Top 10 Thermo Hygrometer Innen – Termometry i instrumenty pomiarowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ThermoPro

#ad

ThermoPro TP49W-3 cyfrowy mini termohigrometr, termometr pokojowy, miernik temperatury i wilgotności powietrza ze wskaźnikiem Smiley, termometr wewnętrzny, 3 sztuki

#ad
ThermoPro #ad - Smiley jako wskaźnik komfortu: wilgotnościomierz pokazuje stan klimatu w pomieszczeniu za pomocą trzech symboli z neutralną, niezależnie od tego, śmiejącą się i smutną twarzą, czy wartości poruszają się w zalecanym zakresie lub wymagają działania.

Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: dzięki praktycznemu termometrowi pokojowemu możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i teraz masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, pokoju dziecięcym, np. Energooszczędne baterie: 3 x baterie aaa 1, 5 v wchodzą w zakres dostawy; baterie zwykle wystarczają na okres użytkowania od 18 do 24 miesięcy. Dzięki wbudowanemu magnesowi wewnętrzny higrometr można również przymocować do metalowej powierzchni.

Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -50 ~ 70 stopni Celsjusza, do wyboru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita; wilgotność: 10% ~ 99%. W salonie, sypialni, biurze i magazynie. Elastyczny montaż: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu.
MarkaThermoPro #ad
ProducentThermoPro #ad
Wysokość2.56
Długość2.17
Waga0.23
Szerokość0.01
Numer częściTP-49-3-W
ModelTP49-3

2. ThermoPro

#ad

2 sztuki, ThermoPro TP49-2 Mały cyfrowy higrometr, termometr dla gadów, termometr pokojowy, termometr wewnętrzny, monitor temperatury i wilgotnościomierz dla wygody biura w domu

#ad
ThermoPro #ad - Elastyczny montaż: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu. Smiley jako wskaźnik komfortu: wilgotnościomierz pokazuje stan klimatu w pomieszczeniu za pomocą trzech symboli z neutralną, niezależnie od tego, śmiejącą się i smutną twarzą, czy wartości poruszają się w zalecanym zakresie lub wymagają działania.

W salonie, biurze i magazynie. Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -50 ~ 70 stopni Celsjusza, do wyboru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita; wilgotność: 10% ~ 99%. Dzięki wbudowanemu magnesowi wewnętrzny higrometr można również przymocować do metalowej powierzchni.

Energooszczędna bateria: 1 x bateria aaa 1, 5 v wchodzi w zakres dostawy; można więc używać termometru bezpośrednio po rozpakowaniu; przy normalnym użytkowaniu bateria wystarcza na 18 do 24 miesięcy. Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: dzięki praktycznemu termometrowi pokojowemu możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i teraz masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, sypialni, w których przebywasz przez większość czasu, pokoju dziecięcym, np.
MarkaThermoPro #ad
ProducentThermoPro #ad
Wysokość2.56
Długość2.17
Waga0.15
Szerokość0.01
Numer częściTP-49-W-2
ModelTP49-2

3. MAVORI

#ad

MAVORI® 2 w 1 higrometr wewnętrzny analogowy i termometr ze stali nierdzewnej | analogowy higrometr i termometr analogowy | miernik wilgotności powietrza wewnątrz zapewnia zdrowy klimat w

#ad
MAVORI #ad - Nie nadaje się do sauny! Nasz miernik temperatury i wilgotności powietrza chroni środowisko i oszczędza koszty następcze. Wysoka jakość i szlachetność: cała obudowa wraz z podstawą analogowego termohigrometru jest wykonana ze stali nierdzewnej, cyferblat z aluminium, a pokrywa z wytrzymałego prawdziwego szkła.

Kolorowe strefy komfortu pokazują, kiedy zaleca się wentylację lub zwiększenie wilgotności powietrza! Zrównoważony i przyjazny dla środowiska: ten termometr z higrometrem lub areometrem nie zawiera plastiku, a eksploatacja odbywa się bez baterii. Precyzyjny pomiar bez baterii: nasz analogowy termometr wewnątrz zapewnia niezawodne rezultaty – precyzję dla wymagających klientów. Natychmiastowa gotowość do użycia: miernik temperatury i wilgotności powietrza jest fabrycznie skalibrowany i gotowy do użycia.

