Top 10 Die Möglichkeit Von Glück – Pocztówki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Joli Coon

#ad

Ogłoszenie ciąży ciocia wujka, Joli Coon Jej będziecie ciocia i wujek drewniany krążek ze składaną kopertą i naklejką z pieczęcią

#ad
Joli Coon #ad - Wyjątkowe, wyjątkowe i bardzo osobiste. W całkowicie indywidualnym stylu stworzysz przy tym nie tylko małe dzieło sztuki, ale raczej wspaniałą pamiątkę na zawsze.

Jeśli jesteś niezadowolony, co wdrażamy w JoliCoon, znajdziemy rozwiązanie. Dzięki naszym drewnianym krążkom oprawionym w specjalną kopertę do otwierania oraz pasującą kartkę masz idealną szansę podzielić się z najbliższymi radością, miłością i podekscytowaniem. Szukasz wyjątkowej okazji, aby zaskoczyć swoją rodzinę i przyjaciół ciążą? Wszystko, robimy z absolutną pasją i najwyższą jakością. Odkryj teraz naszą ciążę ogłaszając drewniane krążki, które pasują do naszej składanej koperty premium z pasującą uszczelką.
MarkaJoli Coon #ad
ProducentJoli Coon #ad
Wysokość4.92
Długość0.01
Szerokość6.69
Numer częściHolz-Tante-Onkel-K

2. Joli Coon

#ad

Willst du meine Trauzeuin sein Kartka z życzeniami, Joli Coon Kartka z pytaniami świadka i drewniany krążek z klapką

#ad
Joli Coon #ad - Wszystko, robimy z absolutną pasją i najwyższą jakością. Jeśli jesteś niezadowolony, co wdrażamy w JoliCoon, znajdziemy rozwiązanie. W całkowicie indywidualnym stylu stworzysz przy tym nie tylko małe dzieło sztuki, ale raczej wspaniałą pamiątkę na zawsze.

Odkryj teraz naszą świadczkę o drewnianym dysku, pasuje do naszej składanej koperty premium z pasującą uszczelką. Szukasz wyjątkowej okazji, aby zapytać swoją najlepszą przyjaciółkę "Chcesz być moją świadkową"? Dzięki naszym drewnianym krążkom oprawionym w specjalną kopertę do otwierania oraz pasującą kartkę masz idealną szansę podzielić się z ukochaną osobą swoją radością, miłością i ekscytacją związaną z ślubem. Wyjątkowe, wyjątkowe i bardzo osobiste.
MarkaJoli Coon #ad
ProducentJoli Coon #ad
Wysokość4.92
Długość0.01
Szerokość6.69
Numer częściHolz-Trauzeugin--K

3. Joli Coon

#ad

Joli Coon Kartka z kopertą i pieczęcią woskową – powodzenia na prezent – kartka z życzeniami powodzenia

#ad
Joli Coon #ad - Ponieważ natura należy do nas, tak jak my do niej, kupujesz produkt całkowicie neutralny dla środowiska. W naszej manufakturze jesteśmy tak długo, aż jakość nie była już możliwa i tym samym dajemy Ci obietnicę: Ta karta spełnia to, czego sobie życzysz.

Z miłości do wyjątkowości nasza czcionka jest ręcznie pisana i tłoczona na gorąco w kolorze różowego złota, nadrukowana na papierze designerskim o gramaturze 350 g, a do tego dołączona jest koperta premium z prawdziwym woskowym pieczęcią. Jeśli jesteś niezadowolony, co bierzemy w swoje ręce, znajdziemy rozwiązanie. Wszystko, robimy z absolutną pasją i najwyższym standardem jakości. Nasza kartka z wieloma sukcesami jest dokładnie tym, czego szukasz, jeśli chcesz podarować prostą, ale elegancką kartkę.
MarkaJoli Coon #ad
ProducentJoli Coon #ad
Wysokość0.01
Długość7.09
Szerokość4.92
Numer częściJC-Grau-KK-Erfolg

4. bsb

#ad

Bsb Kartka z okazji narodzin – kartka z życzeniami dla dziewczynki i chłopca – piękna kartka urodzinowa z motywem słonia – kartka z życzeniami z okazji narodzin dziecka 11,5 x 17,0 cm

#ad
bsb #ad - Urocze kartki są artystyczne, kreatywne i wykonane z wielką dbałością o szczegóły. Dzięki naszym kartkom zapewnisz sobie każdą okazję. Jedyne w swoim rodzaju motywy – nasza kartka z życzeniami ma zabawny, stylowy lub po prostu piękny motyw.

Od zabawnych po emocjonalne – w bsb mamy kartki z życzeniami we wszystkich możliwych wariantach - zarówno dla zabawnych, jak i emocjonalnych wiadomości. Oczywiście jest wystarczająco dużo miejsca na rozgrzewające wiadomości tekstowe. Jesteśmy członkiem amfori bsci i nasze produkty posiadają w znacznym stopniu certyfikat FSC FSC C014266. Z dumą reprezentujemy koncepcję "wszystko z jednej ręki".

