Top 10 Eichhörnchen Futterhaus Bausatz – Karmniki dla ptaków

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DARLUX

#ad

XXL, DARLUX Ręcznie wykonany sześciokątny domek dla ptaków z drewna, odporny na warunki atmosferyczne, ze stojakiem i bez, zielono-brązowy, karmnik rozmiar XL ze stojakiem, M

#ad
DARLUX #ad - Dozowanie karmy odbywa się za pomocą centralnie położonego komina od góry. Sześciokątny, ręcznie wykonany i odporny na warunki atmosferyczne domek dla ptaków z drewna. Dostawa w stanie zmontowanym. Z lukarnami i bitumicznym dachem gontem, w zestawie dozownik paszy komin. Nie wymaga umiejętności rzemieślniczych. Rednica dachu: 60 x 60 cm, wysokość produktu: 40 cm, wysokość stojaka: 115 cm. Praktyczny dozownik karmy wewnątrz. Domek dla ptaków ze stojakiem jest dostarczany w 2 paczkach.
MarkaDARLUX #ad
ProducentDARLUX #ad
Numer częściVHG-S-400600

2. AMSAMOTION

#ad

Akryl z przyssawkami, karmnik dla ptaków, AMSAMOTION Okno karmnik dla ptaków, szyba okienna z przyssawkami, domek dla ptaków, dozownik karmy dla dzikich ptaków

#ad
AMSAMOTION #ad - Karmnik dla ptaków przezroczyste okno karmnik dla dzikich ptaków, karmnik dla ptaków akrylowy z przyssawkami, kardynała, bluebirds, zięb, 21 cm x 20 cm x 10 cm. Jest to idealny wybór dla ptaków przydomowych w Ameryce Północnej.

Okaż swoim sąsiadom trochę miłości. 4 bardzo mocne przyssawki, aby utrzymać się na miejscu również w przypadku wielu ptaków, które jedzą jednocześnie. Umożliwia niezakłócony widok z bliskiej odległości na piękne dzikie ptaki w Twojej okolicy, takie jak kardynał, drozd, szczygieł, sikorka i inne ptaki przydomowe.

Dekoracyjna stacja karmowa: ładny karmnik dla sikorek, wróbli i innych małych ptaków. Przyjazny dla zwierząt design: łatwo dostępny karmnik dla ptaków z zadaszeniem ochronnym Łatwy montaż: 4 przyssawki zapewniają karmnikowi dla ptaków bezpieczne mocowanie na szybie. Tak wytrzymały, że może być używany nawet jako karmnik dla wiewiórek.
MarkaAMSAMOTION #ad
ProducentVogelfutterstation Transparent Fenster #ad
Wysokość1.97
Długość1.97
Szerokość1.97
Numer częściMangeoire à Oiseaux fenêtre
ModelMangeoire à Oiseaux fenêtre

3. Dehner

#ad

27 x 23 cm, karmnik dla ptaków, Dehner

#ad
Dehner #ad - Do zawieszenia w ogrodzie lub na balkonie. Dostawa w stanie kompletnie zmontowanym, możliwość rozmontowania do czyszczenia. 23 cm wysokości, o średnicy 27 cm, w dwóch kolorach. Karmnik dla ptaków z tworzywa sztucznego. Przyczepna ze wszystkich stron, chroni karmę dla ptaków przed warunkami atmosferycznymi.
MarkaDehner #ad
ProducentDehner #ad
Wysokość10.63
Długość9.06
Waga0.44
Szerokość10.63
Numer części4140257
Model4140257
Gwarancjaohne Angabe

4. WILDLIFE FRIEND

#ad

Naturalny, odporny na warunki atmosferyczne, 30 cm x 23,5 cm x 20 cm, Dzikie serce I karmnik dla ptaków M ręcznie wykonany z naturalnego drewna dla ptaków ogrodowych, domek dla ptaków do zawieszenia w

#ad
WILDLIFE FRIEND #ad - Całoroczne karmienie: karmnik dla ptaków z przykręcanych elementów z litego drewna umożliwia urozmaicone i odpowiednie dla gatunku karmienie ptaków kulkami sikorkami, jabłkami i karmą dla ptaków. Opracowany i zalecany przez biologów i ochroniarzy gatunków.

