Top 10 Stempel Kinder Ab 3 Jahre – Drukowanie i pieczątki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Aladine

#ad

Stampo Baby maszyny budowlane, Aladine 3003808

#ad
Aladine #ad - Duże, ergonomiczne pieczątki. Zmywalny. Poduszka do stempli maxi. Dla dzieci od 18 miesiąca życia.
MarkaAladine #ad
ProducentAladine #ad
Wysokość2.95
Długość5.91
Waga0.25
Szerokość2.95
Numer części3003808
Model3003808

2. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Stamp-a-scene – las deszczowy | rzemiosło artystyczne | zestawy stempli i szablony | 4+ | prezent dla chłopców lub dziewczynek

#ad
Melissa & Doug #ad - Idealny prezent bożonarodzeniowy dla dzieci w każdym wieku. Zestaw stempli z motywami tematycznymi. Przygodowe motywy dżungli. Stemple mają drewniane stemple konturowe i powierzchnie stempli wykonane z wysokiej jakości gumy. Pobudza koordynację ręka-oko, myślenie opowiadcze i kreatywność wyrażania. 20 stempli, 5 kredek, stabilne 2-kolorowe poduszki do stempli i drewniana taca do przechowywania.
MarkaMelissa & Doug #ad
ProducentMelissa & Doug #ad
Wysokość1.45
Długość11.1
Waga0.78
Szerokość10.3
Numer części12423
Model12423

3. Aladine

#ad

Stampo Baby Safari zwierzęta, Aladine 3003803

#ad
Aladine #ad - Duże, ergonomiczne stemple. Zmywalny. Dla dzieci od 18 miesiąca życia. Poduszka do stempli maxi.
MarkaAladine #ad
ProducentAladine #ad
Wysokość3.86
Długość4.92
Waga0.22
Szerokość4.92
Numer części03803
Model03803

4. Aladine

#ad

Aladine 3085123 zestaw stempli Minos Dino, kreatywna zabawa dla dzieci od 3 lat, w zestawie 10 stempli i 1 poduszka do stempli

#ad
Aladine #ad - Nadrukowany motyw można następnie pomalować. Francuska marka aladine poświęciła się kreatywności: tutaj mali artyści znajdą wszystko, czego dusza zapragnie. Pieczątki są łatwe w obsłudze również dla małych dziecięcych dłoni i można je farbować za pomocą dużych poduszek. Z instrukcją gry dla zabawnych i kreatywnych momentów nauki. Zawartość: poduszka do stempli ze zmywalnym tuszem i 10 stempli. Zalecane dla dzieci od 3 lat.
MarkaAladine #ad
ProducentAladine #ad
Wysokość2.95
Długość5.91
Waga0.25
Szerokość2.95
Numer części85123
Model3085123
GwarancjaGwarancja ustawowa

5. Ameisenkeks

#ad

Stabilne, różne motywy, Ameisenkeks® 8 x zestaw stempli dinozaurów, wykonane z drewna

#ad
Ameisenkeks #ad - 8 różnych motywów oferuje wiele możliwości. Stabilny stempel z drewna – trwały i przyjemny w dotyku. Genialne również do loterii lub jako plaster pocieszenia. Idealny prezent urodzinowy dla dzieci. Wspaniałe stemple z motywami dinozaurów Niedrogi zestaw ekonomiczny.
MarkaAmeisenkeks #ad
ProducentAmeisenkeks #ad
Wysokość1.18
Długość0.87
Szerokość0.87

6. Learning Resources

#ad

Zmywalne farby do stempli, prezenty dla dzieci od 3, Learning Resources Numberblocks Stampoline zestaw do aktywności fizycznej, 4, wielokolorowy, dla chłopców i, kolory bloków numerycznych, 5, 6 lat

#ad
Learning Resources #ad - Prezent dla dziewcząt i chłopców od 3 lat: zestaw aktywności do parku rozrywki Stampoline to idealny prezent dla dzieci od 3 lat. Zestaw gumowych świątyń z motywem bloków numerycznych: idealny do majsterkowania: park rozrywki Numberblocks zawiera 1 do dziesięciu 1 stempel na twarz i 1 pusty kwadratowy stempel do stemplowania; duże czerwone i czarne poduszki do stempli przedstawiają różne wyrazy twarzy.

Prezent dla dziewcząt i chłopców od 3 lat: zestaw aktywności do parku rozrywki z numerami to idealny prezent dla dzieci od 3 lat, w zestawie wielojęzyczna instrukcja obsługi i opakowanie. Numberbloki znane z telewizji: stwórz kolejność popularnego parku rozrywki Stampoline w domu lub w klasie – dzięki temu zestawowi do majsterkowania i stempli z 20 stemplami wielokrotnego użytku i 12 poduszkami do stempli w zmywalnych kolorach bloków numerycznych.

