Top 10 Vbrisi Geldbörse Portmonee Herren – Portfele męskie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Fa.Volmer

#ad

Czarny format poziomy, skóra bydlęca – brązowy lub czarny, Fa.Volmer ® Skórzany portfel męski z ochroną RFID – stabilne szwy, Klasyczny

#ad
Fa.Volmer #ad - 100% prawdziwa skóra: użyto wyłącznie prawdziwej skóry bydlęcej wysokiej jakości. Wszystkie przegródki na karty kredytowe są starannie zszyte. Zamek błyskawiczny jest wykonany z wysokiej jakości metalu. Przegródki na banknoty i kieszeń na monety są również wykonane z prawdziwej skóry.

Jakość: wysokie standardy jakości, ciągłe kontrole jakości, testy skóry przez zewnętrznych ekspertów i ponad 15-letnie doświadczenie z najróżniejszymi producentami na całym świecie uczyniły nas profesjonalistami. 2 oddzielne kieszenie na banknoty i 1 duża kieszeń z zamkiem błyskawicznym z metalowym zamkiem błyskawicznym. Z czego 2 z przezroczystym okienkiem. Ochrona rfid z certyfikatem tÜv: w tylnej ściance portfela wbudowana jest specjalna folia, która niezawodnie chroni całą zawartość portfela w stanie zamkniętym przed kradzieżą danych i niepożądanym odczytem danych osobowych i wrażliwych.

Dużo miejsca: 9 przegródek na karty kredytowe. Ta skóra bydlęca nappa jest bardzo miękka, wygląda szlachetnie i jest bardzo odporna na zabrudzenia, zarysowania i zużycie. Jakość traktujemy poważnie i nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszej jakości. Kieszeń na pieniądze z zatrzaskiem. Wymiary w stanie zamkniętym: 12, 5 x 2, 2 x 9, 5 cm. Na zewnątrz portfel jest zszyty bardzo stabilnym podwójnym szwem.
MarkaFa.Volmer #ad
ProducentFa.Volmer #ad
Wysokość3.94
Długość4.72
Waga0.24
Szerokość0.79
Numer częściLuxAQuer
ModelLuxAQuer

2. Fa.Volmer

#ad

Brązowo-beżowy, brązowy, Fa.Volmer ® Męski skórzany portfel Usedlook z ochroną RFID, Retro

#ad
Fa.Volmer #ad - Tylna ścianka przegródki na monety jest również wykonana ze stabilnej skóry pełnej. 2 kieszenie zewnętrzne. 100% skóra naturalna: wykonana ze skóry bawolej gładka skóra w used look. Ochrona rfid z certyfikatem tÜv: w tylnej ściance portfela wbudowana jest specjalna folia, która niezawodnie chroni całą zawartość portfela w stanie zamkniętym przed kradzieżą danych i niepożądanym odczytem danych osobowych i wrażliwych.

2 oddzielne przegródki na banknoty. Z tego 1 z przezroczystym okienkiem. 3 większe kieszenie na dowód osobisty, dowód rejestracyjny itp. Wzornictwo vintage! wszystkie portfele są ciemnobrązowe i mają delikatne, zadrapania i drobne otarcia, jasne rysy, gładka, które jednak nie wnikają głęboko w skórę.1 kieszeń na pieniądze z zatrzaskiem. Miękka, długa i bardzo odporna na zabrudzenia i zużycie.

Jakość: wysokie standardy jakości, ciągłe kontrole jakości, testy skóry przez zewnętrznych ekspertów i ponad 15-letnie doświadczenie jako międzynarodowy sprzedawca uczyniły nas profesjonalistami. Kładziemy najwyższy nacisk na jakość naszych produktów i stale pracujemy nad jego ulepszeniem. Przegródki na karty są starannie zachodzące na siebie, sklejone i zszyte. Wytrzymałość: bardzo stabilna konstrukcja. Wymiary w stanie zamkniętym: 12 x 9, 5 x 2 cm.
MarkaFa.Volmer #ad
Wysokość4.72
Długość0.79
Waga0.04
Szerokość3.74
Numer części#MW82A
Model#MW82A

3. Fa.Volmer

#ad

Klasyczny, czarny, Fa.Volmer ® Czarny męski skórzany portfel z prawdziwej skóry format poziomy z ochroną RFID #VO15

#ad
Fa.Volmer #ad - 2 oddzielne kieszenie na banknoty i 1 duża kieszeń z zamkiem błyskawicznym z metalowym zamkiem błyskawicznym. Wytrzymałość: nie została użyta najprostsza i najtańsza konstrukcja, lecz najlepsza. Jakość traktujemy poważnie i nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszej jakości.