Produkt do ochrony gatunków: karmnik dla ptaków do zawieszenia nadaje się do całorocznego karmienia w ogrodzie lub na balkonie. Wymiary: 30 cm x 23, 5 cm x 20 cm. Nasz 30-dniowy zwrot pieniędzy obiecuje, że w przypadku braku wypadku – zwrot ceny zakupu bez jeśli. Składa się z dużej platformy na karmę dla ptaków, dwóch uchwytów na jabłka i uchwytu na pierogi. Produkt do ochrony przyrody. W zestawie porady i wskazówki dotyczące karmienia: do każdego domku dla ptaków dołączona jest instrukcja z cennymi wskazówkami i informacjami na temat naszych ptaków w ogrodzie.

Zrównoważona gospodarka leśna: domki dla ptaków w kształcie serca dzikich zwierząt są wykonane w 100% z surowego drewna FSC z przykręcanymi elementami drewnianymi. Domek dla sikorek, rudzików, wróbli itp. Wszechstronny i trwały: karmnik dla ptaków jest wykonany w całości z naturalnego drewna – dzięki temu jest absolutnie odporny na warunki atmosferyczne i bardzo trwały.
MarkaWILDLIFE FRIEND #ad
ProducentGörges Markenwelt #ad
Wysokość9
Długość12
Szerokość8
Numer częściGOER-000053
ModelGOER-000053

5. Wiemann Lehrmittel

#ad

Klejem i kołkami, Wiemann Lehrmittel Karmnik dla ptaków – zestaw do montażu dla dzieci z surowego drewna z drewnianym młotkiem

#ad
Wiemann Lehrmittel #ad - Dla dzieci w wieku od 6 lat z ilustrowaną instrukcją montażu może nie być dostępna. 23 x 21 x 17, 5 cm. Dzięki zestawowi do budowy karmnika dla ptaków Twoje dzieci mogą puścić wodze swoich rzemieślniczych umiejętności i kreatywności. X wys. Ok. Wymiary dł. Do samodzielnego tworzenia i ozdabiania. X szer. Zestaw montażowy dla dzieci z surowego drewna, 8 gwoździ w torbie, 2 drewniane kołki Ø 4 mm, akcesoria: młotek do drewna, drążek do siedzenia, klej do drewna, haczyki do zawieszenia.
MarkaWiemann Lehrmittel #ad
ProducentWiemann Lehrmittel #ad
Wysokość0.91
Długość0.83
Szerokość0.67
Numer częściW-92674

6. wildtier herz

#ad

Talerzykiem na paszę i uchwytem na kule dla sikorki czarny, wildtier herz I Premium karmnik 235 cm – z malowanego proszkowo metalu – kompletny zestaw z kolumnami na karmę ziarna orzeszków ziemnych

#ad
wildtier herz #ad - Prezenty na boże narodzenie: nasze produkty to świetny pomysł na prezenty świąteczne dla mężczyzn lub kobiet i miłośników ptaków. Całoroczne karmienie: dzikie ptaki, takie jak sikorki, zięby itp. Stabilne drążki do siedzenia zapewniają łatwe podejście do kolumn karmowych.

Stabilne lotniska: kolumny na karmę dla ptaków w kształcie dzikich zwierząt umożliwiają higieniczne karmienie ptaków bez zabrudzeń i zapewniają dłuższy okres trwałości karmy dla ptaków. Opracowany i zalecany przez biologów i ochroniarzy gatunków. Rozbieżność: za pomocą kolumn na karmę, talerzyków na karmę i uchwytów na kule sikorki można zaspokoić różne potrzeby żywieniowe dzikich ptaków. W zestawie porady dotyczące karmienia: do każdego domku dla ptaków dołączony jest przewodnik z cennymi wskazówkami dotyczącymi karmy i informacjami o naszych ptakach w ogrodzie.

