Top 10 Taucherbrille Mit Schnorchel – Pakiety do snorkelingu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. WOVOKA

#ad

Dla chłopców i, WOVOKA Zestaw do snorkelingu dla dzieci – okulary do nurkowania dla dzieci z fajką zapobiegającą wyciekaniu i parowaniu HD maska do nurkowania Dry Fajka dla dzieci w wieku 4-13 lat

#ad
WOVOKA #ad - Ten zestaw do snorkelingu dla dzieci nie powoduje alergii, nieprzyjemnego i bolesnego wyglądu twarzy. Zestaw do nurkowania dla dzieci dla chłopców i dziewczynek w wieku 4-13 lat. Szkła ze szkła hartowanegozestaw do nurkowania dla dzieci jest wykonany z wysokiej jakości szkła hartowanego, które wytrzymuje większe ciśnienie wody i zarysowania.

Materiał bezpieczny dla żywności - ssawka zestawu do nurkowania dla dzieci jest wykonana z silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Regulowana opaska na głowę opaska na głowę zestawu do nurkowania dla dzieci może być dopasowana do kształtu twarzy dziecka, aby optymalnie go dopasować. Widoczność 180° zestaw do nurkowania dla dzieci nie zaparowuje i zapewnia widoczność 180°, dzięki czemu dzieci widzą więcej pod wodą i zwiększają zainteresowanie nurkowaniem.

Atwe oddychanie fajka zapobiega przedostawaniu się wody podczas nurkowania, a fajka o powiększonej średnicy ułatwia oddychanie. Fajka jest dostarczana z zaciskiem do węża, który można przymocować do ramy okularów ochronnych, co umożliwia swobodne przemieszczanie się dziecięcych rąk. Zestaw do nurkowania dla dzieci jest bezpieczniejszy w użyciu. Jest trwała i łatwa do czyszczenia i szczególnie nadaje się do długotrwałego użytkowania.
MarkaWOVOKA #ad
ProducentWOVOKA #ad
Wysokość3.54
Długość12.2
Waga0.88
Szerokość4.72
Numer częściKn-CHIV-717
ModelBlau und grün
Gwarancja2 lata bezpłatnej gwarancji na wymianę

2. WOVOKA

#ad

Dla chłopców i, WOVOKA Zestaw do snorkelingu dla dzieci – okulary do nurkowania dla dzieci z fajką zapobiegającą wyciekaniu i parowaniu HD maska do nurkowania Dry Fajka dla dzieci w wieku 4-13 lat

#ad
WOVOKA #ad - Fajka jest dostarczana z zaciskiem do węża, który można przymocować do ramy okularów ochronnych, co umożliwia swobodne przemieszczanie się dziecięcych rąk. Atwe oddychanie fajka zapobiega przedostawaniu się wody podczas nurkowania, a fajka o powiększonej średnicy ułatwia oddychanie.

Szkła ze szkła hartowanegozestaw do nurkowania dla dzieci jest wykonany z wysokiej jakości szkła hartowanego, które wytrzymuje większe ciśnienie wody i zarysowania. Materiał bezpieczny dla żywności - ssawka zestawu do nurkowania dla dzieci jest wykonana z silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Widoczność 180° zestaw do nurkowania dla dzieci nie zaparowuje i zapewnia widoczność 180°, dzięki czemu dzieci widzą więcej pod wodą i zwiększają zainteresowanie nurkowaniem.

Regulowana opaska na głowę opaska na głowę zestawu do nurkowania dla dzieci może być dopasowana do kształtu twarzy dziecka, aby optymalnie go dopasować. Zestaw do nurkowania dla dzieci jest bezpieczniejszy w użyciu. Zestaw do nurkowania dla dzieci dla chłopców i dziewczynek w wieku 4-13 lat. Jest trwała i łatwa do czyszczenia i szczególnie nadaje się do długotrwałego użytkowania. Ten zestaw do snorkelingu dla dzieci nie powoduje alergii, nieprzyjemnego i bolesnego wyglądu twarzy.
MarkaWOVOKA #ad
ProducentWOVOKA #ad
Wysokość3.54
Długość12.2
Waga0.42
Szerokość4.72
Numer częściLeegosun
Gwarancja2 lata bezpłatnej gwarancji na wymianę

3. Cressi

#ad

Cressi Rocks Kid, płetwy do nurkowania dla dzieci lub zestaw do snorkelingu dla dzieci – uniseks

#ad
Cressi #ad - Maska do nurkowania: wysokiej jakości maska do nurkowania z podwójnym szkłem hartowanym szkło bezpieczne zapewnia wyjątkowo dobrą widoczność, 100% wysokiej jakości silikon, klamry z wygodną i łatwą regulacją.