Dokładna instrukcja obsługi jest dołączona do hydrometru! Bardzo duży wyświetlacz: wilgotność powietrza i temperatura na termohigrometrze są łatwe do odczytania dzięki analogowemu wyświetlaczowi o wielkości 12 cm. W razie potrzeby dostępne są śruby do precyzyjnej regulacji. Dzięki temu jest nie tylko trwały, ale również szlachetny w wzornictwie.
MarkaMAVORI #ad
ProducentMAVORI #ad
Waga233
Numer częściUS-HTA-12
ModelUS

4. DOQAUS

#ad

Wilgotność powietrza, termometr pokojowy do domu, ładowanie typu C, ogrodu, biura, DOQAUS Termometr z higrometrem wewnętrznym, cyfrowy termohigrometr 3,05", duży ekran LCD z dotykowym podświetleniem

#ad
DOQAUS #ad - Ulepszony termohigrometr - termometr doqaus z higrometrem wewnętrznym z dokładnym i czułym czujnikiem i 27 dużymi otworami wentylacyjnymi, wilgotność powietrza 1% ~ 99% rm, dokładność wilgotności: ± 2%. Bateria litowa 200 mah, może być używana przy pełnym naładowaniu przez 2-3 miesiące. Praktyczne jest to, że wewnętrzny termometr pokojowy można przymocować do kuźni za pomocą magnesu.

Termometr i higrometr wyświetla maksymalną i minimalną wilgotność powietrza oraz zapisy temperatury w każdym czasie i ostatnich 24 HRS. Duży wyświetlacz lcd o przekątnej 3, przyjemna buźka, sucha smutna twarz, łatwy do odczytania. Na przykład: kuchnia, lodówka. Zapewnia szybszy i dokładniejszy pomiar. Podświetlenie wyłącza się automatycznie po kolejnych 10 sekundach, dzięki któremu można wygodnie włączyć podświetlenie tła przy słabym oświetleniu, co pozwala zaoszczędzić więcej energii.

Dodatkowo, mokra neutralna twarz, higrometr z 3-poziomowym wyświetlaczem air comfort, 05" i wyraźniejszy odczyt - termometr wewnętrzny jest wyposażony w przejrzysty wyświetlacz LCD o przekątnej 3, dzięki czemu możesz wcześniej zareagować, na przykład: ustawienie nawilżaczy powietrza, 05 cala, termostatów. Z baterią litową do wielokrotnego ładowaniatermometr z higrometrem przejmuje system zarządzania ładowaniem typu C, dzięki czemu nie musisz się już martwić o używanie baterii. Doskonale nadaje się do sypialni, 1°C, może aktualizować wartości pomiarowe w ciągu 3 sekund.
MarkaDOQAUS #ad
ProducentDOQAUS #ad
Wysokość0.59
Długość2.99
Waga0.15
Szerokość2.87
Numer częściHM5
ModelHM5

5. HAOYAO

#ad

Precyzyjny termohigrometr, cyfrowy miernik temperatury wewnątrz i na zewnątrz, Termometr z higrometrem, piwnicy na wino, przechowywanie danych do szklarni, termometr pokojowy z budzikiem

#ad
HAOYAO #ad - W salonie, pokoju dziecięcym, sypialni, biurze i magazynie. Zasilanie: 2 baterie AAA nie wchodzą w zakres dostawy. Szerokie zastosowanie dzięki praktycznemu termometrowi i higrometrowi można kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i masz teraz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, w których przebywasz przez większość czasu, np.

Wyświetlacz lcd termometr z higrometrem zapewnia pomiar temperatury / wilgotności w czasie rzeczywistym oraz maksymalnych/minimalnych zapisów na ekranie LCD. Duży ekran lcdduży cyfrowy wyświetlacz termometru i higrometru LCD jest wyraźny i dobrze czytelny również z dużej odległości.

Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji wbudowany dokładny i czuły czujnik, termometr i higrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -10 ~ 50 stopni Celsjusza, do wyboru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita; wilgotność: 10% ~ 99%. 2 możliwości umieszczeniatermometr z higrometrem można umieścić na stole za pomocą tylnego uchwytu lub zamontować na ścianie przez otwór do zawieszenia z tyłu.
MarkaHAOYAO #ad
ProducentHAOYAO #ad
Waga0.24
Numer częściThermometer Hygrometer
ModelThermometer Hygrometer

6. X-Sense

#ad

3 czujnikami i 1 stacją, zasięg 500 m, monitorowanie temperatury i wilgotności powietrza za pomocą aplikacji, X-Sense SBS50 termometr z higrometrem, bezpłatny eksport danych, kompatybilny z Alexa

#ad
X-Sense #ad - Obszerne wykresy pokazują wartości minimalne, miesięczne, która zapewnia widoki roczne, maksymalne i średnie. Bezpłatne przechowywanie danych i eksport: ciesz się swobodą zapisywania i eksportowania danych jako plików. Csv do szczegółowej analizy środowiska. Powiadomienia w czasie rzeczywistym: otrzymuj natychmiastowe powiadomienia push na smartfonie, gdy temperatura lub wilgotność powietrza przekroczy wstępnie ustawione zakresy lub gdy poziom baterii jest niski.

