Top 6 Außenhüllen – Pokrowce na stoły ogrodowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. deejay

#ad

Pokrowce do płyt winylowych, 100 sztuk, 12”

#ad
deejay #ad - 325 mm x 325 mm x 0, 15 mm. Materiał: tworzywo sztuczne polietylen wysokiej jakości firmy Protected. Pasują do długich płyt lub Maxi. Nasz bestseller w dziedzinie pokrowców ochronnych. Wymiary: ok. Etui ochronne z tworzywa sztucznego PE na LP lub Maxi 12 cali.
Markadeejay #ad
Producentvinylguardian.com #ad
Wysokość1.18
Długość12.8
Szerokość12.8
Numer części787331

2. TFA Dostmann

#ad

98.1111.02, TFA Dostmann Zewnętrzne etui ochronne na nadajnik z aktywną wentylacją, chroni przed opadami i bezpośrednim działaniem promieni, obudowa ochronna, osłona stacji pogodowych/termometru

#ad
TFA Dostmann #ad - Niezafałszowane wartości pomiarowe: dzięki przepuszczającej powietrze konstrukcji i wbudowanemu wentylatorowi z panelem słonecznym unika się zastoju gorącego powietrza i tym samym zniekształconych wyników pomiarów.

Obudowa ochronna: praktyczne etui ochronne do różnych modułów, do czujników zewnętrznych, takich jak czujnik temperatury lub termohigrosenator oraz zewnętrzny nadajnik stacji pogodowych lub termometrów radiowych. Nadajnik zewnętrzny: wymiary wewnętrzne pokrowca ochronnego wynoszą 80 mm i wysokość 170 mm i waży 444 g.

Pogoda: chroni przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak opady i bezpośrednie działanie promieni słonecznych, można go bez problemu zainstalować w dowolnym miejscu na zewnątrz. Atwy montaż: łatwy montaż łącznie z materiałem montażowym, ale można go również ustawić, łatwy do zamocowania na słupku/pręcie, z otworem na kabel czujnika.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość5.91
Długość5.47
Waga0.98
Szerokość8.94
Numer części98.1111.02
Model98.1111.02

3. Kisangel

#ad

Zewnętrzna osłona trymera, Kisangel 1 x osłona trymera, przycinanie części maszyn, tuleja plastikowa, podstawa maszyny do przycinania, maszyna do grawerowania, akcesoria do narzędzi do obróbki drewna

#ad
Kisangel #ad - Etui ochronne na maszynę do grawerowania: wykonane z tworzywa sztucznego, odporne na upadki i bardzo trwałe. Części maszyn do przycinania: można wysłać jako prezent dla przyjaciół lub rodziny, którzy chętnie wykonują prace związane z obróbką drewna.

Pokrywa trymera do drewna: zaawansowany proces produkcyjny, tekstura, bardzo praktyczna i profesjonalna. Płaska podstawa trymera: łatwa w montażu i demontażu, bardzo wygodna i praktyczna. Przezroczysta osłona maszynki do cięcia: wykonana z wysokiej jakości i trwałego tworzywa sztucznego, niełatwa do uszkodzenia i złamania.
MarkaKisangel #ad
ProducentKisangel #ad
Wysokość3.15
Długość4.29
Waga145
Szerokość3.46
Numer częściK39D21138C

4. Winter Shore

#ad

Winter Shore 4 l szary kosz na śmieci Compost Bin kuchenny – bezzapachowy kosz na śmieci na odpady biologiczne, pojemnik na śmieci z pokrywką do użytku wewnątrz – plastikowy kosz wewnętrzny i

#ad
Winter Shore #ad - Atwy w użyciu – nasz pojemnik na kompost nie ma żadnych zamknięć, którymi trzeba się przewrócić. Dzięki temu kosz z ocynkowanego żelaza z wykończeniem z żywicy epoksydowej jest łatwiejszy do czyszczenia. W zakres dostawy wchodzi również filtr wymienny! oszczędność miejsca – dzięki wymiarom 21 x 20 x 16, 3 cm ten pojemnik na kompostowanie do kuchni nie zajmuje dużo miejsca na powierzchni roboczej.

Ponadto można go łatwo schować pod zlewozmywakiem. Oszczędność czasu i wysiłku – dzięki temu ekologicznemu koszowi na śmieci do kuchni nie musisz już ciągle chodzić do kosza na śmieci. Wieżo pachnąca kuchnia – nasz ekologiczny kosz na śmieci jest wyposażony w wentylowaną pokrywę z wbudowanym filtrem węglowym, który zatrzymuje nieprzyjemne zapachy.

Ma dużą pojemność 4 l na resztki jedzenia lub odpady kompostowalne na kilka dni. Bezproblemowe czyszczenie – pojemnik na kompost z pokrywką posiada wewnętrzny pojemnik z tworzywa sztucznego, który zapobiega gromadzeniu się brudu na dnie. Wystarczy zdjąć pokrywę i wyrzucić śmieci. To takie proste.
MarkaWinter Shore #ad
ProducentWinter Shore #ad
Wysokość6.42
Długość8.27
Waga1.63
Szerokość7.87
Numer częściHS-COMBIN1
ModelHS-COMBIN1

5. MUSISALY

#ad

Pokrowiec zewnętrzny węża, MUSISALY Pokrowiec na bęben kablowy, wózek ogrodowy, wolnostojąca osłona bębna węża, przenośny wózek, wózek outdoorowy

#ad
MUSISALY #ad - Odporna na deszcz osłona wózka na węże: wyprodukowana z wysokiej jakości materiału oxford, osłona wózka bębnowego jest odporna na zabrudzenia. Wąż outdoorowy: konstrukcja dolnego sznurka została specjalnie zaprojektowana, aby utrzymać osłonę na wózku bębnowym, który nie zdmuchnie.

Zadaszenie tarasu do wózków z wężem: może być używane wewnątrz i na zewnątrz. Osłona na wąż ogrodowy: osłona na bęben tarasowy chroni wózek bębnowy ogrodowy przed deszczem, odchodami ptaków, mrozem, brudem itd. Pokrowiec na wózek na wąż tarasowy: pokrowiec na wózek z wężem jest idealny do wózka ogrodowego i chroni go przed plamami, kurzem i zarysowaniami. Chroń swoją maszynę przed kurzem i plamami oraz zmniejszaj uszkodzenia spowodowane wilgocią.
MarkaMUSISALY #ad
ProducentMUSISALY #ad
Wysokość24.8
Długość34.65
Waga0.39
Szerokość25.98
Numer części0400218VB9
Model0400218VB9

6. Yardwe

#ad

Przezroczysta osłona, podstawa, podstawa trymera, Yardwe 1 szt. osłona trymera, akcesoria do maszyn tnących, zewnętrzna osłona trymera, tuleja plastikowa, osłona maszyny tnącej

#ad
Yardwe #ad - Obudowa trymera – wyprodukowana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest trwałe i wytrzymałe. Osłona maszyny do grawerowania – wytrzymała i bardzo trwała, wygodna w montażu i demontażu. Podstawa trymera – przezroczysta konstrukcja ułatwia obróbkę drewna. Płaska podstawa trymera – może zostać wysłana jako prezent dla przyjaciół lub rodziny, którzy chętnie wykonują prace związane z obróbką drewna. Przezroczysta osłona trymera – zaawansowany proces produkcji, tekstura, bardzo praktyczna i profesjonalna.
MarkaYardwe #ad
ProducentYardwe #ad
Wysokość3.15
Długość4.29
Waga145
Szerokość3.46
Numer częściB82958FV120L05N