Wyjątkowo lekki zestaw na podróż. Idealnie nadaje się do pływania i snorkelingu. Cznie z wysokiej jakości siatkową torbą do wygodnego transportu i wysychania. Zestaw do nurkowania dla dzieci od ekspertów od sportów wodnych Cressi składa się z maski i fajki o wysokiej jakości właściwościach. Płetwy do nurkowania z regulowanym paskiem na pięcie, można wygodnie regulować w wielu rozmiarach butów. Płetwy: krótkie płetwy, lekkie i idealne do walizki. Fajka: anatomicznie ukształtowana fajka z ochroną przed wodą rozbryzgową i regulowanym uchwytem do snorkelingu.
MarkaCressi #ad
ProducentCressi #ad
Waga2.13
Numer częściSE262031
ModelSE262031
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

4. Cressi

#ad

Uniseks, czarny/czarny, rozmiar uniwersalny, Cressi Samoa + Mexico Combo maska i fajka dla dorosłych

#ad
Cressi #ad - Cressi to rodzinne przedsiębiorstwo, które od 1946 roku z pasją rozwija produkty do sportów wodnych. Jest on wyposażony w elastyczną taśmę z materiału. Napowietrzacz nowej generacji, przede wszystkim do nurkowania. Samoa to maska do snorkelingu. Hydrodynamiczny profil o zmiennym przekroju i uformowanej osłonie przeciwbryzgowej.
MarkaCressi #ad
ProducentCressi #ad
Waga0.82
Numer częściDY4-HZW-341
ModelDY4-HZW-341
Gwarancja24 Miesięcy

5. EXROSSI

#ad

Profesjonalne Pano z 4 oknami, okulary zapobiegające zaparowaniu, wyposażenie do nurkowania dla dorosłych, Dry Top zestaw do snorkelingu, nurkowania, do pływania, okulary do nurkowania z fajką

#ad
EXROSSI #ad - Po zanurzeniu fajki w wodzie sucha górna fajka jest uszczelniona, aby zapobiec przedostawaniu się wody do rurki oddechowej, zawór spłukujący może szybko spuścić wodę. Nigdy nie przecieka podczas nurkowania i nurkowaniazestaw do nurkowania wykorzystuje najbardziej stabilną konstrukcję zaworu pływającego na sucho, a elastyczny wąż do oddychania jest łatwy do oddychania i odprowadzania wody.

Maska do nurkowania pasuje do każdego kształtu twarzy i utrzymuje uszczelnienie podczas nurkowania nawet ponad 100 metrów. Przytrzymaj uszczelkę podczas nurkowania i nurkowania. Wygodna i regulowana opaska na głowędługość opaski na głowę można łatwo dopasować do głowy nurka za pomocą bocznej klamry. Miękka silikonowa spódnica z maską do snorkelingu - osłona pano 4 jest wykonana z miękkiego silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością.

Maska do nurkowania składa się z odpornych na uderzenia szkła hartowanego, które zapewniają bezpieczeństwo i dobrą widoczność zarówno podczas nurkowania, jak i snorkelingu. Ustnik jest również silikonowy. Zestaw do nurkowania dry top ułatwia oddychaniefajka ma konstrukcję zaworu pływakowego i można ją przymocować do maski za pomocą klamry. Miękka silikonowa krawędź spódnicy idealnie dopasowuje się do twarzy bez szczelin dla wody. Hartowane szkła maski do nurkowania EXROSSI zapobiegają silnemu promieniowaniu UV.
MarkaEXROSSI #ad
ProducentX-TPSON #ad
Wysokość3.94
Długość6.5
Szerokość2.95
Gwarancja12 Miesięcy

