Top 10 Wechselrichter 12v Auf 230v Reiner Sinus 2000w – Inwertery zasilania do samochodów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GIANDEL

#ad

Przetwornica napięcia z pilotem zdalnego sterowania, ekranem LCD, GIANDEL Czysty falownik sinusoidalny 2000 W DC 12 V na 230 V AC, 2 x gniazda AC i 2 x 2,4 A porty USB do kampera

#ad
GIANDEL #ad - Falownik sinusoidalny 2000 w, 5 m, instrukcja obsługi i 1 para kabli do baterii 35 mm² >2AWG. Pilot zdalnego sterowania i ekran lcdza pomocą pilota zdalnego sterowania o długości 4, napięcie wejściowe i niektóre kody ochronne, napięcie wyjściowe, 5 m można wygodnie włączać i wyłączać falownik.

Co otrzymasz24 miesiące gwarancji i przyjazna obsługa klienta. Wbudowany wentylator zapewnia bezpieczeństwo. Jest wyposażony w 2 gniazda UE i 2 x 2, 4 A porty USB. Ochrona przed wyprzedzeniemw zestawie zabezpieczenie przed zwarciem, przepięciem/podnapięciem na wejściu, przeciążeniem, przeciążeniem i przegrzaniem. Nadaje się do zasilania oświetlenia bożonarodzeniowego. Dzięki bardzo cichemu doświadczeniu falownik działa bezpiecznie i skutecznie nawet w niskich temperaturach, zwarciem na wyjściu, aby uniknąć przegrzania.

Ten czarny model ma wewnątrz magnetyczną konstrukcję pierścieniową, która może obsługiwać radio bez zakłóceń RF. Ekran lcd pokazuje stan baterii, gdy falownik znajduje się w trybie ochrony. W sytuacji awaryjnej, w przypadku huraganów, 4 A porty USB zapewniają falownik sinusoidalny do zasilania odtwarzacza, telefonu, burz śnieżnych i awarii zasilania. Jest bezpieczny i niezawodny. Falownik sinusoidalny 2000 w - zapewnia ciągłą moc od 2000 w, falownik 12 v do 230 v.
MarkaGIANDEL #ad
ProducentGIANDEL #ad
Wysokość3.6
Długość18.1
Waga11.73
Szerokość7.5
Numer częściPS-2000PBR-de BK
ModelPS-2000PBR-de BK
Gwarancja24 miesiące gwarancji Giandel

2. GIANDEL

#ad

Podwójne porty USB, czysty falownik sinusoidalny, 2 gniazda AC i pilot zdalnego sterowania, 4,8 A, Przetwornica napięcia 1500 W, 12 V na 230 V, ekran LCD do kampera GIANDEL

#ad
GIANDEL #ad - Falownik 12 v na 230 v czysty sinus 1500 w - zapewnia moc ciągłą 1500 w, 4 a. Ten czarny model ma wewnątrz magnetyczną konstrukcję pierścieniową, falownik 12 V na 230 V czysty sinus. Jest bezpieczny i niezawodny. Co otrzymasz24 miesiące gwarancji i przyjazna obsługa klienta, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim i 1 para kabli do baterii 25 mm² z czystej miedzi.

Jako prezent urodzinowy, telefonu, w przypadku huraganów, aparatu, telewizora, samochodu, lodówki itd. Dalsze użytkowanie2 x 230 v eu gniazdka i 2 x 2, burz śnieżnych i awarii zasilania. Posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, jest noszone przez firmę ubezpieczeniową AIG. Wbudowany wentylator zapewnia bezpieczeństwo. Falowniki giandel posiadają certyfikat ce, falownik sinusoidalny 1500 W, pilot zdalnego sterowania o długości 15 m, RoHS, godne zaufania. Nadaje się do zasilania oświetlenia bożonarodzeniowego.

W sytuacji awaryjnej, 4 a porty usb zapewniają falownik sinusoidalny do zasilania odtwarzacza, prezent bożonarodzeniowy i prezent na Święto Dziękczynienia. Jest wyposażony w 2 gniazda ue i 2 porty usb 2, która może obsługiwać radio bez zakłóceń RF. Dzięki bardzo cichemu doświadczeniu falownik działa bezpiecznie i skutecznie nawet w niskich temperaturach, przeciążeniem, aby uniknąć przegrzania. Pilot zdalnego sterowania i ekran lcddzięki pilotowi zdalnego sterowania o długości 15 stóp można wygodnie włączać i wyłączać falownik.
MarkaGIANDEL #ad
ProducentGIANDEL #ad
Wysokość3.6
Długość16.9
Waga11.22
Szerokość7.5
Numer częściPS-1500PBR-de BK
ModelPS-1500PBR-de BK
Gwarancja24 miesiące gwarancji Giandel

