Top 10 Logitech MX Keys Combo – Zestawy klawiatura i mysz

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Logitech

#ad

Logi Bolt, pełnowymiarowa klawiatura bezprzewodowa i mysz bezprzewodowa, Bluetooth, z podpórką pod nadgarstek, ciche kliknięcia, Windows/Mac/Chrome/Linux,, Logitech MX Keys Combo for Business | Gen 2

#ad
Logitech #ad - Bezprzewodowa mysz działa na każdej powierzchni i za pomocą czujnika laserowego Darkfield 8000 DPI za każdym razem rejestruje odpowiednią liczbę pikseli z niesamowitą precyzją — nawet na szkle. Bezpieczny dla firm: logi bolt spełnia wymagania bezpieczeństwa przedsiębiorstw dzięki w pełni zaszyfrowanemu trybowi Secured Connections Only i bezprzewodowemu bezpieczeństwu.

Dzięki magspeed scrolling mx master 3s 1000 wierszy kodu lub komórek tabeli w ciągu zaledwie jednej sekundy przechwytuje precyzyjne wiersze po wierszu i pikselach wokół pikseli. Dzięki technologii quiet click ta cicha mysz idealnie nadaje się do otwartych obszarów roboczych, ponieważ dzięki 90% wyciszonym dźwiękom klikania zapewnia mniejsze rozproszenie uwagi i większą koncentrację. Klawisze perfect stroke scissor na pełnowymiarowej klawiaturze są okrągłe, wypukłe i dopasowane do opuszków palców, co zapewnia stabilność i dotykowe sprzężenie zwrotne dotyczące trzymania dłoni.

Atwa w użyciu i zarządzaniu: klawiatura i mysz bluetooth są certyfikowane w ponad 100 krajach, z pomocą techniczną dla profesjonalistów IT i użytkowników biznesowych oraz kompatybilna z Mac/Windows/ChromeOS/Linux. Przyciski klawiatury bezprzewodowej automatycznie dopasowują się do otoczenia i wyłączają się, gdy nie są używane, co prowadzi do optymalnej wydajności baterii.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0
Długość0
Waga1.98
Szerokość0
Numer części920-010926
Model920-010926
Gwarancja24 Miesięcy

2. Logitech

#ad

Logitech MX Keys S bezprzewodowa klawiatura, programowalny, podświetlany, niski profil, precyzyjny Quiet Typing, Bluetooth, możliwość ładowania, do Windows PC/Linux/Chrome/Mac, grafitowa, niemiecki

#ad
Logitech #ad - Automatyzacja powtarzających się zadań: za pomocą aplikacji Logi Options+ można tworzyć i udostępniać skróty Smart Action, aby wykonać kilka operacji jednym naciśnięciem przycisku 1. Współpraca z master 3s: każdą bezprzewodową klawiaturę i mysz MX z opcjami Logi + sparuj i bezproblemowo pracuj, przesyłaj tekst i pliki między maksymalnie 3 komputerami Windows i macOS.

Recykling: części z tworzywa sztucznego bezprzewodowej klawiatury MX Keys S składają się w 26% z grafitu lub w 11% dla Pale Grey z certyfikowanego, pochodzącego z recyklingu plastiku dla konsumentów 5. Multi-device, klawiatura multi os bluetooth: parowanie z maks. Większy komfort, płaskiej konstrukcji i optymalnemu kątowi klawiatury, głębsze skupienie: dłuższa praca dzięki solidnej konstrukcji, który sprzyja postawie nadgarstka. Klawiatura usb c z możliwością ponownego ładowania: utrzymuje się do 10 dni po pełnym naładowaniu lub do 5 miesięcy wyłączone podświetlenie 4; szybkie ładowanie za pomocą dołączonego kabla do ładowania USB C.

Inteligentne oświetlenie: przyciski podświetlanej klawiatury zapalają się, gdy zbliżają się Twoje ręce i dostosowują się do otoczenia; teraz dalsze dostosowywanie oświetlenia w Logi Options+ 1. Płynne pisanie: profil podobny do laptopa z kulistymi klawiszami zaprojektowanymi na czubki palców zapewnia szybkie, płynne i dokładne pisanie. 3 urządzenia na prawie wszystkich systemach operacyjnych Windows, macOS, Linux przez Bluetooth Low Energy lub dołączony odbiornik USB Logi Bolt 2.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.81
Długość16.94
Waga1.79
Szerokość5.18
Numer części920-011565
Model920-011565
Gwarancja24 Miesięcy

