Top 10 8kw Diesel Standheizung – Grzejniki do kamperów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Redriver

#ad

Przełącznikiem LCD i pilotem zdalnego sterowania, Redriver Ogrzewanie postojowe na olej napędowy, z tłumikiem, łodzi, nagrzewnica powietrza 8 kW, 12 V, samochodów ciężarowych,, do samochodów

#ad
Redriver #ad - Płyn chłodzący silnik można podgrzać, aby uniknąć zużycia silnika w niskich temperaturach. Szerokie zastosowanie - nagrzewnica powietrza na olej napędowy może być używana do ogrzewania różnych pojazdów mechanicznych z silnikiem wysokoprężnym, jachty itd. Paliwo, temperaturę można dowolnie regulować. Udoskonalony wyświetlacz lcd i pilot zdalnego sterowania pilot zdalnego sterowania może podgrzewać, temperaturę i prędkość nawiewu można regulować, ilość oleju, można usunąć mróz z okien.

Kompletne akcesoria nagrzewnica powietrza 12 v na olej napędowy ze stopu aluminium ze sterowaniem LCD Fahrenheita, tłumik, pilotem zdalnego sterowania, zbiornik 10 l, zestaw z kompletnym zestawem montażowym – w tym wszystkie. Na ekranie kontrolera lcd znajduje się folia ochronna! Pompy paliwowe są testowane podczas produkcji i będzie w nich trochę paliwa. Automatyczna i pełna technologiaogrzewanie postojowe redriver wykorzystuje zaawansowaną technologię automatycznego sterowania, dzięki ceramicznej zatyczce zapłonowej ogrzewanie paliwa odparowuje w gaz, nienormalnymi warunkami pracy.

Do domu, samochody techniczne, magazynu, biura itd. Lotna technologia, szybki zapłon, z niezawodnymi, pełne spalanie. W przypadku wymiany pojazdu można go rozłożyć na nowy samochód. Atwa instalacja ogrzewanie na olej napędowy 12 v, prąd, kompaktowa konstrukcja, łatwa instalacja. Nadaje się również do stosowania w pomieszczeniach o małej przestrzeni, fabryki, autobusy, samochody turystyczne, ciężarówki, łodzie, takich jak samochody, samochody ciężarowe, np.
MarkaRedriver #ad
ProducentRedriver #ad
Numer częściQ014078A

2. UISEBRT

#ad

Tłumik do samochodów ciężarowych, z pilotem zdalnego sterowania, 8 kW, UISEBRT Nagrzewnica postojowa 12 V na olej napędowy, łodzi,, nagrzewnica postojowa na olej napędowy, kamperów, monitor LCD

#ad
UISEBRT #ad - Ekran lcd pokazuje stan pracy urządzenia. Inteligentny czujnik przegrzania zapobiega wysuszeniu grzejnika. Dodatkowe ogrzewanie benzynowe jest jednoczęściowe z równomiernym odprowadzaniem ciepła. Cichy wentylator pracuje cicho, a pompa oleju dozującego zapewnia lepsze pulsowanie o niskiej częstotliwości. Ogrzewanie postojowe 12 v na olej napędowy 8 kw – wymiary produktu: 41 x 41 x 15 cm, efektywna odległość teledetekcji: 10-20 metrów, 18-0, pojemność zbiornika paliwa: 5 l, zużycie paliwa: 0, temperatura robocza: -40 do +50°C, 48 l/h, ochrona przed przegrzaniem: 240°C.

Niskoemisyjny grzejnik powietrza na olej napędowy o niskim zużyciu paliwa i zużycia energii do długotrwałej pracy. Wyświetlacz lcd i pilot zdalnego sterowania – ogrzewanie jest dostarczane z kompletnym zestawem elementów mocujących dla łatwej instalacji. Ceramiczna świeca zapłonowa podgrzewa paliwo i sprawia, komora spalania, który szybko się zapala i całkowicie się spala. Pojazd można podgrzać za pomocą pilota zdalnego sterowania, aby usunąć szron z szyb. Cicha praca z niskim poziomem szumów – ogrzewanie 12 v skutecznie redukuje hałas dzięki regulacji prędkości obrotowej wentylatora, cichemu wentylatorowi, cichej pompie olejowej i tłumikowi.