Aplikacja posiada również funkcję kalibracji danych jednym kliknięciem, a dane są bezpiecznie przechowywane w chmurze Amazon, aby zapewnić ochronę danych bez ryzyka naruszenia danych. Lepsza czułość: dzięki szybszemu i dokładniejszemu odstępowi próbkowania wynoszącemu 2 sekundy urządzenie stale monitoruje temperaturę i wilgotność powietrza przez całą dobę. Kompaktowa konstrukcja: smukła i kompaktowa konstrukcja umożliwia łatwe umieszczenie lub zawieszenie za pomocą smycz.

Niezawodny diagram i statystyki: analizuj dane dotyczące temperatury i wilgotności za pomocą naszej aplikacji X-Sense Home Security, dzienne i godzinowe. Idealny do humidorów, 5 x 2, 2 x 9, terrariów zwierząt i wąskich pomieszczeń. Wskazówka: upewnij się, 4 ghz, że połączenie odbywa się przez Wi-Fi 2, ponieważ urządzenie nie obsługuje sieci Wi-Fi 5 GHz. Ustawienia alarmu są dostępne na stacji bazowej. Wysoka precyzja pomiaru: przemysłowy, szwajcarski czujnik o wysokiej precyzji gwarantuje dokładność temperatury ±0, 2°C w zakresie -20-60°C i dokładność wilgotności ±2% względnej wilgotności powietrza w zakresie 0-100%.
MarkaX-Sense #ad
ProducentX-SENSE #ad
Wysokość1.14
Długość3.9
Szerokość1.97
Numer częściSTH54
ModelSTH54

7. FENSOL

#ad

Cyfrowy mini termometr LCD, termometr pokojowy z wskaźnikiem uśmiechnięcia, do pokoju dziecięcego, szklarni, 3 sztuki, salonu, miernik wilgotności powietrza, Termometr z higrometrem wewnętrznym, biura

#ad
FENSOL #ad - 3 metody mocowania: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu. Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: za pomocą cyfrowego mini termometru wilgotności możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, magazynie, pokoju dziecięcym, w których przebywasz przez większość czasu, piwnicy, łazience, np.

Dokładność odchylenia pomiaru wilgotności: ± 5% wilgotności względnej. Zasilany przez cr2032 bateria wchodzi w zakres dostawy, czas pracy baterii do 12 miesięcy. Przejrzysty wyświetlacz lcd: termometr pokojowy zapewnia wyświetlacz temperatury i wilgotności powietrza w czasie rzeczywistym z dużymi cyframi na 2, 1-calowym ekranie LCD, dzięki czemu można odczytać termometr z dowolnego kąta i z każdej odległości. Inteligentny cyfrowy termometr-higrometr: mini cyfrowy higrometr posiada 2 symbole.

Można wybrać jednostkę cyfrowego higrometru w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita. Dokładność pomiaru temperatury: ± 1℃, zakres pomiaru wilgotności wewnątrz i na zewnątrz: 10% RH-99% RH. W sypialni, pokoju dziecięcym, szklarni itp. Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -10℃~70℃. Dzięki wbudowanemu magnesowi higrometr wewnętrzny można również przymocować do metalowej powierzchni.
MarkaFENSOL #ad
ProducentFENSOL #ad
Numer częściYZ6050
ModelYZ6050

8. GoveeLife

#ad

Szklarni,, przechowywanie danych do domu, GoveeLife Cyfrowy termometr z higrometrem do wnętrz, Bluetooth LCD miernik wilgotności powietrza z alarmem powiadomień, monitorowanie temperatury z aplikacją

#ad
GoveeLife #ad - Dzięki szybkości reakcji do 2 s jesteś zawsze na bieżąco ze zmianami środowiskowymi. Funkcja alarmu: jeśli wartość miernika temperatury i wilgotności powietrza przekroczy wstępnie ustawiony zakres, w aplikacji zostanie wyświetlony alarm.