3. Logitech

#ad

Grafitowy, hiszpański układ QWERTY, Logitech MX Keys S Combo: MX Master 3S, MX Keys S & MX Palm Rest

#ad
Logitech #ad - Dla szybkości i precyzji. Płynne pisanie. Automatyzacja powtarzających się zadań. Przewijanie 1000 wierszy na sekundę. Inteligentne oświetlenie.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.81
Długość16.94
Waga2
Szerokość5.18
Numer części920-011610
Model920-011610
Gwarancja24 Miesięcy

4. Logitech

#ad

Możliwość ładowania, do Windows PC/Linux/Chrome/Mac, grafitowa, Bluetooth, niemiecki, podświetlana, Low Profile, Logitech MX Keys S Plus bezprzewodowa klawiatura, programowalna, Fluid Quiet Typing

#ad
Logitech #ad - Zawarta w zakresie dostawy podkładka pod nadgarstki wspomaga naturalną postawę ciała dla komfortu przez cały dzień. Automatyzacja powtarzających się zadań: za pomocą aplikacji Logi Options+ można tworzyć i udostępniać skróty Smart Action, aby wykonać kilka operacji jednym naciśnięciem przycisku 1. Współpraca z master 3s: każdą bezprzewodową klawiaturę i mysz MX z opcjami Logi + sparuj i bezproblemowo pracuj, przesyłaj tekst i pliki między maksymalnie 3 komputerami Windows i macOS.

3 urządzenia na prawie wszystkich systemach operacyjnych Windows, macOS, Linux przez Bluetooth Low Energy lub dołączony odbiornik USB Logi Bolt 2. Recykling: części z tworzywa sztucznego bezprzewodowej klawiatury MX Keys S składają się w 26% z grafitu lub w 11% dla Pale Grey z certyfikowanego, pochodzącego z recyklingu plastiku dla konsumentów 5. Multi-device, klawiatura multi os bluetooth: parowanie z maks. Płynne pisanie: profil podobny do laptopa z kulistymi klawiszami zaprojektowanymi na czubki palców zapewnia szybkie, płynne i dokładne pisanie.

Klawiatura usb c z możliwością ponownego ładowania: utrzymuje się do 10 dni po pełnym naładowaniu lub do 5 miesięcy wyłączone podświetlenie 4; szybkie ładowanie za pomocą dołączonego kabla do ładowania USB C. Inteligentne oświetlenie: przyciski podświetlanej klawiatury zapalają się, gdy zbliżają się Twoje ręce i dostosowują się do otoczenia; teraz dalsze dostosowywanie oświetlenia w Logi Options+ 1. Większy komfort, płaskiej konstrukcji i optymalnemu kątowi klawiatury, głębsze skupienie: dłuższa praca dzięki solidnej konstrukcji, który sprzyja postawie nadgarstka.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.81
Długość16.94
Waga2.91
Szerokość5.18
Numer części920-011567
Model920-011567
Gwarancja24 Miesięcy

5. Logitech

#ad

Logitech MX Keys S Combo: MX Master 3S, MX Keys S & MX Palm Rest, grafitowy, układ US QWERTY

#ad
Logitech #ad - Przewijanie 1000 wierszy na sekundę. Inteligentne oświetlenie. Automatyzacja powtarzających się zadań. Dla szybkości i precyzji. Płynne pisanie.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.81
Długość16.94
Waga2
Szerokość5.18
Numer części920-011614
Model920-011614
Gwarancja24 Miesięcy

6. Logitech

#ad

MX Keys S & MX Palm Rest- grafitowy, Logitech MX Keys S Combo: MX Master 3S, francuski układ AZERTY

#ad
Logitech #ad - Dla szybkości i precyzji. Płynne pisanie. Automatyzacja powtarzających się zadań. Inteligentne oświetlenie. Przewijanie 1000 wierszy na sekundę.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.81
Długość16.94
Waga2
Szerokość5.18
Numer części920-011607
Model920-011607
Gwarancja24 Miesięcy

7. Logitech

#ad

Bluetooth, Logitech MX Master 3S, bezprzewodowa mysz z ultraszybkim przewijaniem, grafitowa, śledzenie szkła, ciche kliknięcia, Linux, Ergo, Windows, 8K DPI, chrom, USB-C

#ad
Logitech #ad - Sterowanie przepływem między komputerami: praca na wielu komputerach lub laptopach i przesyłanie tekstów, obrazów i plików – między systemem Windows i macOS 5. Części z tworzywa sztucznego mx master 3s są częściowo wykonane z certyfikowanego tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu grafit: 27%, jasnoszary: 22% 10 Ergonomiczna konstrukcja: wygodna praca z wysokiej jakości myszką, której sylwetka została zaprojektowana z myślą o bardziej naturalnej pozycji nadgarstka i optymalnie rozmieszczonych kontrolach kciuka.