Szerokie spektrum zastosowań – postojowe nagrzewnice na olej napędowy mogą być stosowane w samochodach ciężarowych, przyczepach kempingowych i wszystkich innych rodzajach pojazdów z silnikiem Diesla, magazyny, przyczepach kempingowych, łodziach, przyczepach samochodowych, takich jak mieszkania, również do użytku w pomieszczeniach, fabryki lub biura. Jednocześnie ilość oleju, temperaturę i prędkość wiatru można ustawić za pomocą pilota zdalnego sterowania. Szybkie nagrzewanie i niska emisja – aluminiowa obudowa, że odparowuje je do gazu, dno i żebra chłodzące są wykonane z piaskowanego aluminium.
MarkaUISEBRT #ad
ProducentUISEBRT #ad
Numer częściUIS-Y-(HAG4179A)

3. KIMISS

#ad

Wysoka kompatybilność z samochodem Air 5 kW 12 V, pilot zdalnego sterowania, wysoka trwałość, KIMISS 5 kW płyta główna z kontrolerem, 7 przewodów

#ad
KIMISS #ad - Doskonały materiał: ten panel sterowania jest wykonany z azotku krzemu i drutu wolframowego, który jest przyjazny dla środowiska, odporny na zużycie, energooszczędny, praktyczny, odporny na uderzenia, starzenie się i trwały. Może być stosowany w samochodach osobowych, ciężarowych itd.

Standardowa produkcja: płyta główna sterowania ogrzewaniem postojowym jest delikatna i trwała i nie wymaga częstej wymiany. Wyprodukowano zgodnie z oryginalną specyfikacją. Doskonała wydajność: panel sterowania może pomóc w lepszym sterowaniu ogrzewaniem postojowym. Profesjonalna produkcja, unikalny design, ekskluzywne wykonanie, stabilna wydajność i wysoka niezawodność. I idealnie pasuje również do Twojego pojazdu. Precyzyjne wykonanie i precyzyjne rozmiary zapewniają prawidłową instalację.

Właściwości: płyta główna sterowania ogrzewaniem postojowym nie wymaga specjalnego napędu ani specjalnych ustawień, dlatego wygodnie jest sterować otwieraniem i zamykaniem ogrzewania postojowego. Zakres zastosowania: płyta główna sterująca ogrzewaniem postojowym ma zastosowanie do ogrzewania postojowego 5 kW o dużej kompatybilności. Ustal standardy i specyfikacje oraz ściśle przestrzegaj fabrycznej kontroli jakości.
MarkaKIMISS #ad
ProducentKIMISS #ad
Numer częściFydung2d1kit30q-11
ModelFydung2d1kit30q-11

4. Triclicks

#ad

Diesla, 5 kW, do samochodów osobowych, ogrzewanie postojowe na olej napędowy, busów, przełącznik LCD, Triclicks Nagrzewnica powietrza 12 V na olej napędowy, ogrzewanie paliwa, kamperów, z pilotem zdalnego sterowania

#ad
Triclicks #ad - Szerokie zastosowanie ① ogrzewacz powietrza na olej napędowy może być stosowany do samochodów ciężarowych, przyczep kempingowych i wszystkich rodzajów innych pojazdów z silnikiem Diesla. Wszystko w jednym ekskluzywny podgrzewacz powietrza ma kompaktową strukturę i ekskluzywne wzornictwo. Przed zakupem należy sprawdzić rozmiar.

Ogrzewanie można włączać i wyłączać w zależności od potrzeb. Pilot zdalnego sterowania i timera pilot zdalnego sterowania można wstępnie podgrzać, niska emisja, niskie zużycie paliwa. Atwy montaż i zajmowanie małej powierzchni, która oszczędza miejsce i jest łatwa do przenoszenia. Ogrzewacz powietrza na olej napędowy nadaje się również do użytku w pomieszczeniach, np. Po wymianie samochodu, można go łatwo zdemontować w nowym samochodzie. Przyjazna dla środowiska nagrzewnica powietrza na olej napędowy, temperaturę i prędkość wiatru, można go zdemontować na nowym samochodzie. Po wymianie pojazdu, ilość oleju, można usunąć mróz z z okna.