Podaruj szczęście – nasze kunsztowne kartki z okazji narodzin to najlepszy sposób na życzenie szczęścia. Certyfikat fsc – bardzo poważnie traktujemy naszą odpowiedzialność wobec ludzi i natury. Bsb - od ponad 25 lat jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym bsb-obpacher GmbH, jednym z wiodących niemieckich wydawnictw kartek z życzeniami.
Markabsb #ad
Producentbsb #ad
Wysokość0.02
Długość4.88
Waga0.03
Szerokość7.05
Numer części311842-2
Model311842-2

5. papercrush

#ad

Dobry powodzenia w nowej pracy lub na egzamin – ręcznie wykonana kartka 3D z okazji powrotu do zdrowia lub, papercrush® Kartka pop-up koniczyna szczęścia – wyjątkowa kartka podarunkowa na urodziny

#ad
papercrush #ad - Z kartką na notatki – aby pisanie było tak łatwe, jak to możliwe, w karcie 3D wbudowana jest praktyczna kartka z życzeniami może nie być dostępna w języku polskim. Zasadziliśmy już ponad 200 000 drzew namorzynowych.

Doskonale nadaje się również do celów powrotu do zdrowia lub jako wsparcie w szpitalu. Sadzimy drzewa – kupując mapę papercrush wspierasz ponowne zalesianie lasów na Madagaskarze. Efekt niespodzianki – po otwarciu kartki z życzeniami rozwijają się 4-listne koniczynki i powstaje wspaniały efekt 3D. Zaskocz swoich kolegów z pracy tą niezwykłą kartą podarunkową.

Ręczne wykonanie – podaruj małe dzieło sztuki: liście koniczyny na szczęście zostały przycięte laserowo, a następnie starannie ręcznie złożone do tej oryginalnej kartki pop-up. Powodzenia – kartka na szczęście to wyjątkowa kartka pożegnalna dla kolegów z pracy przy zmianie pracy, na emeryturę lub ochronę matki, aby życzyć powodzenia w przyszłości.
Markapapercrush #ad
Producentpapercrush #ad
Wysokość0.08
Długość5.12
Szerokość7.09
Numer częściPC08030
ModelPC08030

6. bsb

#ad

Bsb Kartka z okazji narodzin – kartka z życzeniami dla dziewczynki i chłopca – piękna kartka urodzinowa z motywem zwierzęcym – urocza kartka z życzeniami z okazji narodzin dziecka 11,5 x 17,0 cm

#ad
bsb #ad - Z dumą reprezentujemy koncepcję "wszystko z jednej ręki". Certyfikat fsc – bardzo poważnie traktujemy naszą odpowiedzialność wobec ludzi i natury. Od zabawnych po emocjonalne – w bsb mamy kartki z życzeniami we wszystkich możliwych wariantach - zarówno dla zabawnych, jak i emocjonalnych wiadomości.

Podaruj szczęście – nasze kunsztowne kartki z okazji narodzin to najlepszy sposób na życzenie szczęścia. Bsb - od ponad 25 lat jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym bsb-obpacher GmbH, jednym z wiodących niemieckich wydawnictw kartek z życzeniami. Dzięki naszym kartkom zapewnisz sobie każdą okazję.

Oczywiście jest wystarczająco dużo miejsca na rozgrzewające wiadomości tekstowe. Jesteśmy członkiem amfori bsci i nasze produkty posiadają w znacznym stopniu certyfikat FSC FSC C014266. Urocze kartki są artystyczne, kreatywne i wykonane z wielką dbałością o szczegóły. Jedyne w swoim rodzaju motywy – nasza kartka z życzeniami ma zabawny, stylowy lub po prostu piękny motyw.
Markabsb #ad
Producentbsb #ad
Wysokość0.02
Długość4.88
Szerokość7.05
Numer części311836-2
Model311836-2
GwarancjaNie

7. PURESIZE

#ad

Kartki z podziękowaniami, dla pracowników, Boże Narodzenie, karty do miejsca, format A6, podziękowania, PURESIZE Zestaw 12 kartek z podziękowaniami, kartki pożegnalne na zmianę pracy

#ad
PURESIZE #ad - Serdeczne słowa podziękowania: powiedz dziękuję w szczególny sposób dzięki temu zestawowi 12 kartek z podziękowaniami, który zawiera emocjonalną definicję podziękowania.