Trzy kolumny na karmę zapewniają miejsce na karmę orzechową i ziarna oraz kule sikorki. Mączniaki i woda mogą być oferowane z dwóch miseczek. Można wykorzystać karmnik dla ptaków jako miejsce na karmę przez cały rok. Wysoka jakość i trwałość: karmnik dla ptaków jest wykonany z odpornego na warunki atmosferyczne metalu i można go indywidualnie regulować do wysokości 2, 35 m. Karmnik można bez problemu zamontować w ogrodzie. Yczymy swoim bliskim fantastycznych świąt Bożego Narodzenia lub urodzin!
Markawildtier herz #ad
ProducentGörges Markenwelt #ad
Wysokość17.52
Długość92.52
Szerokość19.88
Numer części19010482
Model19010482

7. Holz und Gartentrends

#ad

Praca stolarska, dostępny w różnych kolorach domek dla ptaków V31, karmnik dla ptaków z drewna, stojak dla ptaków, Domek dla ptaków, budka lęgowa

#ad
Holz und Gartentrends #ad - Dozownik pokarmu można bardzo łatwo uzupełnić dzięki zdejmowanej końcówce dachu. Wysokość: 33 cm, średnica: 48 cm. Odpowiedni stojak jest dostępny oddzielnie w moim sklepie! ! Domek jest wyposażony w wewnętrzny dozownik pokarmu. Ręcznie wykonane domki dla ptaków z drewnianym gontem.
MarkaHolz und Gartentrends #ad
ProducentHandarbeit vom Schreiner #ad
Wysokość12.99
Długość18.9
Szerokość18.9

8. KOTARBAU

#ad

Domek na balkon, karmnik dla dzikich ptaków, karmnik + 0,5 kg karmy gratis, KOTARBAU® Domek dla ptaków do zawieszenia, karmnik dla ptaków z drewna, dozownik karmy dla ptaków

#ad
KOTARBAU #ad - Kotarbau od lat współpracuje z wieloma dużymi, bezpieczeństwa, jak również do użytku prywatnego. Dokładne wymiary można znaleźć w galerii produktów. Wszystkie artykuły kotarbau są wielokrotnie sprawdzane i nadają się do stosowania w przemyśle, a przede wszystkim precyzji. Solidna i wytrzymała konstrukcja wykonana z wielką dbałością o szczegóły oznacza, umożliwia ptakom wygodne przyjmowanie pokarmu, że karmnik będzie służył przez wiele lat.

Dzięki sznurkowi można go łatwo przymocować wszędzie, na balkonie, np. Wiara marki – kotarbau to marka rozpoznawana w całej europie i jest synonimem jakości, jak i małymi przedsiębiorstwami. Aby ułatwić ptakom poszukiwanie pożywienia, którą tam zostawiają, co sprawia im duże trudności jesienią i zimą, ponieważ karma, należy ustawić dozownik karmy dla ptaków Kotarbau. Szerokie dno karmnika dla ptaków jest odporne na warunki atmosferyczne, a karma jest zabezpieczona przed wilgocią i przewróceniem.

Ukośny dach karmy dla ptaków Kotarbau chroni karmę przed wilgocią, śniegiem i deszczem. Dane techniczne - karmnik dla ptaków wiszący - długość podstawowa: 203 mm, wysokość: 170 mm, 642 kg, długość dachu: 240 mm, szerokość podstawy: 180 mm, waga karmy: 0, szerokość dachu: 200 mm, materiał: drewno, 5 kg, waga dozownika: 0, długość sznurka: 320 mm. Karmnik kotarbau wykonany z naturalnego drewna. Na drzewie, w ogrodzie lub w lesie i daje radość z pomocy ptakom w przetrwaniu zimy.
MarkaKOTARBAU #ad
ProducentKOTARBAU #ad
Wysokość6.69
Długość7.99
Szerokość7.09

9. Steady Nature

#ad

Drewniany domek dla ptaków, odporny na warunki atmosferyczne, karmnik dla ptaków, domek dla ptaków, karmnik dla ptaków, Steady Nature Karmnik dla ptaków do zawieszenia, karmnik dla ptaków

#ad
Steady Nature #ad - In. Otwarta przednia strona umożliwia łatwe usuwanie pozostałości. Naszym głównym celem była odporność na warunki atmosferyczne i łatwe czyszczenie w codziennym użytkowaniu. Zagrożeń dla zdrowia. W celu ochrony ptaków nasze drewno jest surowe.