6. Joketo

#ad

Pełnotwarzowa maska do snorkelingu, zabawka, do pływania, wyposażenie dla dzieci, pełna maska dla dzieci, Joketo Maska do snorkelingu

#ad
Joketo #ad - Zapewnia niekończącą się zabawę podczas aktywności na basenie. Przemyślane wzornictwo zapewnia zapierające dech w piersiach widoki i umożliwia wygodne oddychanie przez usta lub nos, co sprawia, że każda przygoda jest niezapomniana. Dzięki wbudowanej armatce wodnej maska umożliwia dzieciom interaktywne zabawy w wodzie i jednocześnie chroni oczy.

Zanurz się w podwodnym świecie 180° dzięki naszej pełnotwarzowej masce do snorkelingu. Ciesz się nurkowaniem bez obaw. Suchy system snorkelingu i oddzielne kanały zapewniają dopływ świeżego powietrza i emisję CO2 oraz zapobiegają niebezpieczeństwu uduszenia. Dzięki zdejmowanemu wężowi do oddychania jest kompaktowa i łatwa do przenoszenia, dzięki czemu dzieci mogą bez problemu cieszyć się przygodami z wodą. Bezpieczeństwo, komfort i przenośność w jednym! nasza maska do nurkowania dla dzieci jest wyposażona w regulowany pasek na głowę, który zapewnia bezpieczne i wygodne dopasowanie.

Wysokiej jakości poliwęglan i silikon medyczny wraz z idealnym dopasowaniem i oddzielnymi kanałami oddechowymi zapewniają nieparujące i szczelne doznania podczas snorkelingu. Nurkuj z ufnością! nasza maska do nurkowania dla dzieci jest wyposażona w technologię zapobiegającą przeciekaniu i zaparowaniu. Wszechstronna maska do nurkowania, która jednocześnie jest zabawną zabawką na basenie. Oddychaj lekko i zachowaj bezpieczeństwo dzięki naszej masce do nurkowania dla dzieci.
MarkaJoketo #ad
ProducentJoketo #ad
Wysokość7.5
Długość5
Waga0.77
Szerokość9.5
Gwarancja1 rok gwarancji

7. WOVOKA

#ad

WOVOKA Zestaw do snorkelingu dla dzieci – okulary do nurkowania dla dzieci z fajką zapobiegającą wyciekaniu i parowaniu HD maska do nurkowania Dry Fajka dla dzieci w wieku 4-13 lat, dla chłopców i

#ad
WOVOKA #ad - Atwe oddychanie fajka zapobiega przedostawaniu się wody podczas nurkowania, a fajka o powiększonej średnicy ułatwia oddychanie. Materiał bezpieczny dla żywności - ssawka zestawu do nurkowania dla dzieci jest wykonana z silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością.

Widoczność 180° zestaw do nurkowania dla dzieci nie zaparowuje i zapewnia widoczność 180°, dzięki czemu dzieci widzą więcej pod wodą i zwiększają zainteresowanie nurkowaniem. Zestaw do nurkowania dla dzieci jest bezpieczniejszy w użyciu. Szkła ze szkła hartowanegozestaw do nurkowania dla dzieci jest wykonany z wysokiej jakości szkła hartowanego, które wytrzymuje większe ciśnienie wody i zarysowania. Zestaw do nurkowania dla dzieci dla chłopców i dziewczynek w wieku 4-13 lat. Ten zestaw do snorkelingu dla dzieci nie powoduje alergii, nieprzyjemnego i bolesnego wyglądu twarzy.