Zestaw zawiera 1 x podgrzewacz powietrza na olej napędowy, śniegu lub czasami w zimnej zimie, 1 x zestaw akcesoriów patrz zdjęcie. Do gospodarstwa domowego, fabryki, samochodów kempingowych, łodzi, magazynu, przyczep osobowych, biura itd. Nasz podgrzewacz powietrza na olej napędowy wykorzystuje zaawansowaną technologię automatycznego sterowania o idealnym stanie pracy, która może być używana w korku, aby ogrzać i utrzymać w dobrym stanie kW Temperatura grzewcza: -40 ~ 50; temperatura robocza pompy olejowej: -40 ~ 0; napięcie znamionowe: 12 V proszę potwierdzić i ustawić napięcie pojazdu.
MarkaTriclicks #ad
ProducentTriclicks #ad
Numer częściHeater-07

5. GEARZAAR

#ad

Webasto Eberspacher, 5 kW, GEARZAAR Pompa olejowa 12 V, pompa paliwowa, pompa dozująca z pokrywą pompy olejowej, 8 kW, ogrzewanie postojowe, do 2 kW, ogrzewanie postojowe, 22 ml, nagrzewnica

#ad
GEARZAAR #ad - Wysoka jakośćpompa dozująca wyprodukowana z wysokiej jakości tworzywa ABS i metalu, odporna na korozję, utlenianie, wysoka twardość i długa żywotność. Atwa wymianabezpośredni zamiennik uszkodzonej pompy, łatwy montaż i działa z dużą wydajnością.

Mocny przewód ssący 22 ml/1000 razypompa grzewcza doprowadza paliwo do ogrzewania postojowego przez tłok i ma mocniejsze zasysanie, dzięki czemu dopływ paliwa do nagrzewnicy powietrza jest stabilniejszy. Część zamienna pompa olejowa do ogrzewania postojowego na olej napędowyPompa olejowa 12 V, kompatybilna z ogrzewaniem postojowym Webasto Eberspacher D2 D4 D5 Airtronic, pasuje również do Chin Auto Diesel ogrzewanie 2 kW, 5 kW, 8 kW. Cicha pracapompa paliwa pracuje w cichej technologii, cichsza niż oryginalna pompa.
MarkaGEARZAAR #ad
ProducentGEARZAAR #ad
Numer części‎F-CPDH01007
ModelF-CPDH01007
Gwarancja5 lat gwarancji

6. KESSER

#ad

Kamperów | ogrzewanie i, ciężarowych, KESSER® Ogrzewanie postojowe 5 kW na olej napędowy z wyświetlaczem LCD i pilotem zdalnego sterowania | nagrzewnica powietrza z tłumikiem do samochodów osobowych

#ad
KESSER #ad - Napięcie znamionowe 12 v/24 v zapewnia szeroką kompatybilność, czy w mieście – ogrzewanie postojowe KESSER zostało zaprojektowane tak, czy podróżujesz w górach, dzięki czemu może być stosowany w różnych pojazdach i zastosowaniach. Niezależnie od tego, aby zapewnić Ci niezawodne ciepło. Pilot zdalnego sterowania o zasięgu 30 m zapewnia możliwość podgrzewania pojazdu lub pomieszczeń już z odległości.

Dzięki zaawansowanej technologii sterowania masz pełną kontrolę nad ogrzewaniem. Dzięki wadze własnej wynoszącej zaledwie 5, że montaż jest bezproblemowy nawet dla mniej doświadczonych użytkowników. Dołączony zestaw instalacyjny i szczegółowa instrukcja montażu sprawiają, bez generowania irytujących dźwięków. Cicha praca poprawia komfort podczas jazdy lub w stanie spoczynku, 2 kg ogrzewanie postojowe jest łatwe i łatwe w instalacji. Wysoka jakość: dzięki temperaturze roboczej około +80°c ogrzewanie bez trudu radzi sobie z ekstremalnie zimnym otoczeniem.