3. Victron Energy

#ad

Victron Energy Phoenix falownik sinusoidalny 500 VA 12 V 230 V AC Schuko

#ad
Victron Energy #ad - Ten falownik może być obsługiwany i monitorowany za pomocą portu komunikacyjnego VE. Direct z komputerami, tabletami i smartfonami. Kabel i klucz sprzętowy są dostępne oddzielnie. Dzięki technologii hybrydowej hf rezultatem jest wysokiej jakości produkt o kompaktowych wymiarach, niewielkiej wadze i możliwości bezproblemowego zasilania każdego ładunku.

Wysoka moc rozruchowa jest wykorzystywana do uruchamiania obciążeń, takich jak konwertery prądowe do lamp LED lub elektronarzędzi. Czyste wyjście sinusoidalne zapewnia moc ciągłą 500 vA, moc szczytowa 900 W o wysokiej sprawności, pobór mocy 1 W w trybie zerowego obciążenia ECO.

W trybie eco falownik przełącza się w tryb czuwania, gdy obciążenie spada. Falownik victron energy phoenix umożliwia zasilanie urządzeń gospodarstwa domowego, które wymagają prądu zmiennego 230 V, za pomocą akumulatorów rekreacyjnych lub samochodowych prądem stałym 12 V.
MarkaVictron Energy #ad
ProducentVictron Energy #ad
Wysokość6.1
Długość11.81
Waga0.75
Szerokość8.27
Numer częściPIN125010200
ModelPIN125010200
GwarancjaInne

4. GIANDEL

#ad

USB i wskaźnik LED do przyczep kempingowych, GIANDEL Przetwornica napięcia, przetwornica napięcia, pilot zdalnego sterowania 2,4 A, z 2 gniazdami EU, 12 V na 230 V, czysta sinusoidalna 2000 W

#ad
GIANDEL #ad - Falowniki giandel posiadają certyfikat CE, godne zaufania. Jako prezent urodzinowy, samochodów, na kemping i do przyczep kempingowych, zapewnia moc stałą 2000 w, falownik 12 V na 230 V czysty sinusoidalny prąd zmienny, samochodów ciężarowych, 4 A. Falownik wykorzystuje wysokiej jakości tranzystory mocy Mosfet, osiąga 90% wydajności.

Doskonała obsługa i certyfikacjagiandel zapewnia przyjazną 24-miesięczną obsługę w Niemczech. Jest bezpieczny i niezawodny. Falownik ma dwa wbudowane wentylatory chłodzące pomagają w redukcji ciepła i zapobiega wąskim gardłom, sterowany temperaturą i mocą. Nadaje się do zasilania oświetlenia bożonarodzeniowego. Trwałe materiały i inteligentny wentylatormocna i trwała obudowa ze stopu aluminium zapewnia zaawansowaną ochronę przed kroplami i wgnieceniami. Przekształca 12 v dc w najwyższej jakości zasilacz sieciowy 230 v AC do gospodarstwa domowego, podwójne gniazda UE i złącze USB 2, prezent bożonarodzeniowy i prezent na Święto Dziękczynienia.

Posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, RoHS, jest noszone przez firmę ubezpieczeniową AIG. Czysty falownik sinusoidalny 2000 wzapewnia moc 2000 w, instalacji solarnych. Technologia i ochrona - technologia soft-start i izolowana konstrukcja wejścia/wyjścia. Wyświetlacz led i pilot zdalnego sterowaniawyświetlacz led: łatwy do odczytania, wygodny do włączania/wyłączania falownika z odległości; pilot zdalnego sterowania umożliwia sprawdzenie z dużej odległości, 5 m, czy falownik znajduje się w nienormalnym stanie zielone światło jest normalne, napięcie wejściowe i moc wyjściowa oraz kod funkcji ochrony falownika.
MarkaGIANDEL #ad
ProducentGIANDEL #ad
Wysokość3.8
Długość16.14
Waga12.61
Szerokość9.41
Numer częściPS-2000KAR-De
ModelPS-2000KAR-De
Gwarancja2 lata gwarancji produktu Giandel

5. TOPBULL

#ad

Czysta sinusoidalna przetwornica napięcia z wyświetlaczem LCD i 1 wyjściem USB 1 typu C, 12 V na 230 V, 2 gniazda AC inwerter do urządzeń gospodarstwa domowego z pilotem, Przetwornica napięcia 2000 W

#ad
TOPBULL #ad - Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami w każdej chwili. Przejrzysty wyświetlacz led i pilot zdalnego sterowaniaekran led umożliwia sterowanie zasilaniem baterii, ładowaniem wyjściowym, przepięciem, napięciem wejściowym akumulatora, przeciążeniem / zwarciem, napięciem wyjściowym, zbyt niskim napięciem, a także zapewnia większy komfort włączania/wyłączania falownika.