Większy wyświetlacz lcd: miernik temperatury i wilgotności Goveelife wyświetla w czasie rzeczywistym wartości wysokie/niskie na większym ekranie. Można eksportować dane z ostatnich 2 lat i konwertować je na format CSV. Bezpłatne przechowywanie danych: 20-dniowy wykres liniowy przejrzyście podsumowuje zmiany danych w termometrze i higrometrze do pomieszczeń. Posiada również 3-stopniowy wskaźnik komfortu: Dry / Comfort / Wet. Połącz się z inteligentnymi urządzeniami goveelife: termometr bluetooth można za pomocą aplikacji z innymi inteligentnymi urządzeniami GoveeLife Smart.

Na przykład wentylator kolumnowy GoveeLife włącza się i wyłącza automatycznie, gdy zmienia się temperatura pomieszczenia. Dowiedz się w odpowiednim czasie o anomaliach temperatury i wilgotności w Twoim mieszkaniu. Wysoka dokładność: termometr wewnętrzny ma dokładność ± 0, 54 °f ±0, 3°c dla temperatury i ± 3% wilgotności powietrza.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGoveeLife #ad
Numer częściH5104001
ModelH5104

9. TFA Dostmann

#ad

Biały, 30.5055.02, TFA Dostmann Mini higrometr cyfrowy, do monitorowania klimatu w pomieszczeniu, temperatura wewnętrzna i wilgotność powietrza

#ad
TFA Dostmann #ad - Mocowanie: łatwy montaż, wystarczy postawić wewnątrz na stole lub na półce za pomocą rozkładanego stojaka lub powiesić za pomocą magnesów mocujących i przymocować do tablicy korkowej/metalowej powierzchni. Zakres dostawy: w zakres dostawy wchodzi cyfrowy termohigrometr i instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, bateria 1 x 1, 5 V AAA musi zostać zakupiona oddzielnie.

Obszary zastosowania: wskaźnik komfortu klimatu do 4 obszarów zastosowania, do kontroli klimatu w pomieszczeniu, do instrumentów muzycznych, dla żółwi w terrariach lub cygarach w humidorze; z Smiley jako wskaźnik poziomu komfortu. Miernik wilgotności powietrza: cyfrowy termometr i higrometr do kontrolowania temperatury i wilgotności powietrza w Twoim domu, ważne jest, aby zapobiec powstawaniu pleśni i kontrolować klimat w pomieszczeniu.

Termohigrometr: mini higrometr ma 4 cm wysokości i 5, dzięki czemu dzięki niewielkim i kompaktowym rozmiarom można go zamocować w dowolnym miejscu, 5 cm długości, a także wyświetlane są maksymalne i najniższe wartości wilgotności powietrza w pomieszczeniu i temperatury wewnętrznej.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość1.57
Długość2.17
Waga0.05
Szerokość0.59
Numer części30.5055.02
Model30.5055.02

10. KJCOOSWI

#ad

Termometr z magnetycznym stojakiem i stołem, etui na gitarę, ogrodu, 4 szt. mini cyfrowy higrometr i termometr, Greenhouse, temperatura wewnętrzna i miernik wilgotności do humidorów, na komórkę

#ad
KJCOOSWI #ad - Podaruj mu try, a Ty znajdziesz go wyjątkowo! High accuracy & quick refresh rate: ten wewnętrzny termometr posiada wysoką dokładność ± 5% rh i ± 1, takich jak te znalezione w greenhouse; pomiary danych są aktualizowane co 10 sekund, 8°F, dzięki czemu idealnie nadaje się do pomiarów, aby dać Ci najpóźniej najpóźniej.

Aktualizacje na twój environment. High & low records: this higrometr cyfrowy wyświetla wysokie / niskie temperatury i poziomy wilgotności, aby umożliwić Ci odpowiednie porównanie z wykorzystaniem danych środowiskowych. Dodajemy dla ciebie bezpłatną usługę produktu. Wiele opcji umieszczenia: ten humidistat ma 2 opcje umieszczenia - podstawka na blat i magnetyczny tył umiejscowienia termometru ściennego wszędzie tam, gdzie chcesz szukać jako humidors greenhouse garden gelar closet guitar case.

12-18 miesięcy, długa żywotność: każda mała temperatura i wilgotność są zasilane baterią guzikową CR2032 o długiej żywotności, łatwa do zakupu i wymiany, która jest zawsze gotowa do zainstalowania w termometrze monitorze wilgotności. Nie działa dobrze? skontaktuj się z nami w celu uzyskania pełnego refund! Do Not Hesitate! Nie możesz znaleźć innego monitora wilgotności temperatury w tej konkurencyjnej cenie. Co chcesz? w zestawie: 4 opakowania mini higrometru i 1 instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.
MarkaKJCOOSWI #ad
ProducentGOUSHIHUI #ad
Numer częściGSH-MC04-1-B
ModelGSH-MC04-1-B