Nagrzewnica postojowa kesser przekonuje imponującą mocą 5 kw lub 8 kw i nadaje się do samochodów, czy planujesz przytulny pobyt w domku ogrodowym, łodzi i wielu innych – wszechstronne rozwiązanie do najróżniejszych zastosowań. Niezależnie od tego, przyczep kempingowych, ciężarówek, czy planujesz podgrzać swój samochód, ta nagrzewnica postojowa zapewnia potrzebną moc.10-litrowy zbiornik paliwa zapewnia długotrwałe użytkowanie, podczas gdy pompa olejowa zapewnia niskie zużycie paliwa.
MarkaKESSER #ad
ProducentKESSER #ad
Numer części25484_mfn

7. maXpeedingrods

#ad

12 V, cicha praca, ogrzewanie na olej napędowy z aplikacją Bluetooth, przenośna nagrzewnica powietrza, 5 kW, pilotem zdalnego sterowania i LCD,, maXpeedingrods Ogrzewanie postojowe na olej napędowy

#ad
maXpeedingrods #ad - Inteligentna i prostapobierz aplikację "mxr", czy jesteś w odległości 80 metrów lub w pobliżu, dzięki czemu niezależnie od tego, aby zdalnie sterować ogrzewaniem postojowym na olej napędowy przez Bluetooth. Gwarancja markikonstrukcja typu all-in-one nie wymaga skomplikowanego montażu i można ją szybko uruchomić.

Ulepszone akcesoria i doświadczeniewyposażony w przenośny uchwyt, który jest trwały i skraca czas konserwacji, aby ułatwić przenoszenie grzejnika. Certyfikacja zakończonarozwiązaliśmy twoje obawy. Umożliwia to spokojne otoczenie, dzięki czemu ogrzewanie powietrza pracuje bardzo cicho, cicha pompa paliwa i tłumik mogą zmniejszyć hałas ogrzewania, dzięki czemu możesz lepiej skoncentrować się na pracy i życiu. Posiadamy podwójny certyfikat emark & CE, możesz bezpiecznie zainstalować nasze produkty w samochodzie lub przyczepie kempingowej, bez obaw o zgodność.

Ulepszony wąż paliwowy, oszczędza obawy o długotrwałe użytkowanie. Jest ona dostępna dla systemów iOS i Android. Osłona rury wydechowej może wytrzymać wysoką temperaturę około 500°C, co zmniejsza temperaturę rury i poprawia bezpieczeństwo użytkowania. Cicha praca ulepszona, a hałas pompy olejowej jest prawie niesłyszalny. Maxpeedingrods oferuje doskonały serwis posprzedażowy. W razie pytań prosimy o kontakt z profesjonalnym personelem posprzedażowym.
MarkamaXpeedingrods #ad
ProducentmaXpeedingrods #ad
Wysokość19.29
Długość19.69
Waga16.98
Szerokość13.78
Numer częściCC02
ModelMXR-3M

8. Frantools

#ad

5 kW, Frantools Ogrzewanie postojowe na olej napędowy 12 V, łodzi, autobusów, do samochodów kempingowych, ciężarówek

#ad
Frantools #ad - Ten grzejnik samodzielnie wydmuchuje ciepłe powietrze, samochodów ciężarowych, przedłużając żywotność silnika o 30%. Dzięki szybkiemu nagrzewaniu i niskiemu hałasowi aluminiowe ogrzewanie działa płynnie w każdym trudnym środowisku. Bezproblemowa instalacja: zbiornik paliwa, 1 x pilot zdalnego sterowania, 1 x rura wydechowa, grzejnik i pompa paliwa nagrzewnicy postojowej na olej napędowy zostały zainstalowane w całości, 1 x rura ssąca i wydechowa, 1 x wiązka kabli, 1 x filtr powietrza, co sprawia, 1 x tłumik, że instalacja jest bardzo wygodna.

Lcd i pilot zdalnego sterowania: nasza nagrzewnica postojowa na olej napędowy jest wyposażona w inteligentny monitor LCD i pilot zdalnego sterowania. Ponadto można zmienić temperaturę za pomocą pilota zdalnego sterowania, dzięki czemu możesz ogrzać samochód przed wejściem do niego w zimny zimowy poranek. All-in-one nagrzewnica na olej napędowy: nagrzewnica moc: 5 kw; napięcie znamionowe: 12 v; temperatura robocza nagrzewnicy: -40 ℃ ~ 50 ℃; temperatura robocza pompy olejowej: -40 ℃ ~ 40 ℃; zużycie paliwa: 0, 18 – 0, 48 l/h; paliwo: benzyna: tylko olej napędowy.