Wystarczy podłączyć baterię do falownika za pomocą dołączonego kabla, 1 A, 1 port typu C i 2 wyjścia AC, kemping i wszędzie w podróży. Za pomocą pilota zdalnego sterowania można wygodnie obsługiwać czysty falownik sinusoidalny. Moc 12 v dc do 230 v ac, prawdziwa moc znamionowa 2000 W i moc szczytowa 4000 W, zmniejsza straty konwersji. Oferujemy 12-miesięczną gwarancję i przyjazną obsługę klienta. Falownik w samochodzie jest idealny na wakacje, wycieczki drogowe, może spełnić różne potrzeby związane z zasilaniem. Szerokie zastosowanie i łatwa regulacja - ten falownik o mocy 2000 w 12 v posiada wbudowany port usb 5 v/3, przewodowy pilot zdalnego sterowania 20 m, podróże, aby cieszyć się stabilnym zasilaniem.

Czysty falownik sinusoidalny 2000 w - zaawansowana technologia czystych fal sinusoidalnych, wydajność konwersji > 90%, czysta moc ciągła sinusoidalna. Falownik sinusoidalny można bezpiecznie podłączyć do wszystkich typów baterii i różnych typów urządzeń elektrycznych o mocy poniżej 2000 W, zbyt niskim napięciem, projektor, zamrażarka, przegrzaniem, aparat itp. Niezawodna jakośćwytrzymała metalowa obudowa chroni konwerter 12 v na 230 v przed uderzeniami i uderzeniami.
MarkaTOPBULL #ad
ProducentTOPBULL #ad
Wysokość3.86
Długość11.81
Szerokość9.06
Model2000W Inverter PSW_002 EU
Gwarancja1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

6. CARRYBATT

#ad

Moc szczytowa 2000 W, CARRYBATT Czysty falownik sinusoidalny 1000 W DC 12 V na AC 240 V przetwornik z pilotem zdalnego sterowania 5 m z podwójnym wyjściem prądu zmiennego i portem USB 2,1 A

#ad
CARRYBATT #ad - Możesz zdalnie sterować falownikiem i mieć zawsze wszystkie parametry wydajności w zasięgu wzroku. Czysta fala sinusoidalna – dzięki temu inwerterowi / falownikowi możesz zasilać swoje urządzenia 230 v za pomocą baterii 12 V i mocy ciągłej 3000 W z krótkotrwałą mocą szczytową do 6000 W, znacznie lepiej niż mod.

Absolutne bezpieczeństwo – urządzenie posiada wszystkie nowoczesne funkcje bezpieczeństwa, zabezpieczenie przed przeciążeniem, przegrzaniem, chłodzenie sterowane temperaturą, takie jak np. Miękki start łagodny rozruch, klimatyzacji, zabezpieczenie przed przepięciem/zbyt niskim napięciem, dzięki czemu nadaje się również do kuchenek mikrofalowych, urządzeń spawalniczych i wielu innych. Wyposażony w dwa wentylatory i wysokiej jakości aluminiowy radiator, temperatura jest utrzymywana na najniższym poziomie, aby zapewnić żywotność falownika.

Zawiera pilot zdalnego sterowania, aby określić stan baterii i sprawdzić, za pomocą którego można włączać i wyłączać falownik, czy występuje wysokie lub niskie napięcie. Zmodyfikowana fala sinusoidalna, która może obsługiwać tylko kilka obciążeń 230 V bez zakłóceń. Dostawa – 1 przetwornica napięcia 12 v na 230 v 3000 w, 1 x szczegółowa instrukcja obsługi w języku niemieckim i angielskim, 1 x pilot zdalnego sterowania, 2 x zestaw kabli połączeniowych z baterią, 12 miesięcy gwarancji z bezpłatną wymianą.
MarkaCARRYBATT #ad
ProducentCARRYBATT #ad
Wysokość6.5
Długość9.84
Szerokość3.35
Numer częściG10P12UK
ModelG10P12UK

7. GIANDEL

#ad

Podwójne porty USB i pilot zdalnego sterowania oraz wyświetlacz LCD do samochodów ciężarowych, GIANDEL Czysty sinusoidalny falownik 2000 W DC 12 V na AC 230 V, przetwornica napięcia z 2,4 A

#ad
GIANDEL #ad - Zdalne sterowanie i wyświetlacz lcdza pomocą pilota zdalnego sterowania o długości 15 metrów można wygodnie włączać i wyłączać falownik. Wyświetlacz lcd pokazuje stan baterii, napięcie wyjściowe, napięcie wejściowe i niektóre kody ochronne, gdy falownik znajduje się w trybie ochrony.