Ulepszone oprogramowanie do dostosowywania: dostosowywanie przycisków i optymalizacja przepływu pracy dzięki profilom specyficznym dla aplikacji w ulepszonych opcjach Logi + 5. Ciche kliknięcia: mysz bluetooth mx master 3s wprowadza ciche kliknięcia – z tym samym przyjemnym uczuciem, ale o 90% mniej odgłosów kliknięć 2.

Ledzenie z 8k dpi: bezprzewodowa mysz komputerowa może być używana do pracy na każdej powierzchni – nawet na szkle 1 – dzięki ulepszonemu czujnikowi 8000 DPI z możliwością dostosowania czułości. Przewijanie magspeed: mysz komputerowa o niezwykłej prędkości, precyzji i prawie bezgłośnej pracy – przewijanie Magspeed jest o 90% szybsze 3, 87% bardziej precyzyjne 4 i bardzo ciche. Certyfikat neutralny pod względem emisji CO2.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.04
Długość4.92
Waga0.68
Szerokość3.32
Numer części910-006559
Model910-006559
Gwarancja24 Miesięcy

8. Logitech

#ad

Jasnoszary Bluetooth, Logitech MX KEYS S DE, 920-011566

#ad
Logitech #ad - Multi-device, macos, klawiatura multi os bluetooth: parowanie z maks. Inteligentne oświetlenie: przyciski podświetlanej klawiatury zapalają się, gdy zbliżają się Twoje ręce i dostosowują się do otoczenia; teraz dalsze dostosowywanie oświetlenia w Logi Options+ 1. Recykling: części z tworzywa sztucznego bezprzewodowej klawiatury MX Keys S składają się w 26% z grafitu lub w 11% dla Pale Grey z certyfikowanego, pochodzącego z recyklingu plastiku dla konsumentów 5.

Współpraca z master 3s: każdą bezprzewodową klawiaturę i mysz MX z opcjami Logi + sparuj i bezproblemowo pracuj, przesyłaj tekst i pliki między maksymalnie 3 komputerami Windows i macOS. 3 urządzenia na prawie wszystkich systemach operacyjnych Windows, Linux przez Bluetooth Low Energy lub dołączony odbiornik USB Logi Bolt 2. Płynne pisanie: profil podobny do laptopa z kulistymi klawiszami zaprojektowanymi na czubki palców zapewnia szybkie, płynne i dokładne pisanie.

Większy komfort, głębsze skupienie: dłuższa praca dzięki solidnej konstrukcji, płaskiej konstrukcji i optymalnemu kątowi klawiatury, który sprzyja postawie nadgarstka. Automatyzacja powtarzających się zadań: za pomocą aplikacji Logi Options+ można tworzyć i udostępniać skróty Smart Action, aby wykonać kilka operacji jednym naciśnięciem przycisku 1. Klawiatura usb c z możliwością ponownego ładowania: utrzymuje się do 10 dni po pełnym naładowaniu lub do 5 miesięcy wyłączone podświetlenie 4; szybkie ładowanie za pomocą dołączonego kabla do ładowania USB C.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.81
Długość16.94
Waga1.79
Szerokość5.18
Numer części920-011566
Model920-011566
Gwarancja24 Miesięcy

9. Logitech

#ad

Włoski układ QWERTY, Logitech MX Keys S Combo: MX Master 3S, MX Keys S & MX Palm Rest, grafitowy

#ad
Logitech #ad - Płynne pisanie. Dla szybkości i precyzji. Przewijanie 1000 wierszy na sekundę. Inteligentne oświetlenie. Automatyzacja powtarzających się zadań.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.81
Długość16.94
Waga2
Szerokość5.18
Numer części920-011609
Model920-011609
Gwarancja24 Miesięcy

10. Logitech

#ad

Logitech MX Keys S Combo: MX Master 3S, MX Keys S & MX Palm Rest, grafitowy, portugalski układ QWERTY

#ad
Logitech #ad - Automatyzacja powtarzających się zadań. Inteligentne oświetlenie. Przewijanie 1000 wierszy na sekundę. Dla szybkości i precyzji. Płynne pisanie.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.81
Długość16.94
Waga2
Szerokość5.18
Numer części920-011611
Model920-011611
Gwarancja24 Miesięcy