Fsc 100% drewno – ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Złe szanse na pleśń i zarazki. Nierdzewne śruby – podobnie jak wszystkie nasze produkty, domek dla ptaków do zawieszenia jest wyposażony w nierdzewne śruby śrubowe. Wzornictwo tej willi dla ptaków zostało opracowane w niemczech. Atwe czyszczenie – dozownik karmy dla dzikich ptaków zapewnia wszystkie warunki do szybkiego czyszczenia. Otwarta konstrukcja zapobiega gromadzeniu się wody, a tym samym powstawaniu pleśni, m. Wystarczy przechylić do przodu, gotowe! Odporny na warunki atmosferyczne – ocynkowany dach niezawodnie chroni karmnik dla ptaków przed wilgocią.

Otwarta konstrukcja umożliwia szybkie odprowadzanie wilgoci. Wszystko to zostało konsekwentnie wdrożone dla tej karmy dla ptaków. W połączeniu z blaszanym dachem i przewiewną konstrukcją karmnik dla ptaków ma długą żywotność. Jest z natury bardzo odporny na warunki atmosferyczne. Surowe drewno jest z natury bardzo odporne na warunki atmosferyczne.
MarkaSteady Nature #ad
ProducentHarald Retter #ad
Wysokość6.69
Długość11.42
Szerokość7.87

10. Oneshlee

#ad

Poidło wodne czarny, do ogrodu, dekoracja na zewnątrz, wiszący poidło z tworzywa sztucznego, na balkon, karmnik dla ptaków, metalowy karmnik dla ptaków ze stali nierdzewnej, Dozownik karmy dla ptaków do zawieszenia

#ad
Oneshlee #ad - Prezent dla miłośników ogrodnictwa: wyjątkowy prezent dla miłośników ogrodów lub miłośników natury. Zawieś domki dla ptaków i poidła dla ptaków na świeżym powietrzu, aby zwabić ptaki do swojego ogrodu. Szybkie odprowadzanie wody: platforma na karmę ma wiele porządnych małych otworów odprowadzających wodę, które przepuszczają wodę podczas deszczu, nie gromadzą się wody, a nasiona są suche i świeże po słonecznych dniach.

Poidło dla ptaków wykonane jest z przezroczystych miseczek z tworzywa sztucznego, które zwiększają widoczność czystej wody i ułatwiają wabienie dzikich ptaków. Ma duży potencjał przyciągania różnych ptaków i jest dobrym wyborem dla miłośników ogrodów lub miłośników natury. Różne kombinacje: konstrukcja dwu-w-1, może być dowolnie zestawiana w pojedyncze lub podwójne warstwy. Atwy do czyszczenia: metalowa tacka z siatki i plastikowa miska na wodę można zdemontować bez konieczności demontażu całej stacji karmnika dla ptaków do czyszczenia.

Atwa do czyszczenia, wystarczy odwrócić tackę na karmę dla ptaków przednią stroną do dołu, spłukać czystą wodą i przetrzeć suchą ką. Taca na karmę i napoje dla ptaków, którą można zawiesić na zewnątrz, to wspaniały pomysł na prezent dla Ciebie. Metalowy dozownik karmy dla ptaków: miska na karmę dla ptaków jest wykonana ze stali nierdzewnej z powłoką antykorozyjną na powierzchni, która jest bardziej wytrzymała niż zwykłe metalowe miski z siatki i lepiej nadaje się do stosowania w ogrodzie na zewnątrz.
MarkaOneshlee #ad
ProducentOneshlee-88 #ad
Wysokość1.18
Długość7.09
Szerokość7.09
Numer częściNO
ModelNO