Jest trwała i łatwa do czyszczenia i szczególnie nadaje się do długotrwałego użytkowania. Regulowana opaska na głowę opaska na głowę zestawu do nurkowania dla dzieci może być dopasowana do kształtu twarzy dziecka, aby optymalnie go dopasować. Fajka jest dostarczana z zaciskiem do węża, który można przymocować do ramy okularów ochronnych, co umożliwia swobodne przemieszczanie się dziecięcych rąk.
MarkaWOVOKA #ad
ProducentWOVOKA #ad
Wysokość3.54
Długość12.2
Waga0.93
Szerokość4.72
Numer częściLeegosun
Gwarancja2 lata bezpłatnej gwarancji na wymianę

8. Cressi

#ad

Uniseks, 47/48, Cressi Rindinella zestaw do snorkelingu

#ad
Cressi #ad - Idealna płetwa do snorkelingu, pływania i freedivingu, z piórem z polipropylenu oraz innymi elementami z miękkiej termogumy. Cressi to założona w 1946 roku włoska firma rodzinna wytwarzająca wysokiej jakości produkty do nurkowania, snorkelingu, pływania i freedivingu.

Fajka mocowana za pomocą gumowego uchwytu na pasku maski, którą można przesuwać w celu regulacji. Maska z nietłukącego szkła oraz elementami z miękkiego, antyalergicznego i przezroczystego silikonu. Wysokiej jakości zestaw do snorkelingu dla dzieci i dorosłych, składający się z płetw Rondinella, maski Onda, fajki Gringo oraz torby do przechowywania.
MarkaCressi #ad
Producentcressi #ad
Wysokość5.12
Długość25
Waga1.98
Szerokość8.27
Numer częściCA189247
ModelCA189247
Gwarancja24 Miesięcy

9. Cressi

#ad

Cressi Ondina & Top zestaw do nurkowania dla dzieci

#ad
Cressi #ad - Silikonowy ustnik z brodawkami do gryzienia. Wysokiej jakości anatomicznie ukształtowana fajka dla dzieci z zaworem wydmuchowym; Splash Guard. Maska szklana do nurkowania, pływania i nurkowania z aparatem. Szkło hartowane; łatwo dostępny nosek.
MarkaCressi #ad
ProducentCRECJ|#Cressi #ad
Wysokość2
Długość22
Waga0.7
Szerokość6
Numer częściDM1010133
ModelDM1010133
Gwarancja24 Miesięcy

10. Dorlle

#ad

Niebieski, Dorlle Zestaw do snorkelingu dla dzieci, 3-kanałowa fajka premium Dry i okulary zapobiegające zaparowaniu, profesjonalny zestaw do nurkowania dla dzieci

#ad
Dorlle #ad - Krawędzie okularów do nurkowania wykonane są z miękkiego silikonu, który ściśle przylega do twarzy i jest wodoszczelny. Podczas nurkowania można łatwo ugryźć ugryzienie i idealnie dopasowuje się do ust, nos i fajka są wykonane z miękkiego, wygodnego, aby zmniejszyć wyciek. Wysokiej jakości silikon nadający się do kontaktu z żywnością: krawędź okularów do nurkowania, bezpiecznego i trwałego materiału.

Jeśli znajdziesz wadliwe produkty, skontaktuj się z nami, a my zapewnimy Ci bezpłatną wymianę lub pełny zwrot ceny zakupu. Maskę można przymocować do fajki za pomocą klipsa, dzięki czemu masz wolne ręce do przyjemnego i relaksującego nurkowania. Gwarancja: nasz zestaw do nurkowania został dokładnie przetestowany, a zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Odporne na mgiełkę i wodę: okulary do nurkowania wykonane są z hartowanego szkła, które jest odporne na tarcie i zaparowanie oraz zapewnia wyraźne pole widzenia.

Zmodernizowana trójkanałowa fajka: fajka posiada nową i ulepszoną konstrukcję trójkanałową, który zapobiega przedostawaniu się wody podczas nurkowania. Praktyczność: zestaw do snorkelingu jest wyposażony w regulowany pasek regulacyjny, który można regulować w taki sposób, aby pasował do głowy. Ponadto powietrze może dostać się do węża, podzieloną na główny zawór spustowy i pomocniczy zawór spustowy. Przepływ wody jest oddzielony od powietrza. Maska została zaprojektowana specjalnie dla dzieci i młodzieży, aby dopasować się do twarzy i zapobiec przedostawaniu się wody do oczu.
MarkaDorlle #ad
Producentguangzhouyifanxinxijishuyouxiangongsi #ad
Waga1.34