100% prawdziwa skóra: użyto wyłącznie prawdziwej skóry bydlęcej. Jakość: wysokie standardy jakości, ciągłe kontrole jakości, testy skóry przez zewnętrznych ekspertów i ponad 15-letnie doświadczenie z najróżniejszymi producentami na całym świecie uczyniły nas profesjonalistami. Ta skóra bydlęca nappa jest bardzo miękka, wygląda szlachetnie i jest bardzo odporna na zabrudzenia, zarysowania i zużycie. Na zewnątrz portfel jest zszyty bardzo stabilnym podwójnym szwem. Z czego 2 z przezroczystym okienkiem. Dużo miejsca: 9 przegródek na karty kredytowe.

Tylna ścianka przegródki na monety wykonana jest również ze skóry bydlęcej nie tekstylnej. Wszystkie przegródki na karty kredytowe są starannie zszyte. 4 większe przegródki na dowód osobisty, dowód rejestracyjny pojazdu itp. Ochrona rfid z certyfikatem tÜv: w tylnej ściance portfela wbudowana jest specjalna folia, która niezawodnie chroni całą zawartość portfela w stanie zamkniętym przed kradzieżą danych i niepożądanym odczytem danych osobowych i wrażliwych. Kieszeń na pieniądze z zatrzaskiem.
MarkaFa.Volmer #ad
Wysokość3.94
Długość4.72
Waga0.24
Szerokość0.79
Numer części#VO15black
Model#VO15black

4. Fa.Volmer

#ad

VO11, bardzo stabilny podwójny szew, 01 czarny, Klasyczny, Fa.Volmer ® Skórzany portfel męski, 9 przegródek na karty kredytowe, format poziomy

#ad
Fa.Volmer #ad - W 100% z prawdziwej skóry, nie zawiera sztucznej skóry. Z bardzo stabilnym, podwójnym szwem na zewnątrz. 12, 5 x 9, 5 cm. Po zamknięciu wymiary wynoszą ok. 9 przegródek na karty kredytowe 1 x przezroczysta, 4 przegródki na dokumenty i dokumenty itd. Z czego 2 z przezroczystym okienkiem. 1 duża kieszeń bezpieczeństwa z zamkiem błyskawicznym, 2 oddzielne przegródki na banknoty i 1 kieszeń na monety z zatrzaskiem.
MarkaFa.Volmer #ad
ProducentFa.Volmer #ad
Wysokość3.94
Długość4.72
Waga0.22
Szerokość0.79
Numer części#SQ90
ModelVO11

5. Fa.Volmer

#ad

Duży portfel dla mężczyzn i kobiet, ochrona RFID w kolorze brązowym i czarnym, z certyfikatem TÜV, czarny, format pionowy, Fa.Volmer ® Skórzany portfel z prawdziwej skóry bawolej

#ad
Fa.Volmer #ad - 11 przegródek na karty kredytowe 1 x przezroczysta. 1 duża kieszeń bezpieczeństwa z zamkiem błyskawicznym, 2 oddzielne kieszenie na banknoty i kieszeń na monety.

SkÓra: składa się z prawdziwej skóry nappa, wyprodukowanej ze skóry krowiej. Z czego 2 z przezroczystym okienkiem. Miękka, trwała skóra standardowa dla wysokiej jakości produktów. Markowy produkt firmy Fa. Volmer. Czarny czarny. Ochrona rfid z certyfikatem tÜv: w tylnej ściance portfela wbudowana jest specjalna folia, która niezawodnie chroni całą zawartość portfela w stanie zamkniętym przed kradzieżą danych i niepożądanym odczytem danych osobowych i wrażliwych. 4 przegródki na dokumenty i dokumenty itd.
MarkaFa.Volmer #ad
ProducentFa.Volmer #ad
Wysokość0.79
Długość4.92
Waga0.19
Szerokość3.74
Numer częściPh3
Model#Ph3

6. Fa.Volmer

#ad

Szary, Klasyczny, Fa.Volmer ® Skórzany portfel męski z ochroną RFID – bardzo stabilny podwójny szew – 6 przegródek na karty kredytowe – format poziomy

