z tworzywa sztucznego i Highback ze średnim flexem, wiązanie to zapewnia najlepszą wydajność zarówno w parku, jak i na stoku. Wiązanie master w: nowa wiązanie deski snowboardowej airtracks master fastec to prawdziwie wszechstronny produkt. Dzięki praktycznemu zapięciu dźwigniowemu można łatwo otwierać i zamykać wiązania za pomocą składanego Highback jedną ręką i jednym ruchem.

Deska: wielokątna damska deska snowboardowa z profilem hybrid rocker i twintip shape zapewnia wybaczający błędy i relaksujący styl jazdy na całej górze. Ta deska to idealny wybór na wszystkich poziomach zaawansowania do podboju parku. Dzięki sprawdzonemu systemowi fastec nie tracisz czasu na górze, wiązanie jest gotowe i w razie potrzeby paski i szablon można łatwo regulować całkowicie bez użycia narzędzi. Dzięki wyprofilowanemu kształtowi torby Twoja deska zmieści się nawet z zamontowanym wiązaniem.
MarkaAirtracks #ad
ProducentAIRTRACKS #ad
Wysokość0.01
Długość1.57
Waga11.02
Szerokość1.57
Numer częścisbbr21bd802