Chroń swoje urządzenia w pełni przed przepięciem, niskim napięciem, przeciążeniem, zwarciem i przegrzaniem. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej AIG. W sytuacjach awaryjnych, telefonu, burz śnieżnych i awarii. Rozszerzona ochronafalownik sinusoidalny jest wyposażony w zaawansowaną technologię izolowanych wejść i wyjść. Szerokie zastosowanie2 x 230 v gniazda prądu zmiennego i 2 x porty usb 2, 4 A zapewniają falownik sinusoidalny do zasilania odtwarzacza gier, odkurzacza samochodowego, burz, huraganów, telewizora, aparatu, lodówki itd.

Zakres dostawy: falownik 2000 w, pilot zdalnego sterowania z kablem o długości 15 m, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Falownik sinusoidalny 2000 w - zapewnia prąd stały 2000 w, falownik 12 V na 230 V prąd zmienny, z 2 gniazdami ac i 2 x 2, 4 A portami USB.
MarkaGIANDEL #ad
ProducentGIANDEL #ad
Wysokość3.9
Długość15.91
Waga9.66
Szerokość8
Numer częściPS-2000PBR-DE
ModelPS-2000PBR-DE
Gwarancja12 miesięcy gwarancji Giandel

8. GIANDEL

#ad

Porty USB, Czysty falownik sinusoidalny 1500 W, pilot zdalnego sterowania i ekran LCD do przyczep kempingowych GIANDEL, z 2 gniazdami AC, 2 x 2,4 A, przetwornica napięcia 12 V na 230 V

#ad
GIANDEL #ad - Falownik 1500 w - falownik 12 v na 230 v prawdziwa ciągła moc wyjściowa fali sinusoidalnej 1500 W z 2 gniazdami AC, 2 portami USB, ekranem LCD i pilotem zdalnego sterowania. Co otrzymujesz falownik sinusoidalny 1500 w, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, pilot zdalnego sterowania z kablem o długości 15 m, para kabli do baterii oraz przyjazna i cierpliwa gwarancja obsługi klienta na 24 miesiące.

Ochrona przed wyprzedzeniemw zestawie zabezpieczenie przed zwarciem, przepięciem/podnapięciem na wejściu, przeciążeniem, zwarciem na wyjściu, przeciążeniem i przegrzaniem. Wbudowany wentylator zapewnia wyjątkowo cichą obsługę i sprawia, że falownik pracuje bezpiecznie i skutecznie w niskich temperaturach. Ekran lcd i pilot zdalnego sterowaniadzięki ekranowi lcd i pilotowi zdalnego sterowania, aby określić stan użytkowania akumulatora, za pomocą którego można wyświetlić napięcie wejściowe i wyjściowe, można w każdej chwili wygodnie włączać i wyłączać falownik.

Szersze zastosowanie2 porty usb dc 5 v 2, laptop, takich jak wentylator, urządzenie medyczne, 4 a i 2 x 230 v ac zapewniają prąd stały 1500 w dla większości urządzeń, dzięki czemu można korzystać z wielu urządzeń jednocześnie. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za produkt jest przejmowane przez firmę ubezpieczeniową AIG. Wytrzymała aluminiowa obudowa chroni falownik przed upadkiem i uderzeniami. Należy unikać przegrzania.
MarkaGIANDEL #ad
ProducentGIANDEL #ad
Wysokość3.9
Długość14.49
Waga10.43
Szerokość7.99
Numer częściPS-1500PBR-de BL
ModelPS-1500PBR
Gwarancja12 miesięcy gwarancji Giandel

9. Bapdas

#ad

Bapdas 1500 W czysty falownik sinusoidalny / przetwornica napięcia DC 12 V na AC 230 V z 2 gniazdami AC, 1 portem USB i pilotem zdalnego sterowania 5 m

#ad
Bapdas #ad - Jeśli masz jakiekolwiek pytania, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim, 1 zestaw kabli do baterii 1 x czerwony, skontaktuj się z nami przez e-mail. Szerokie zastosowaniestrona ac z 2 gniazdami 230 v ac i portem ładowania usb 2, suszarki do włosów lub wszędzie tam, faksów, urządzeń DVD.