#ad
Fa.Volmer #ad - Portfel posiada zintegrowaną folię ochronną RFID, która chroni Twoje dane przed kradzieżą danych i niepożądanym odczytem. Dzięki wielu przegródkom możesz wygodnie i przejrzyście schować swoje pieniądze i karty. Smukły: dzięki praktycznemu rozmiarowi 12 x 9, 5 cm zamknięty portfel posiada 4 przegródki na karty kredytowe, 5 x 1, 2 większe przegródki na identyfikator, 2 oddzielne przegródki na banknoty i 1 kieszeń na monety z guzikiem.

Ten portfel w 2019 i 2020 roku miał szczególnie duże skoki rozwojowe. W przypadku wad jakościowych nawet do dwóch lat po zakupie! Dalszy rozwój: nasze produkty są stale ulepszane. Niemiecka marka: przywiązujesz dużą wagę do niemieckiej marki? jeśli tak, ponieważ fa. Volmer to niemiecka marka, która jest bardzo ważna dla wysokiej jakości.

Jakość jest dla nas bardzo ważna. Obietnica firmy volmer: abyśmy mogli nieco ułatwić ci decyzję o zakupie, całkowicie podejmujemy ryzyko i dajemy Ci obietnicę. Dlatego należy zwrócić uwagę na najnowsze oceny. Wysoka jakość: firma fa. Volmer skupiła się na portfelu, który jest wykonany z wytrzymałej skóry bawolej i ma wyjątkowo stabilny podwójny szew na zewnątrz. Jeśli z jakiegoś powodu nie podoba Ci się coś w portfelu, otrzymasz zwrot pieniędzy.
MarkaFa.Volmer #ad
ProducentFa.Volmer #ad
Wysokość3.54
Długość4.72
Waga0.04
Szerokość0.63
Numer części#Easycomfort
ModelGreyEasyComfort

7. Fa.Volmer

#ad

Czarny, Fa.Volmer® Męski skórzany portfel w formacie poziomym brązowy/czarny z ochroną RFID prawdziwa skóra portfel portmonetka #VO19, Trifold

#ad
Fa.Volmer #ad - Przegródki na karty są starannie zachodzące na siebie, sklejone i zszyte. Kieszeń na monety z guzikiem. 2 oddzielne przegródki na banknoty i duża kieszeń z metalowym zamkiem błyskawicznym.

Bardzo stabilne szwy i podwójny szew na zewnątrz zapewniają dłuższą trwałość i wysokiej jakości wygląd. Jedna z nich ma przezroczyste okienko. Dużo miejsca: 8 przegródek na karty kredytowe. Wymiary w stanie zamkniętym: 12, 0 cm. Wytrzymałość: bardzo stabilna konstrukcja. Tylna ścianka przegródki na monety jest również wykonana ze stabilnej skóry pełnej.

Ochrona rfid: w tylnej ściance portfela wbudowana jest specjalna folia, która niezawodnie chroni całą zawartość portfela w stanie zamkniętym przed kradzieżą danych i niepożądanym odczytem danych osobowych i wrażliwych. 3 większe przegródki na dowód osobisty, 7 x 2, 2 x 9, dowód rejestracyjny pojazdu itd.
MarkaFa.Volmer #ad
ProducentFa.Volmer #ad
Wysokość3.86
Długość0.79
Waga0.17
Szerokość4.92
Numer częściVO19
ModelVO19

8. DONBOLSO

#ad

Vintage czarny, Vintage, DONBOLSO Wiedeń I duży skórzany portfel męski z ochroną RFID

#ad
DONBOLSO #ad - Podaruj elegancki portfel! Klasyczny – design tego portfela świadomie utrzymany jest w klasycznym formacie pionowym. Tutaj znajdzie się miejsce na twoją listę zakupów lub listy rzeczy do zrobienia – abyś już o niczym nie zapomniał! Bezpieczeństwo przede wszystkim – nasze etui jest wyposażone w blokadę NFC – która chroni karty i dane przed odczytaniem danych.

Wysokiej jakości materiał i wykonanie sprawiają, że portfel męski jest wspaniałym prezentem. Stay safe! pomysł na prezent – nie masz jeszcze nic dla ojca, brata lub męża? Brakuje Ci naprawdę dobrego pomysłu na prezent na Boże Narodzenie? Nie zastanawiaj się dłużej i podaruj go idealnym dodatkiem do kieszeni spodni.