Oszczędność miejsca: stemple wielokrotnego użytku można łatwo zetrzeć po użyciu, a stemple i poduszki do stempli znajdą miejsce w pudełku do przechowywania z praktycznym uchwytem do noszenia. Cznie z wielojęzyczną instrukcją obsługi i opakowaniem. Oszczędność miejsca: stemple wielokrotnego użytku można łatwo zetrzeć po użyciu, a stemple i poduszki do stempli znajdą miejsce w pudełku do przechowywania z praktycznym uchwytem do noszenia.
MarkaLearning Resources #ad
ProducentLearning Resources #ad
Wysokość1.97
Długość12.2
Waga0.97
Szerokość8.27
Numer częściHM94563-UK
ModelHM94563-UK

7. Noris

#ad

Noris 606011236 – poczta dla dzieci, dziecinnie prosta & 606521006 – zestaw uzupełniający dla dzieci

#ad
Noris #ad - Pieczątka z poduszką do stempli. Dwie paczki, pieniądze do gry, znaczki, kartki pocztowe, formularze, jeden przełącznik, koperty, naklejki, karty kredytowe. Nadaje się do wszystkich zabaw pocztowych dla dzieci. Nadaje się dla dzieci w wieku od 3 lat. Wiele formularzy, takich jak przelewy pocztowe, karty płatnicze, koperty itd. Języki: niemiecki. Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 36 miesiąca życia.
MarkaNoris #ad

8. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Pieczątka z drewnianym uchwytem – luksusowe wykonanie | rzemiosło artystyczne | zestaw stempli | 3+ | prezent dla chłopców lub dziewczynek

#ad
Melissa & Doug #ad - Niezwykła zabawka rozwojowa: zestaw stempli melissa & doug deluxe Happy Handle pomaga rozwijać wiele umiejętności, w tym koordynację ręka-oko i kreatywną ekspresję, a jednocześnie wspiera opowiadanie historii i fantazyjną zabawę. Złoty standard w grze dzieci": od ponad 30 lat melissa & doug opracowuje pięknie zaprojektowane, fantazyjne i wspierające kreatywność produkty, które NBC News w USA określa jako "złoty standard w grze wczesnego dzieciństwa".

Do znaczków należą tęcze, znaki pokoju, balony, gwiazdy, uśmiechnięte słońce i wiele innych. Wesołe obrazy: ten zestaw jest idealny dla dzieci w wieku przedszkolnym i zawiera 10 stempli z bardzo długimi drewnianymi uchwytami, 5 kredek i poduszkę do stempli w 6 kolorach zmywalny atrament. Dodaj zestaw stempli z alfabetem Melissa & Dougs aby dopełnić praktyczną, pozbawioną ekranu wrażenia z gry.

Zestaw stempli gumowych: zestaw stempli melissa & doug happy Handle otwiera drzwi do kreatywności dzięki wesołym dziełom sztuki i łatwym do chwytania uchwytowi. Wspaniały prezent dla dzieci od 4 lat: zestaw stempli melissa & dougs Deluxe Happy Handle to idealny prezent dla dzieci od 4 lat. Idealny prezent bożonarodzeniowy i bożonarodzeniowy dla dzieci. Można go łatwo przechowywać w praktycznej drewnianej misce.
MarkaMelissa & Doug #ad
ProducentMelissa & Doug #ad
Wysokość10
Długość1.2
Waga0.75
Szerokość7.2
Numer części12306
Model12306

9. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug 12407 Happy Handles zestaw pieczątek z drewna, wielokolorowy, z szablonami

#ad
Melissa & Doug #ad - Zawiera sześciokolorową poduszkę do stempli. Zawiera 6 gumowych stempli z drewnianymi uchwytami. Zestaw gumowych pieczątek z uchwytami i motywami przyjaznymi dzieciom. Zestaw gumowych stempli z łatwymi do chwytania uchwytami i motywami przyjaznymi dla dzieci. Idealny do rozwijania umiejętności motorycznych i kreatywności.
MarkaMelissa & Doug #ad
ProducentMelissa & Doug #ad
Wysokość1.2
Długość7.35
Waga0.44
Szerokość5.3
Numer części12407
Model12407

10. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Tęczowa poduszka do stempli | 6 zmywalnych atramentów | poduszki do stempli dla dzieci | 3+ | prezent dla chłopców lub dziewczynek

#ad
Melissa & Doug #ad - Wspiera rozwój umiejętności: przybory do majsterkowania do zestawów stempli firmy Melissa & Doug pomagają dzieciom rozwijać różne umiejętności, takie jak kreatywna ekspresja, podstawowe opowiadanie historii i umiejętności motoryczne.

Wystarczający zapas atramentu pozwala dzieciom cieszyć się bez ekranu. Utrzymuj dzieci w nastroju: ta poduszka do stempli to wysokiej jakości akcesorium do majsterkowania, które pomaga dzieciom odkrywać ich kreatywność. Wielokolorowa poduszka do stempli: tęczowa poduszka do stempli firmy Melissa & Doug została zaprojektowana do zestawów stempli Melissa & Doug Posiada 6 świecących kolorów atramentu w odcieniach pierwotnych i wtórnych.

Zmywalny atrament: ten zestaw kolorowych atramentów do stempli składa się z zmywalnego atramentu, co sprawia, że czyszczenie jest łatwe i wydajne. Idealny prezent bożonarodzeniowy dla dzieci w każdym wieku. Złoty standard w zabawie dla dzieci": od ponad 30 lat melissa & doug tworzy pięknie zaprojektowane, fantazyjne i inspirujące kreatywność produkty, które NBC News w USA określiło jako "złoty standard w grze wczesnego dzieciństwa".
MarkaMelissa & Doug #ad
ProducentMelissa & Doug #ad
Wysokość1
Długość6.6
Waga0
Szerokość5.3
Numer części11637
Model11637