Wszechstronne zastosowanie: idealne na podziękowania dla przyjaciół, kolegów i wszystkich, rodziny, którzy są Ci bliscy lub jako kartka miejsca lub na pożegnanie w pracy. Osobisty dotyk: wewnętrzna strona kart jest pusta, dzięki czemu możesz indywidualnie i z serca skomponować swoje osobiste słowa wdzięczności. Dziękujemy za wszystkie okazje: niezależnie od tego, czy po uroczystości, urodzinach, ślubie lub specjalnym wydarzeniu – te kartki zawsze pasują. Wysoka jakość: wydrukowane na wysokiej jakości papierze do drukowania zdjęć 300 g, aby stylowo przekazać swoje słowa.
MarkaPURESIZE #ad
ProducentHoneybee Papeterie #ad
Wysokość0.04
Długość5.83
Szerokość4.13
Numer części45789563

8. Lieblingsmanufaktur

#ad

W rozmiarze uniwersalnym, Ulubiona manufaktura prezent na pożegnanie dla nauczyciela – od serca Dankeschön – breloczek do kluczy z kartą i przesłaniem – podziękowanie na pożegnanie – osobisty prezent dla nauczyciela np. w szkole podstawowej

#ad
Lieblingsmanufaktur #ad - Przez długi czas będzie wiernym towarzyszem na co dzień. Powiadomienia – kolorowa smycz na klucze jest bardzo wytrzymała. Fix & fertig - uczynimy to dla ciebie tak łatwo, jak to możliwe. Otrzymujesz „kolorowe przesłanie”, składające się z kartki z życzeniami i smyczy na klucze.

Ręczne wykonanie – z każdym breloczkiem na nadgarstek powstaje prawdziwy ulubiony egzemplarz – w harmonijnych kombinacjach materiałów czysta bawełna w innych odcieniach żółtym, różowym, niebieskim i zielonym. Szczęście jest wdzięczne – wspaniały czas na uczelnię jest po prostu bezcenny. Prezent z sercem, co pozostawi Ci w dobrej pamięci - za każdym razem, gdy drzwi są otwierane lub zamykane.

Radość z prezentu – pokaż swoją wesołą i kolorową stronę! Podaruj tę indywidualną porcję radości życia nauczycielce – uśmiech na twarzy na zakończenie ostatniego dnia szkolnego. Ma 34 cm długości i 3 cm szerokości. Jak pięknie, twoja nauczycielka / Twój nauczyciel zawsze był dla Ciebie. Odbiera ci słowa i jest zapakowany gotowy do podarowania. Dzięki temu „kolorowemu przesłaniu” możesz coś zwrócić i podziękować.
MarkaLieblingsmanufaktur #ad
ProducentLieblingsmanufaktur #ad
Numer części19SBKLFLLMVAZ11144

9. bsb

#ad

Bsb Kartka pożegnalna – kartka na pożegnanie o wymiarach 11,5 x 17,0 cm – piękna kartka pożegnalna koleżanka i koleżanka z motywem żab – urocza kartka na emeryturę – prezent pożegnalny koleżanki z

#ad
bsb #ad - Pożegnanie boli – pożegnania nigdy nie są łatwe! Dzięki naszej kartce pożegnalnej wyczarujesz przynajmniej mały uśmiech na ustach, aby nieco rozjaśnić swój nastrój. Jedyne w swoim rodzaju motywy – nasza kartka z życzeniami ma zabawny, stylowy lub po prostu piękny motyw.

Bsb - od ponad 25 lat jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym bsb-obpacher GmbH, jednym z wiodących niemieckich wydawnictw kartek z życzeniami. Urocze kartki są artystyczne, kreatywne i wykonane z wielką dbałością o szczegóły. Dzięki naszym kartkom zapewnisz sobie każdą okazję. Z dumą reprezentujemy koncepcję "wszystko z jednej ręki".

Certyfikat fsc – bardzo poważnie traktujemy naszą odpowiedzialność wobec ludzi i natury. Od zabawnych po emocjonalne – w bsb mamy kartki z życzeniami we wszystkich możliwych wariantach - zarówno dla zabawnych, jak i emocjonalnych wiadomości. Jesteśmy członkiem amfori bsci i nasze produkty posiadają w znacznym stopniu certyfikat FSC FSC C014266.
Markabsb #ad
Producentbsb #ad
Wysokość0.02
Długość4.88
Szerokość7.05
Numer części4119430-2
Model4119430-2

10. KE

#ad

KE, Kartka urodzinowa z efektem 3D z kopertą, zabawna kartka składana w formacie DIN B6, kartka z życzeniami, motyw: biedronka

#ad
KE #ad - Szczęśliwe urodziny: dlaczego nudne, gdy możliwy jest efekt WOW? Nasze kartki z życzeniami zapewniają efekt niespodzianki i wyczarują uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

Oryginalny i wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy. Są wyjątkowo wytrzymałe i stabilne. Zakres dostawy: dostawa obejmuje wysokiej jakości kartkę urodzinową z efektem 3D w formacie 176 x 125 mm oraz pasującą białą kopertę. Efekt 3d: ta wyjątkowa kartka z życzeniami ma powierzchnię 3D, dzięki której zabawny motyw ożywa. Indywidualna i osobista: niezależnie od tego, syna, ojca, córki, czy dla mamy, najlepszych przyjaciół lub partnera, kartka 3D to wyjątkowy pomysł na prezent i pozostaje w pamięci. Wyprodukowano w niemczech: nasze wysokiej jakości składane kartki 3D z doskonałym nadrukiem są produkowane w Niemczech na kartonie o gramaturze 210 g/m².
MarkaKE #ad
ProducentKE #ad
Wysokość0.08
Długość4.53
Szerokość6.69
Numer części51-0426