W dzisiejszych czasach jest to oczywiste. Oprócz wielu przegródek na karty zawiera przegródkę na prawo jazdy lub dowód osobisty. Sprytny – oprócz dużej kieszonki na monety nasz portfel męski zawiera podwójną przegródkę. Duży – nasz portfel pomieści wyjątkowo wiele kart kredytowych dzięki rozkładanemu etui na karty.
MarkaDONBOLSO #ad
ProducentDONBOLSO #ad
Wysokość0.12
Długość0.51
Waga0.22
Szerokość0.38

9. DONBOLSO

#ad

Minimalistyczny, Racing czarny, DONBOLSO Zurich I Men's Classic Leather Wallet with RFID Protection

#ad
DONBOLSO #ad - Poczujesz różnicę! tylko prawdziwa skóra dla prawdziwych aktywnych mężczyzn! pomysł na prezent – jeszcze nic dla ojca, brata lub męża? brakuje ci naprawdę dobrego pomysłu na prezent na Boże Narodzenie? Nie zastanawiaj się dłużej i podaruj im idealny dodatek do kieszeni spodni.

Klasyczny – nasz miękki, brązowy portfel z licznymi przegródkami na karty przekonuje ponadczasowym wzornictwem i dlatego jest pięknym pomysłem na prezent dla ojca lub przyjaciela. Blokada nfc – dzięki blokowaniu rfid twoje karty kredytowe i karty płatnicze są w tym skórzanym portfelu zabezpieczone przed kradzieżą danych, a w podwójnej przegródce również duże banknoty pozostają oddzielone od rachunków. Wiele przegródek – nasz brązowy, szlachetny skórzany portfel dla mężczyzn w formacie poziomym zastępuje portfel, a dzięki wielu przegródkom na karty i przegródce na monety zapewnia dużo miejsca na karty i pieniądze.

Podaruj elegancką torebkę na pieniądze! Przegródka na dowód osobisty – nasze portfele są wyjątkowo przestronne i mają miejsce na przechowywanie większych przedmiotów, takich jak dowód rejestracyjny, dowód osobisty i stare prawo jazdy. Prawdziwa jakość – do produkcji naszego portfela męskiego wykorzystywana jest wyłącznie prawdziwa skóra.
MarkaDONBOLSO #ad
ProducentDONBOLSO #ad
Wysokość0.98
Długość4.92
Waga0.25
Szerokość3.94

10. Fa.Volmer

#ad

Czarny, Klasyczny, Fa.Volmer ® Męski portfel z prawdziwej skóry w formacie poziomym | klasyczny | czarny | ochrona RFID | pudełko prezentowe | model Atlanta

#ad
Fa.Volmer #ad - Kieszeń na pieniądze z zatrzaskiem. 4 większe przegródki na dowód osobisty, 5 x 2, 2 x 9, dowód rejestracyjny pojazdu itp. Wytrzymałość: wszystkie przegródki na karty kredytowe są starannie zszyte. Z czego 2 z przezroczystym okienkiem.

2 oddzielne kieszenie na banknoty i duża kieszeń z zamkiem błyskawicznym. Ochrona rfid z certyfikatem tÜv: w tylnej ściance portfela wbudowana jest specjalna folia, która niezawodnie chroni całą zawartość portfela w stanie zamkniętym przed kradzieżą danych i niepożądanym odczytem danych osobowych i wrażliwych. Na zewnątrz portfel jest zszyty bardzo stabilnym podwójnym szwem. Jakość: wysokie standardy jakości, ciągłe kontrole jakości i ponad 15-letnie doświadczenie z najróżniejszymi producentami na całym świecie uczyniły nas profesjonalistami.

Dużo miejsca: 9 przegródek na karty kredytowe. Jakość traktujemy poważnie i nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszej jakości. Zamek błyskawiczny i zatrzask są wykonane z nierdzewnego metalu. Wymiary po złożeniu: 12, 5 cm. Tylna ścianka przegródki na monety jest również wykonana ze skóry bydlęcej.
MarkaFa.Volmer #ad
Wysokość3.94
Długość4.72
Waga0.22
Szerokość0.79
Numer częściFaV
ModelFaV