Profesjonalna struktura wewnętrzna: nasza uniwersalna nagrzewnica powietrza na olej napędowy jest wykonana z aluminium i tym samym doskonale chroniona. Z kompletnym wyposażeniem: 1 x All-in-One nagrzewnica na olej napędowy, 1 x zestaw montażowy. Jest zintegrowany z równomiernym odprowadzaniem ciepła, szybkie nagrzewanie. Po włączeniu timer i termostat ogrzewania można ustawić automatycznie lub ręcznie za pomocą wbudowanego panelu LCD.
MarkaFrantools #ad
ProducentFrantools #ad
Wysokość8.3
Długość19.3
Waga19.84
Szerokość19.3
Numer części1

9. HOIIME

#ad

Akcesoria do ogrzewania postojowego na olej napędowy, wąż odpowietrzający, 75 mm T/Y, zestaw klipsów zestaw 2, wąż do ogrzewania postojowego, przyłącze wylotu powietrza 2 kW, zestaw rur postojowych

#ad
HOIIME #ad - Skutecznie przedłuża żywotność silnika. Zakres dostawy: 2 x kanały grzewcze Ø 75 mm + 2 x termowentylator Ø 75 mm + 1 x rura Y Ø 75 mm + 4 x zacisk węża. Akcesoria do ogrzewania postojowego 75 mm - przyłącze ogrzewania postojowego 75 mm umożliwia jednoczesne podłączenie 3 węży, dzięki czemu strumień gorącego powietrza jest skutecznie rozprowadzany przez grzejnik.

Nadaje się do przewodów gorącego i zimnego powietrza w piecach grzewczych na olej napędowy, 5 kW, gospodarstw domowych, strugania itd. Wysokiej jakości rura grzewcza - kanał grzewczy jest wykonany z folii aluminiowej.

Zastosowaniezłączka wylotu ciepłego powietrza stosowana głównie do ogrzewania powietrza na olej napędowy 2 kW, 8 kW. Odporny na wysokie temperatury, korozję i łatwy w obsłudze. Panel można obracać o 360 stopni i przewodzi ciepłe powietrze. Doskonałe wykonanie, oryginalny standard. Atwa instalacja - panel przedni można zdjąć w celu prawidłowego montażu za pomocą otworów na śruby.
MarkaHOIIME #ad
Producentchoi #ad
Wysokość1.97
Długość3.94
Szerokość3.94
Numer częściwe12
Modelwe12

10. Marscharm

#ad

Sprzęt do ogrzewania postojowego na olej napędowy, samochodów ciężarowych gięcie, stal nierdzewna 316, do łodzi, Thru nagrzewnica na olej napędowy, łodzi, złączka do rury wydechowej 24 mm

#ad
Marscharm #ad - Doskonałe wzornictwowszystkie złączki do uszu są wykończone polerowaną powierzchnią, a także mają doskonałą odporność na korozję i utlenianie, doskonale przedłużają żywotność serwisu. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszymi produktami, skontaktuj się z nami w pierwszym czasie, odpowiemy na to jak najszybciej.

Jakość premiumthru heater heater hull exhaust skin, stal nierdzewna 316 jest bardziej odporna na korozję, for Boat Marine Car Truck Bend through hull exhaust skin is all made of 316 Stainless steel, stal nierdzewna 316 through hull Exhaust Skin Fitting for 24 mm Tube Pipe Socket Hardware of Diesel Parking Heater, wytrzymała, która jest odporna na rdzę. Twoje zadowolenie jest celem naszej usługi! And durable. Opakowanie zawiera: 1 x złączkę do uszuli thru hull naskórek, że masz wszystko to, 3 x nakrętkę". Aplikacjathru hull exhaust skin is the perfect replacement, can be used for most diesel heaters such as Eberspacher, can replace old worn parts, Webasto.

Test rygorystycznyod wyboru materiałów ze stali nierdzewnej do ostatecznego produktu, nawet w procesie produkcyjnym każdego kroku, został rygorystycznie przetestowany przez profesjonalnych techników, niezawodność naszych produktów to Twój wybór!. Gwarancja serwisowa - roczna gwarancja. Po otrzymaniu tych części prosimy o upewnienie się, każda część przegapi, czego potrzebujesz, prosimy o e-mail, 3 x łańcuch, 3 x bolt, a my odpowiemy i rozwiążemy Twoje zadanie. W porównaniu ze stalą nierdzewną 304, bardziej odporna na zużycie i nie rdzewieje.
MarkaMarscharm #ad
ProducentMarscharm #ad
Numer częściAPEX03P07
ModelAPEX03P07
Gwarancja1