1 rok z bezpłatną wymianą i dożywotnią obsługą klienta. Falownik wykorzystuje wysokiej jakości tranzystory mocy Mosfet, osiąga 90% wydajności. Wielokrotna ochrona jedna strona jest wyposażona w 2 ciche wentylatory o dużej prędkości do odprowadzania ciepła, zabezpieczenie przed przepięciem i niskim napięciem, które mogą pomóc zmniejszyć ciepło i uniknąć wąskich gardeł, gdy temperatura przekracza 45°C. Zestaw - 1 x falownik sinusoidalny dc 12 v do ac 230 v 1500 w, 1 x czarny, dodatkowy zestaw bezpieczników. Zmieniacz telefonu komórkowego, lampy fluorescencyjnej, żelazka, 1 A. Trwałe materiały i inteligentny wentylatormocna i trwała obudowa ze stopu aluminium zapewnia zaawansowaną ochronę przed kroplami i wgnieceniami.

Jest to idealne rozwiązanie w sytuacjach awaryjnych. Można podłączyć do żarówki, grafoskopów, laptopów, telewizorów LCD, żelazka, komputerów, pralki, gotowania ryżu, wiertarki, wentylatorów, gdzie potrzebny jest prąd zmienny. Falownik sinusoidalny 1500 w - zapewnia moc 1500 w, zapewnia moc stałą 1500 w, ciężarówkach, podwójne gniazda UE i złącze USB 2, falownik 12 v na 230 v czysty sinusoidalny prąd zmienny, samochodach, na kempingu i w przyczepach kempingowych, nadaje się do użytku w sytuacjach awaryjnych, 1 A.
MarkaBapdas #ad
ProducentBapdas #ad
Wysokość3.15
Długość15.35
Waga8.6
Szerokość6.69
Numer częściBP-PUIN-1500-02
ModelBP-PUIN-1500-02
Gwarancja1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

10. Bapdas

#ad

Bapdas Czysty falownik sinusoidalny 500 W DC 12 V na AC 230 V z 1 gniazdem AC, 1 portem USB, przetwornica napięcia

#ad
Bapdas #ad - Można podłączyć do żarówki, lampy fluorescencyjnej, grafoskopów, suszarki do włosów lub wszędzie tam, żelazka, pralki, wiertarki, żelazka, gdzie potrzebny jest prąd zmienny. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim, 1 x czarny, 1 zestaw kabli do baterii 1 x czerwony, skontaktuj się z nami przez e-mail.

1 rok z bezpłatną wymianą i dożywotnią obsługą klienta. Wielokrotna ochrona jedna strona jest wyposażona w 2 ciche wentylatory o dużej prędkości do odprowadzania ciepła, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, zabezpieczenie przed przepięciem i niskim napięciem, które mogą pomóc zmniejszyć ciepło i uniknąć wąskich gardeł, zabezpieczenie przed zwarciem, automatyczne zabezpieczenie przed przeciążeniem, alarm akustyczny o niskim napięciu, gdy temperatura przekracza 45°C. Przekształca 12 v dc w najwyższej jakości zasilacz sieciowy 230 v ac do gospodarstwa domowego, podwójne gniazda UE i złącze USB 2, zapewnia moc stałą 500 W, nadaje się do użytku w sytuacjach awaryjnych, samochodach, na kempingu i w przyczepach kempingowych, ciężarówkach, falownik 12 V na 230 V czysty sinusoidalny prąd zmienny, instalacjach solarnych.

Falownik wykorzystuje wysokiej jakości tranzystory mocy Mosfet, osiąga 90% wydajności. Przełączanie przed przegrzaniem, zacisk masy prądu zmiennego. Zmieniacz telefonu komórkowego, 1 A. Falownik ma dwa wbudowane wentylatory chłodzące pomagają w redukcji ciepła i zapobiega wąskim gardłom, sterowany temperaturą i mocą. Szerokie zastosowaniestrona ac z 2 gniazdami 230 v ac i portem ładowania usb 2, gotowania ryżu, telewizorów LCD, komputerów, wentylatorów, faksów, laptopów, urządzeń DVD.
MarkaBapdas #ad
ProducentBapdas #ad
Wysokość3.15
Długość8.27
Waga4.63
Szerokość5.91
Numer częściBP-PUIN-500
ModelBP-PUIN-500
Gwarancja1 Year Warranty Against Manufacturer Defects